• Sor
  • Bence

Sizden hoşlandığını söyleyen kız size çekici gelir mi?

genelde kızlar daha kendini ağırdan satan taraf olur. benden hoşlandığını söyleyen bir kız var erkekler olarak böyle dürüst ve cesur kızlar ilgi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Sakin kacirma derim seni seveni bulmak nekadar zor sen biliyormusun? Bence kizdan etkilenmen bile gerekiyor dusunsene kizdaki ozguveni ego tavan yani gelip acilmis, bnce hicbir erkek boyle bir kizi kacirmak istemez

• sevmek değilde hoşlanıyorum dedi. gerçi seviyorum dese abes olurdu doğru dürüst muhabbet etmişliğimiz yok

• Peki sen ne dedin o oyle diyince:)

• şaşırdım ya hiç beklemiyordum falan dedim. o da bir şey demek zorunda değilsin ben hissettiğimi söylemek istedim sadece dedi. peki dedim.

Kızlar Ne Diyor 3

• O kız trip felan da atmaz , sev onu .

• aynen hiç atacak gibi durmuyor. arkadaşımın arkadaşı üni çenliklerinde tanışmıştık ekledi beni facebooktan konuştuk ve sana açık olucam senden hoşlanıyorum dedi dondum kaldım öyle

• Dediğim gibi açık sözlüdür her şeyi yüzüne söyler , arkandan konuşmaz , sıkıntı yaşamazsın

• düşüneyim bi

• sana çekici geliyosa sıkıntı yok

Erkekler Ne Diyor 6

• düşünceyi değiştirmez. bende hoşlanıyorsam mutlu etmiş olur ilerleriz. hoşlanmıyorsam duygularını dostluğa yöneltmesini sağlarım. değer vereni geri çevirmem fayda sağlamaya çalışır sahiplenirim.

• Her sana aşığım diyen her kız için ölünemeyeceği gibi bunuda normal karşılarım.Çünkü neyin ne olacağı belli olmaz.Kız sana böyle bir şey söylemişse demek ki var birşeyler.Ama hemen aşk fırtanasına kapılma.

• aşk olmaz ya bir şenlikte tanıştık neyime aşık olacak. öyle deseydi zaten hiç inanmazdım.

• Öncekileri Göster
    • işte benimde kafam karıştı biraz. zamanla çıkar kokusu bakalım

• Aman gül kokusu başka bir kokuya dönmesin.Aman dikkat :)

• Gelir.. Üzülmesini istemem beni sevenleri bende severim..

• al evlen lan cidden sakindir saygılıdır agırbaslıdır kesin aklı basındadır cesurdur.Trip falanda atmaz hemen teklıf et kacırma.

• Sana ikinci artı verişim +

• Öncekileri Göster
    • alkol kullanan biri değil içki içmiyormuş o gün öyle bir konu geçmişti. diyeyim bakalım ne diyecek

• Yahu tamam onu katma işin içine ayran gönüllüsün herhalde de gerisi çorap söküğü gibi gelir :)

• güzelse gelir niye gelmesin

• güzellikten ziyade böyle bir hareket seni cezbeder mi? beni cezbetti de acaba ben mi anormalim diye düşünüyorum

• hayır öyle bişey olmaz

• Özgüvene bak sen :P

Yükleniyor...