Askere giden sevgiliye ne hediye alınır?

Arkadaşımın sevgilisi askere gidiyor. Ona nasıl bir hediye almasını ya da nasıl birşey yapmasını önerirsiniz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• askerde duygusal olarak bişeylere ihtyac duyacagına sanmıyorum daha ilk gunundeen adamın iç dunyasını karartıyorlar.ilk girdiğim gunu ben bilirim.neyse,en ama en cok yardımcı olabileceği konu PARA :) hele sigara kullanıyorsa direk PARA..cunku daha yeni gidecek acemi biriliğine ve devlet corabından atlet donuna ve tırnak cakısına kadar herşeyi karşılıyan bi paket veriyor.kimi birlikler bedavaya kimi birlikler 30 tl gibi bir para karşılıgında :)ben 2010da teslim oldguumda 2inci gunumde 35 tl karşılığı birlik/tugay cantası almıştım.ihtiyaclarımın hepsi içinde verildi.tabi işin garip yanı,segilisi,kız arkadaşının Parasını almayı kabul edicekmi :)

• ewet işte o sorun olabilir çnkü öyle kabul edecek biri değil :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Cebine biraz harçlık sıkıştır yeter.Orada hediyeyi kaybeder düşürür biri alır gider. üzülür adam.

• parayı kabul edeceğini zannetmiyorum :(

• Bak en güzel hediye paradır. Caktırmadan cebine koyarsın ve bir de not yazarsın

• notla birlikte falan güzel bişi olabilir aslında tsk ederimm

• para50 veya 100 ama askere 20 lira bile çok değerli

• askere hediye alınmaz ama sen , ona bence uzerinde banu alkanın olduğu bir şafak karalama kağıdı al.. yada hulya avşar, sibel can

• arkadaşım onu alacağına hiç almaz bnce :):)

• 1 tane ıtri resimli banknot yeterlidir.

• Diş macunu. Bak ciddiyim bir çok sebepten çok işine yarar. Sonra seni fikrinden dolayı takdir bile eder. Ama sebebini açıklamayacağım. İkiniz de anlamayacaksanız zaten bir öpücük de yeter.

• neden olduğunu anlamadım ama arkadaşıma tawsiye ederim tsk :)

• diş macununu koluna suruyosun 1-2 saat bekletıyosun bı vuruyosun koluna kırılıyo ızın verıyolar sonra yatıyosun paso tabı artık gectı anlıyolarmış

• sevgilin sigara kullanıyorsa bir kutu içtigi sigaradan al ve askerligi boyunca fahişeler ile yatmasına izin ver birde banka hesabını veya gitti yerdeki ptt adresini ögren düzenli olarak ona para gönder

• birincisi o asker kişi bnm sewgilim değil ikincisi de arkadaşımın sigara alacağını we dediğin şeye izin wereceğini hiç sanmıyorumm ama para fkri için tsk...

• öneri istiyorsun sonrada eleştiriyorsun sen kız arkadaşına bir sor bakalım onun yerine neden karar veriyorsun

• bi çift boynuz.

• Askere de hediye alınırmış :). Adam askere gidiyo hediyeyi ne yapsın. Bence ikisi için de manevi değeri yüksek yani ikisi için de anlamı olan bir şeyi vermesi daha makbule geçer.

• bncede öyle ama arkadaşım onun için bişeyler almak weya bişeyler yapmak istiyo farklı olsun istiyo :)

• erotik dergi

• asllaaaaaaaa

• Öncekileri Göster
    • onu bilemem artık

• askerlikten attırmakmıydı amaç, ben mi yanlış okudum başlıgı

Kızlar Ne Diyor 5

• en güzel hediye ona vereceği resmidir..

• saol canım onların foto albümleri bile war :( bnde öyle düşünmüştüm yoksa :(

• Öncekileri Göster
    • ama özel günlerine denk gelirse bir diğer hediye ona yapcağı süpriz bir ziyaret olur

• ziyaret fikri pek fena sayılmaz aslında ama onu gidince yapar artk ynede tsk :)

• Sanırım fotoğraf makinesi alıyorlar içeri,temiz çamaşır,pasta vs alırlar heralde içeri.En iyisi asker abilerimize bırakmak sözü:))

• o şimdi asker canı neler isterdemek geldi içimden :D

• evet en guzel hediye sende saklı aslında :)) 400 kusur günn.. bitermi

• :):)

• haklısın asker yolu beklemek zor olmalı bn bilmiyorum ama arkadaşım bekleyeceği için ortak olurum acısına :(

• bir şey almaktansa ona güzel hatırlayacağı bir şeyler yapmayı düşün bence. zaten askeriyeye öyle her şey alınmıyor bildiğim kadarıyla, boşuna masraf etme.ama ne bileyim, başbaşa bir gece, ufak bir gezinti, sevdiği arkadaşlarının toplandığı bir parti... sevgilinin hoşuna gidecek bir küçük plan daha avantajlı olur gibi duruyor...

• aslında olabilir tsk ederim cnm arkadaşıma önereyim

• rica ederim:)

• şişme hatun al bence :D en çok ona ihtiyacı olacaktır.

• dolabından çalarlar ama :))

• Öncekileri Göster
    • fena değil bence alınabilir bu hediye artık onlar zaten bazı şeyleri konuşuyorlardır daha öncesinde telefonda :D utanmasınlar :D şişme bebek iyi fikiiiiiiiirrr mutlaka söyle sen bunu arkadaşına var ya sevgilisi bunu düşündüğü için anlından öpecektir sonuçta kızlarada bakmaz aldatmazda ihtiyacınıda karşılar askerden geldiğinde de evlenirler belki yaşlarını bilmiyorum da ondan böyle dedim :)

• inşallah ewlenirler canım o hediyeden sonra ama söyleyeceğim söz :D

Yükleniyor...