Sizden hoşlandığını söyleyen kız size çekici gelir mi?

genelde kızlar daha kendini ağırdan satan taraf olur. benden hoşlandığını söyleyen bir kız var erkekler olarak böyle dürüst ve cesur kızlar ilgi çekici midir? kızlarda düşüncelerini yazabilir...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sakin kacirma derim seni seveni bulmak nekadar zor sen biliyormusun? Bence kizdan etkilenmen bile gerekiyor dusunsene kizdaki ozguveni ego tavan yani gelip acilmis, bnce hicbir erkek boyle bir kizi kacirmak istemez

• şaşırdım ya hiç beklemiyordum falan dedim. o da bir şey demek zorunda değilsin ben hissettiğimi söylemek istedim sadece dedi. peki dedim.

• Peki sen ne dedin o oyle diyince:)

• sevmek değilde hoşlanıyorum dedi. gerçi seviyorum dese abes olurdu doğru dürüst muhabbet etmişliğimiz yok

Kızlar Ne Diyor 2

• sana çekici geliyosa sıkıntı yok

• O kız trip felan da atmaz , sev onu .

• düşüneyim bi

• Dediğim gibi açık sözlüdür her şeyi yüzüne söyler , arkandan konuşmaz , sıkıntı yaşamazsın

• aynen hiç atacak gibi durmuyor. arkadaşımın arkadaşı üni çenliklerinde tanışmıştık ekledi beni facebooktan konuştuk ve sana açık olucam senden hoşlanıyorum dedi dondum kaldım öyle

Erkekler Ne Diyor 6

• Gelir.. Üzülmesini istemem beni sevenleri bende severim..

• Her sana aşığım diyen her kız için ölünemeyeceği gibi bunuda normal karşılarım.Çünkü neyin ne olacağı belli olmaz.Kız sana böyle bir şey söylemişse demek ki var birşeyler.Ama hemen aşk fırtanasına kapılma.

• Aman gül kokusu başka bir kokuya dönmesin.Aman dikkat :)

• işte benimde kafam karıştı biraz. zamanla çıkar kokusu bakalım

• Yok kardeş onu misal verdim.Bizim buralarda geröekten çok var.Kızın biri benim bir arkadaşa bakar ve olan olur.'Kız bana baktı,beni seviyor,benimle evlenecek,bana sırılsıklam aşık.Bitirmeden 'hayır ne sana bakması asıl bana baktı' :) falan gibi düşünceler olur.Yanlış anlama sakın.İlginç bir olay doğru kızlar ağırdan satar ama belli olmaz her düşünce ve her fikir bir değildir.Biz de niyetini bilemeyiz.

• Öncekileri Göster
  • düşünceyi değiştirmez. bende hoşlanıyorsam mutlu etmiş olur ilerleriz. hoşlanmıyorsam duygularını dostluğa yöneltmesini sağlarım. değer vereni geri çevirmem fayda sağlamaya çalışır sahiplenirim.

• al evlen lan cidden sakindir saygılıdır agırbaslıdır kesin aklı basındadır cesurdur.Trip falanda atmaz hemen teklıf et kacırma.

• Yahu tamam onu katma işin içine ayran gönüllüsün herhalde de gerisi çorap söküğü gibi gelir :)

• alkol kullanan biri değil içki içmiyormuş o gün öyle bir konu geçmişti. diyeyim bakalım ne diyecek

• Hacı alkol var mıo şenlıklerde bılmıyorum unı seneye benım.Söyle tatlı bı dılle daha kaç gün önce tanıstık de hanı alkolun etkısıyle bıseyler olmustur de yoksa ayran gönüllümüsn ondanmı de bırden pat dıye söylemen cok hos ama dusundurdu benı daha önce bı kac kısıde gelıp böyle dedı ama uzun bı arkadaslıgmz vardı de yanlıs anlama benı de.ondan önce ama cok tatlısın cok ıyısın bunların yanında kısılıgınde benı sana ceken özellıklerınden bırı de.Sadece merak yanlıs anlama benı de.

• Öncekileri Göster
  • güzelse gelir niye gelmesin

• hayır öyle bişey olmaz

• güzellikten ziyade böyle bir hareket seni cezbeder mi? beni cezbetti de acaba ben mi anormalim diye düşünüyorum

• Özgüvene bak sen :P

Yükleniyor...