Hiç mektup yazdınız mı? Kaleminiz güçlü müdür?

Hiç mektup yazdınız mı? Ne kadar zamandır mektup yazmıyorsunuz?Hitabınız kaleminiz güçlü müdür?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kalemim güçlümü bilmiyorum ama benim annemin okuma yazması yoktu sonradan öğrendi ve annem dayılarıma hep mektup yazardı ve annemin mektuplarını hep ben yazardım .Sonra ilk okulda sınıftaki erkeklerin ve kızların aşk mektuplarını bir kaç sene ben yazdım durdum.Benim sayyemde kaç kişi bir birine kavuştu bir bilseniz :).Bir de yazdıktan sonra kağıdın üstüne parfym sıkardım.Ben halen arkadaşlarıma gittiğim yerlerden kart atar ve mektup yazıyorum.

• iyi geceler tatlı rüyalar efenim :)

• Ben söylim ve itiraf edimde sen yine diledigini yap :).O zaman barıştık.Artık son yorumlarımı yapım ve uyuyayım diyorum. İyi geceler dilerim.

• sıkıntı yok
      gönüller kırılmasın yeter ki
      puanlamaya takılmam :)
      en iyi cevabı seçme kriterim diğer insanlara örnek olmasıdır her zaman

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 14

• Yıllar önce platonik aşkıma hiç veremeyeceğimi bildiğim 124 sayfadan oluşan bir mektup yazmıştım. Bir gün yakın arkadaşım birkaç sayfasını okumaya başladı ve gülmekten yerlere yattı. Yazan şuydu; ''Seni köpekler gibi seviyorum... sokak aralarında, kuytu karanlık köşelerde, üstü başı çamur içinde,bitten pireden geçilmeyen, senin bana yaklaşmasın diye taş attığın o köpek benim işte , seviyorum, seviniyorum seni her gördüğümde uzun zaman önce sakladığım kemiği bulmuş gibi ...'' İşte o dakika anladım ki bana göre değilmiş bu işler, vazgeçtim yazmaktan :D

• elbette bir anda yazdığını düşünmedim
      ama roman yazmayı deneyebilirsin sabır gerektiren bir iş

• Oturup bir günde yazmadım tabi, 2 yılın ürünüydü :) öyle arada özledikçe yazardım işte.

• Baya derinden girmişsin sen
      124 sayfa nedir ya wow :)

• babama çok yazardım ilkokul çağlarında hatta evdede var birkaç bazılarını vermeyip saklamışım :)iyi yazarım :)

• :D

• :D :D

• edebiyatçıda derste durup dururken kendisine mektup yazmamı istemişti :)
      meğer geçte olsa keşfetmiş :)

• Öncekileri Göster
  • İlk mektubum askerdeki abime olmustu kucuktum daha :)

• :D
      senin için olur diyelim o zaman :)

• O ilkti insan icten hissedince yazabiliyomus :)
      Mail olurmu mektup yerine :)

• inş. devam edersin yazmaya :)

• Öncekileri Göster
  • Lise zamanı yazmıştım :))

• :)

• Valla güçlü sayılır.mektup arkadaşlarım vardı, sevgililerde mektuplaşırdık :))

• kalemin güçlü mü genelde o zamanlar güçlü olur :)

• çok yazdım mektuplar şiirler hikayeler ama sonra bıraktım 3 4 yıldır yazmıyorum

• inş. bırakmazsın

• bakalım zaman :)

• bence bırakmamalısın

• Öncekileri Göster
  • küçükken yazdım .

• en saf en duru hallerde yazılan mektup en içten olandır

• Eskiden çok yazardım (son 3-4 yıldır yazmıyorum) ama kalemim baya baya iyidir (:

• Sende bana yap o zaman :D

• benimle yarışamazsın bu konuda :D
      ama bekliyorum :D

• Sen iste yeter ki :D İsmine akrostiş mi yapsam ne :D

• Öncekileri Göster
  • yazdım..güçlü mü..değişir..ama bana yetiyor..

