• Sor
  • Bence

Hiç mektup yazdınız mı? Kaleminiz güçlü müdür?

Hiç mektup yazdınız mı? Ne kadar zamandır mektup yazmıyorsunuz?Hitabınız kaleminiz güçlü müdür?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kalemim güçlümü bilmiyorum ama benim annemin okuma yazması yoktu sonradan öğrendi ve annem dayılarıma hep mektup yazardı ve annemin mektuplarını hep ben yazardım .Sonra ilk okulda sınıftaki erkeklerin ve kızların aşk mektuplarını bir kaç sene ben yazdım durdum.Benim sayyemde kaç kişi bir birine kavuştu bir bilseniz :).Bir de yazdıktan sonra kağıdın üstüne parfym sıkardım.Ben halen arkadaşlarıma gittiğim yerlerden kart atar ve mektup yazıyorum.

• çok güzel gerçekten bu
      bayıldım cevabına

• Öncekileri Göster
    • Ben söylim ve itiraf edimde sen yine diledigini yap :).O zaman barıştık.Artık son yorumlarımı yapım ve uyuyayım diyorum. İyi geceler dilerim.

• iyi geceler tatlı rüyalar efenim :)

Kızlar Ne Diyor 14

• Kalemime güvenirim :) mektup yazmışlığım var ama mektuplarda saçmalarım bilerek döktürmem abicim :))

• :D saçmala kardeşim insan bazen o saçmaladığı insana özlem duyar onla birlikte eğlenir dimi :)

• Öncekileri Göster
    • Hayır sen yeteneklisin. Bende yetenek ne arar :D

• saol kardeşim :)
      sende de vardır bir cevher

• İlk mektubum askerdeki abime olmustu kucuktum daha :)

• ama çok güzel olmuştur o mektup :) sakladı mı abin

• Öncekileri Göster
    • O ilkti insan icten hissedince yazabiliyomus :)
      Mail olurmu mektup yerine :)

• :D
      senin için olur diyelim o zaman :)

• askerdekı sozlme yazardım.. :) cok guclu olmasada ben yazdgm ıcın begenırdı :) sanada yazcam bol kufurlu :D

• :D bende sana bol bol sövecem şarkılarımda :D lan sayende rapçi olacam :D
      senin kaleminde fena değil de işte beli etmiyon :P :D

• Öncekileri Göster
    • :D sana özel olacağı doğru :D

• :D:D

• Evet küçükken babaanneme yazdm uzun zamandandır yazmiyorum ama kalemime guvenirim

• 4-5 yil oldu her halde :))) mektup bir yazarim 3sayfa falan ediyodu bazen :D

• ey maşallah :D

• babama çok yazardım ilkokul çağlarında hatta evdede var birkaç bazılarını vermeyip saklamışım :)iyi yazarım :)

• kalemin güçlü az çok biliyorum :)

• Öncekileri Göster
    • :D :D

• :D

• Lise zamanı yazmıştım :))

• kalemin güçlü mü genelde o zamanlar güçlü olur :)

• Valla güçlü sayılır.mektup arkadaşlarım vardı, sevgililerde mektuplaşırdık :))

• :)

• çok yazdım mektuplar şiirler hikayeler ama sonra bıraktım 3 4 yıldır yazmıyorum

• keşke bırakmasaydın şiir hikayeyi falan

• Öncekileri Göster
    • bakalım zaman :)

• inş. bırakmazsın

• küçükken yazdım .

• en saf en duru hallerde yazılan mektup en içten olandır

• Eskiden çok yazardım (son 3-4 yıldır yazmıyorum) ama kalemim baya baya iyidir (:

• :) kalemin sağlam az çok tahmin edebiliyorum :)

• Öncekileri Göster
    • benimle yarışamazsın bu konuda :D
      ama bekliyorum :D

• Sende bana yap o zaman :D

• yazdım..güçlü mü..değişir..ama bana yetiyor..

