Erkekler neden aldatır?

erkekler neden aldatır sizce üstelik sevdiği karısını neden aldatır neden hiçbişey hissetmediği biriyle birlikte olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eşinin güzel olması aldatılmayacağı anlamına gelmez. Aldatılmayacak kadın yatakta eşini her anlamda mutlu edebilen kadındır. Sırt üstü yatan herşeyi erkekten bekleyen Beyonce olsa o da aldatılır. Sen yatakta aktif olup erkeğini fazlasıyla mutlu etmesini bil,değişik fantaziler uygula kostumler vs al vede sınır koyma ıh o olmaz bu olmaz deme bakalım aldatıyor mu! Haaa buna rağmen aldatan varsa zaten karakteri bozuk birini koca olarak seçmişsin bu da senin talihindir. Sonuçta her anlamda iyi olan kocayı aldatan kadınlarda var.

• benden çok memnun ama aldattı işte anlamıyorum ama kocam o benim çocuğum var ayrılmıcam

• Öncekileri Göster
    • o kişi bir de bunun eski sevgilisiymiş

• eski sevgilisi onun peşine düşüp aklını çelmiş te olabilir. Amacı aranızı bozmaktır. Sen daha iiy bilirsin siz kadın milleti kafaya koyduğunuzu yaparsınız.

Erkekler Ne Diyor 88

• tohumunu yaymak istiyor

• kadın baştan çıkarmıştır. evli erkek seven çok hatun var buda bir fantezi.

• yamaç kenarında tehlikeli bir yürüyüş yapmak her an düşecebileceğini bildiğin halde o tehlikeyi hissetmek maceraya atılmak duygusuyla aynı sorun hiç bişey hissetmediği biriyle yaşadıkları değil yanından ayrıldığı anda onu unutur senin korkman gereken senden başka birine bişeyler hisediyomu işte bundan kork

• sadece erkekler degil kadinlarda aldatir.Amac heycan ve adrenalindir bence.

• aldatmazlarki

• Gözü devamlı çöplükte olduğu içindir ya da mayası bozuk olduğundandır diyorum.

• farklı bir heyecan isteği olabilir, bir yandan eşini saygı duyduğu bir varlık (eşi, çocuğunun annesi) olarak görmesi. öte yandan da aklına gelen her türlü fanteziyi yaşayabileciği, kafasında sadece seks objesi olarak yer etmiş başka birisi. çoğu erkek bu ikisini tek kadında birleştiremiyor, ya da çoğu kadın bu iki özelliği kendinde birleştiremiyor. öyle olunca göz kayar dışarı...

• o kişi bir de bunun eski sevgilisiymiş

• Öncekileri Göster
    • onu seviyor olabilir mi

• birşeyler bulduğu kesin, ama sadece cinsellik ya da farklı bir duygusal yakınlık bilemem. evliyse, eşini de seviyorsa diğer kadında bulduğu farklı bir şey var ki yaşamış öyle birşey.

• bu soruna bir erkek olarak ben anlamıyorum diyorum.

• nasıl yani

• bende anlamıyorum neden aldatırlar diyorum.

• aldatmak kişilik özelliğidir erkek kadın ayıramazsın ikisi de yavşak adi şerefsiz insanlardır :D sevmiyosan boşan kardeşim ya da ayrıl

• istedigini hemen alır zorlu olsun macera olsun diye ava cıkar :D

• Mal erkek ve nankör erkek aldatır , daha çok insanlar ile alakalı her cinsiyette var nankör insanlar.Eğer şu zor günlerimde yanımda beni sevdiğinden emin olduğum birisi olsaydı hayatta onu bırakmazdım . İnsanlar çook nankör ve cahil

• salak olduğumuz için, heyecan aradığımız için, bir çuval inciri bok etmek için, aklımız uçkurumuzda olduğu için, farklı bedenlerle seks sürekli haz ve heyecan verdiği için olabilir. duygusal aldatmaları ise anlamıyorum :))

• güzel bir yorum :)

• erkek olduğum içindir :)

• Rahatlık batıyo valla. Kurulu bir düzen varken yakalanacağınızı bile bile yapmanız.. :D