• aynı düşüncedeyim..

• sana yettiği sürece güçlüdür zaten
      kendini ifade edebilmek sonuçta

• Evet küçükken babaanneme yazdm uzun zamandandır yazmiyorum ama kalemime guvenirim

• Kalemime güvenirim :) mektup yazmışlığım var ama mektuplarda saçmalarım bilerek döktürmem abicim :))

• saol kardeşim :)
      sende de vardır bir cevher

• Hayır sen yeteneklisin. Bende yetenek ne arar :D

• :D göster bana yeteneğini :D :D

• Öncekileri Göster
  • askerdekı sozlme yazardım.. :) cok guclu olmasada ben yazdgm ıcın begenırdı :) sanada yazcam bol kufurlu :D

• :D:D

• :D sana özel olacağı doğru :D

• :D:D:D yehhaa yenı bı sarkıcı yarattım :D

• Öncekileri Göster
  • En son geçen sene yazdım

• Hayır çok yakın bir arkadaşımaydı

• kime yazmıştın asker sevgiline falan mı?

• kalemim güçlüdürhiç mektup yazmadım bana adresini verirsen en azından doğum günlerindebir kartpostal atarım bizim buralardan kardan adamlı nasıl şimdi yazdım bunu ilham geldi sana güçlü demiştim

• içinde bir elmas var demekki :)

• 4-5 yil oldu her halde :))) mektup bir yazarim 3sayfa falan ediyodu bazen :D

• ey maşallah :D

Erkekler Ne Diyor 8

• birkaç kez yazmıştım kısa ama öz yazmayı beceriyorum

• :)

• saygılar bizden :)

• beşiktaşlısın sonuçta kuvvetlidir senin kalemin saygılar çarşı :)

• daha bir kaç gün önce bir mektup yazmıştım onu paylaşayım sizlerle eaaaSeni ilk gördüğüm andan beri çok etkilendim hoşlandım senden. Her şeyde biraz sen varsınBaktığım her yerde gözlerin… Aklımdan bir turlu çıkaramıyorum seni. Nereye baksam seni görüyorum. oturduğum kafade yan masamda sen, gezdiğim caddelerde karşı kaldırımda duran kız sen, ışıklardan karşıdan karşıya geçerken bakıştığım kız sen, okuduğum yazıda anlatılan kız sen, izlediğim aşk filmlerinin esas kızı sen, magazin programında podyumda salına salına yürüyen o manken kızların en güzeli sen izlediğim şifreli yayınlarda bile hep sen varsın.

• :D:D:D
      oraya kadar iyi sabrettim hocam :D

• sonunda baya bir kötüye gitmişsin :)

• yazmadım malesef

• yazdıracak biri cıkar inş. :)

• yazıyorum 10 dk sonra kötü geliyo yırtıyorum

• boşver kardeşim geçer bir şekilde

• çohhhh dertliyim çohh

• baya derbeder oluyorsun sanırım
      dem vurduruyor herhalde

• evet yazdım. kalemimimn güçlü olduğuna inanıyorum. Zaten diğer yazdığım yazıları beğenirler, gerek siyasal gerek inanış gerek aşık olduğum kadın hakkında

• bir şarkı çalar ve yazmaya başlarsın sadece bu :)

• kendini ifade etme şekli sonuçta

• evet yazdım ve güçlüdür buna inanıyorum.

• teşekkür ederim :)

• güçlü oldugunu biliyorum :)

• Çok yazmışlığım var. Özellikle eski hatuna.

• Cümleten :)

• :) inş. kardeşim :)

• Yok abi ya eskide kaldı onlar. Ha ama olur da günün birinde yazdıracak kadar bir şeyler hissettirebilirse o şahıs artık her kimse, sanırım evlinirim gibime geliyor. :)

• Öncekileri Göster
  • Gerçek mektuptan kastın ise evet yazdım.

• Yazdım.

• evet gerçeği kastetmiştim

Yükleniyor...