Tam unutuyorum derken kafamı karıştırdı, ne yapmalıyım?

sevgilimle 1 ay önce ayrıldık ayrı şehirdeyiz ayrılma sebebi benim onu denemem ve ardından denemediğimi söylemem yani yalan söylemem. Bu yüzden aramız bozuldu ara sıra konuşsak bile birbirimizin kalbini kırıyorduk. Ama ben hep affetmesini istediğimden alttan alıyordum özür diliyordum sürekli. Baktım iyice tersliyor beni, bende aynı onun gibi davrandım tersledim konuşmak istemedim Allahından bul yol al gibisinden konuştum. Böyle davranınca onu ters tepti tabii. Bi kaç kere aradı mesaj attı umursamamış gibi davrandım. Az önce aramak istediğini söyledi sana kalmış dedim aradı konuştuk. Son kez sesini duymak istiyorum bu yüzden aradım, napıyosun nasıl gidiyo, ben iyi olmaya çalışıyorum, bundan sonra facebook ve telefon kullanmıycam felan dedi. barışmayı son kez istemem için yaptığı bir duygu sömürüsü müydü bilemiyorum ama tam unutmaya başladım derken sesini duymak çok kötü oldu kafam karıştı iyice. telefonu kapatırken var mı bir isteğin dedi yok dedim. kendine iyi bak görüşürüz dedi. . neden böyle yaptı şimdii :(

Güncellemeler:
az öncede mesaj attı ''sevmiştim lan seni allahından bul bu saatten sonra bana hiç bi şekilde ulaşamazsın bb'' dedin. neden böyle bşley demş olabilir ki :S

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Aay günah seviyo hala ama senden adım bekliyoo

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Araya bir kere soğukluk girdiyse bir daha eskisi gibi olmaz.Bence unut onu daha iyi

0|0
    0|0
  • yol ver artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Güvenmeyip denediğin bir insanla neden birlikteliğini bu kadar sorguluyorsun ki?

0|0
    0|0
  • sen unutmaya devam et derim..

0|0
    0|0
  • Sıkılmış bu durumlardan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...