• sana yettiği sürece güçlüdür zaten
      kendini ifade edebilmek sonuçta

• aynı düşüncedeyim..

• En son geçen sene yazdım

• kime yazmıştın asker sevgiline falan mı?

• Hayır çok yakın bir arkadaşımaydı

• kalemim güçlüdürhiç mektup yazmadım bana adresini verirsen en azından doğum günlerindebir kartpostal atarım bizim buralardan kardan adamlı nasıl şimdi yazdım bunu ilham geldi sana güçlü demiştim

• içinde bir elmas var demekki :)

• Yıllar önce platonik aşkıma hiç veremeyeceğimi bildiğim 124 sayfadan oluşan bir mektup yazmıştım. Bir gün yakın arkadaşım birkaç sayfasını okumaya başladı ve gülmekten yerlere yattı. Yazan şuydu; ''Seni köpekler gibi seviyorum... sokak aralarında, kuytu karanlık köşelerde, üstü başı çamur içinde,bitten pireden geçilmeyen, senin bana yaklaşmasın diye taş attığın o köpek benim işte , seviyorum, seviniyorum seni her gördüğümde uzun zaman önce sakladığım kemiği bulmuş gibi ...'' İşte o dakika anladım ki bana göre değilmiş bu işler, vazgeçtim yazmaktan :D

• Baya derinden girmişsin sen
      124 sayfa nedir ya wow :)

• Oturup bir günde yazmadım tabi, 2 yılın ürünüydü :) öyle arada özledikçe yazardım işte.

• elbette bir anda yazdığını düşünmedim
      ama roman yazmayı deneyebilirsin sabır gerektiren bir iş

Erkekler Ne Diyor 8

• birkaç kez yazmıştım kısa ama öz yazmayı beceriyorum

• beşiktaşlısın sonuçta kuvvetlidir senin kalemin saygılar çarşı :)

• saygılar bizden :)

• :)

• Gerçek mektuptan kastın ise evet yazdım.

• evet gerçeği kastetmiştim

• Yazdım.

• daha bir kaç gün önce bir mektup yazmıştım onu paylaşayım sizlerle eaaaSeni ilk gördüğüm andan beri çok etkilendim hoşlandım senden. Her şeyde biraz sen varsınBaktığım her yerde gözlerin… Aklımdan bir turlu çıkaramıyorum seni. Nereye baksam seni görüyorum. oturduğum kafade yan masamda sen, gezdiğim caddelerde karşı kaldırımda duran kız sen, ışıklardan karşıdan karşıya geçerken bakıştığım kız sen, okuduğum yazıda anlatılan kız sen, izlediğim aşk filmlerinin esas kızı sen, magazin programında podyumda salına salına yürüyen o manken kızların en güzeli sen izlediğim şifreli yayınlarda bile hep sen varsın.

• sonunda baya bir kötüye gitmişsin :)

• :D:D:D
      oraya kadar iyi sabrettim hocam :D

• yazmadım malesef

• yazdıracak biri cıkar inş. :)

• evet yazdım. kalemimimn güçlü olduğuna inanıyorum. Zaten diğer yazdığım yazıları beğenirler, gerek siyasal gerek inanış gerek aşık olduğum kadın hakkında

• kendini ifade etme şekli sonuçta

• bir şarkı çalar ve yazmaya başlarsın sadece bu :)

• yazıyorum 10 dk sonra kötü geliyo yırtıyorum

• baya derbeder oluyorsun sanırım
      dem vurduruyor herhalde

• çohhhh dertliyim çohh

• boşver kardeşim geçer bir şekilde

• evet yazdım ve güçlüdür buna inanıyorum.

• güçlü oldugunu biliyorum :)

• teşekkür ederim :)

• Çok yazmışlığım var. Özellikle eski hatuna.

• artık yazasın gelmez sanırım

• Öncekileri Göster
    • :) inş. kardeşim :)

• Cümleten :)

Yükleniyor...