Ilişki monotonluktan nasıl çıkarılır?

ilişki monotonlaştığında bir süre görüşmemek gerektiğine inanır mısınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence çok sık görüşülmesi ilişkide bıkkınlık ve alışkanlığı beraberinde getirir ve iki kişininde ilişkinin içinde ayrı sosyal aktiviteleri olmalı , kimse kimseye sosyal zevkler bakımından bağlı kalmamalı belli bir seviyeye kadar

• tabikide bu kötü birşey değildir yada sevgiliyi kıyas yapmakta değildir, sadece insanı sadece sevgili odaklı değil , kendi zevklerinin de olduğu bir birey olarak odak yapmalıdır

• :)

• biraz kendi çevrende takılmak lazım sanırım.arkadaşlarınla faailete katılmak,biraz farklı insanlarla görüşmek lazım.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 18

• ne ara vermesi başka birini bulmaya mi gidiyorsunuz... Bence Ciddi adımlar atın evlilik varsada daha fazla romantizm e kaymak gerek..

• 3. bi kızı alın aranıza bak nasıl heyecan geliyor ilişkiye :)

• bir süre nefes almak iyi gelir

• görüşmemek ilişkiyi bitirir, kaçarı yok

• gerçek bir ilişkinin monotonlaşacağını düşünmüyorum , monotonlaşan bir ilişkide aşk olduğunuda düşünmüyorum

• görüşmelerinize ara verin bi süre

• tatil nedeniyle görüşmüyoruz zaten..hep yanına gidip duruodum.oraya gidince bi süre naza cekmeliyim sanırım kendimi..biraz kaçmak şart oldu:)

• İlişki monotonluktan nasıl çıkarılır? Yeni mi öğrendin bu kelimeyi bir yerden filan duydun sanırım ?

• Yeni ortak arkadaşlar edinin ve onlarla birlikte takılın. Çift buluşmaları yapın, yeni şeyler deneyin. Bütün vaktinizi bir başınıza geçirmeyin.

• keşke arkadaşlarının sevgilisi olsa.yok ki hiç.bitek onun var..arada en azından kendi arkadaşlarımızla takılalım bu iyi gelir sanırım.

• Farklı şeyler yapın hiç yapmadiginiz şeyler

• keşke işinden alıp farklı bi yerlere götürebilsem onu.

• iliski monotonlasacak ve senin tercihin bir sure gorusmemek mi olacak ben anlamadim. ? Tam tersini yaptginiz icin mi monoton oldu? yoksa her bulustugunuzda ayni seyleri yaptiginiz icin mi. Biraz yaptiklarinizi ve gittiginiz yerleri degistirseniz. Sizce monotonluktan kurtulmaz misiniz ?

• :)))

• Para kazanmasi lazimsa yardimci ol :) moral ver. Ama hersey calisarak olmaz ki :( icindeki kucuk kizin sevgiye ihtiyaci oldugunu goster soylemeden..

• :)) evet evet emrivaki yapmalıyım anlaşıldı:) ona da biraz renk olur hem..sinema iyi gelir.yemek ısmarlıyım die peşinde dolanıorum ama işinden ayrılamıo hiç..para kazanması lazım..bi gece sinema fena olmaz evet..

• Öncekileri Göster
  • İlişki monotonlaşınca ne yapsan fayda etmiyor. Demek ki ilk günlerdeki gibi içiniz kıpır kıpır değil. Birbirinizden sıkılmışsınız. Heyecan yerini alışkanlığa bırakmış. Ama şunu da söyleyeyim ki kopmanız da zor olur, alışkanlık var sonuçta!

• her an kaçacakmış gibi yapın. tavşan kaç tazı yakala olursa monotonlaşmaz.

• iyiymiş bu:)

• çiftlerin bireysel hayatları ne kadar yokolursa 7/24 birarada olurlarsa hiç kendilerine has bir alanları olmazsa eğer monotonluk kaçınılmazdır bana göre

• çok doğru diosun o özel hayatı cidden özelleştirmek lazım.

• ayrılınca

• ilişkiler monotonlaşmaz,kadınlar belli rutinlerle yaşamaktan sıkılırlar,sorunu da ilişkilerinde ararlar.kadınlar diyorum çünkü ben bir erkeğin bu durumda şikayetçi olupta ne yapalım derdine düştüğüne denk gelmedim.arkadaşım herkesin ilişkisi bay ve bayan smith gibi değil ki.aramızdaki savaş muhabirleri hariç,hepimizin hayatı monoton.ilişki ne yapsın!

• haklısın ilişkinin bi sucu yok tabi:)

• yanlış fikir

• monoton sa zaten ilişkiyi sürdürmenin anlamı yok bence.başka tatlar lazım:)

• tatlar mı? ne alaka.monotonluk olur arada.önemli olan çaresine bakmak.

• bu bence çok saçma.. ne yani misal 1 hafta görüşmedin daha sonrasında ne değişecek..bence yapılmaması gereken birşey

Kızlar Ne Diyor 8

• bu konuda bir yazı okumştum nette internette, ilşkyi monotonlşturan ve heycanı öldüren tarafların ilşkde alttan almalarymış yer yer kçk de olsa tartsmalara yer verilmelymiş ki kaybetme korkusu olsun :) bence çok mantıklı

• Bir süre görüşmemekten öte, birlikte daha önce denenmemiş yeni şeyler keşfedilmeli, yeni heyecanlar yapılmalı. Alışkanlıklardan ve monotonlaşmış hayattan biraz kopmak bir saatligine bile olsa kopmak iyi gelebilir.

• Bir süre görüşmemek yıpratıcı oluyor..En iyisi hobiler bulmak, ..

• ikiniz için de ara vermek kötu bişey bence başka seyler de cözum aramalısınız ikinizde ara vermek ikinizi birbirinizden sogutur. onun yerıne birlikte eglenmeye bakın, gezın, değişik seyler yapın , süprzler yapın, hedyeler alın, birbirinizi ne kadar cok sewdıgınızı söyleyın emınım hersey duzelecektır :)

• :)

• :))süpriz şart evet ya.

• Monotonlaşan ilişkiler ayrılmaya yüz tutar.

• hayır bu büyük yanlış olur.araya sadece zaman girmez başka kişiler de girer.ilişkinin monotonlaşması demek aslında kişilerin monotonlaşması demektir.siz kendi monotonluğunuzdan kurtulun ve birlikte iyi vakit geçirebileceğiniz farklı şeyler yapmayı deneyin.ama araya soğukluğu sokmayın zaten heyecanınızı yitirmişsiniz bitişe daha fazla zemin hazırlamayın.

• Hayır görüsmemel bişeyi değiştirmez hatta soğutur diye düşünüyorum.. Hiç yapmadığınız seyler yapın tiyatro, futbol mac, balık avı değişik değişik seyler cok eğlenceli oluyor :))

• Kültüre merak salın evrensel birşeyler yapın..

Tiyatroya gidin, konsere gidin, müzeye falan gidin.. .Yaptıysanız yaratıcı olun karda kayın.. :D

• olabilir evet haklısın..bişi yapılmıo bu soğukta

• havalardan da olabilir hayatım..

• :D değişikliğe ihtiyaç var ama adım attığı yok:/

Yükleniyor...