• ben aldatmam her erkek bir değildir

• Biyolojik olarak erkeği iten sebepten bahsedeyim. Testis yumurtaları, kılcal borularda oluşur. Bunların içinde sperm üretilir. Üretim hiç durmaz ve hayat boyu devam eder. Testis zamanla dolar ve erkeğin cinsel içgüdüsü artar. Kadınların, erkeklerde anlam veremedikleri "duygusuz cinsel istek" buradan gelir. Erkeğin en büyü eğlenceleriden biri de kadın olduğu için, bu konuda kadınlara merak vardır. Değişik kadınların göremedikleri yerleri merak ederler ve ona ulaşmak isterler. E bu erkekler, kadınlardan daha güçlü, cesur ve özgür yaratıklardır. Şimdi o biyolojik dürtü tetiğe basıyor. Erkeğin en büyük eğlencelerinden birinin ihtiyacı ortaya çıkıyor. E merak da var. Bir de özgürlük olunca durdurulamıyor kivrem. Bir de erkeklere namus olayı yokmuş gibi bir inanış olduğu için aldatmak daha da kolaylaşıyor. Ama her şey bir yana, eğer kişiliği aldatmaya meyilliyse, sadece bu sebep yeterli, diğerleri sadece bahane. öznel bir görüş benimki, herkese karşı ileri sürülemez. Saygılarımla.

• o söylediğin şeyleri kızlar daha profesyonelce yapıyor bilmiyorsan öğren

• Bazen değişiklik yapmak güzeldir.

• kadın kadınlığı yapamıyor erkeğini kendine bağlayamıyor diye aldatır. kadın kadın gibi olsa erkeğini bağlar evine. ama şimdi ki çoğu kadın ben modernim diye erkeğe muhtaç değil ve feminist olabiliyor erkeğe bağırıyor tartışıyor böyle olursa erkek kendine iyi davranan diğer güzellere kayabiliyor

• Mutsuzdur.Kadın dırdırı mutsuz ev hayatı..Ha bunal geçerli sebep mi hayır ama bir etken.Kızlara tavsiyem evlenmeden birlikte olmamaları kıymetlerini düşürüyorlar...

• cinsel arzu

• erkekler deme her erkek aldatmaz

• Erkek bluetooth gibidir:Yanındayken bağlıdır, uzaklaşınca yeni aygıt arar.Kadın wireless gibidir:Hepsini görür, en güçlüsüne bağlanır...

• Yapmayın hatun kızlar bu kadar acımasız olunmaz..Erkek yaradılışı gereği bu konuda seçici değildir kolay yapar duygu olmadanda biriyle beraber olabilir.Sizin gibi derin değiliz doğru ama bu genetiğe işlemiş.Suçlamak doğru değil.Bence kabullenmeniz lazım.İzin verin demiyorum sadece durumu kabullenin...

• oldu baska kabullenin diyo hey allahım

• Öncekileri Göster
    • insan sevdigi icin bikac hata yapabilir drken sonucta bu noktada sevdigi karisi olmadigina gore niye hosgoru gosterelim anlamadim?

• O vakıt sevgili dememek lazım oynaş filan demeliki aralarında ki şey itibarsızlaşsın..

• erkeklerin daha fazla aldattığına inanmıyorum ben. sonuçta aldatmak için bir kadın gerekli:):):) ama erkeklerin daha fazla yakalandığından eminim. kadınlar daha profesyonel yapıyor bu işleri. birde erkeklerin dili durmuyor, çapkınlık havaları atacağım diye herkese anlatıyor. böylece erkekler daha çok aldatıyor gibi görünüyor ve yakalanma riski de artıyor ve yakalanıyor geri zekalı. ama kadınlar aldattığını anlatamaz ki kimseye, arkadaşına bile olsa. çünkü adı kötüye çıkar. sonuçta kadın gizli tutar. ve gerçekten tebrik ederim kadınlarda iş ahlakı var:):):):):)

• beleş verirse hertürlü agaa

• Sevmiyordur ondan altadır eğer karısını sevse baska karılara bakmaz bıle :)

• Sebebi aslında kızlardır. Kızlar seçimlerini yanlış yapıyor. Sakin , efendi erkekler yerine serserileri seçiyorlar sonra böyle oluyor.

• bir olaya bağlamamak lazım herşey sebep olmuş olabilir genelde bayanların oyununa gelirler

• Kadınlar neden aldatıyorsa erkeklerde ondan aldatıyor aldatmanın cinsiyeti olmaz olamaz.

• hayvanlık iç güdüsü diyelim biz bunaaaaa.. :)

• sıkılmıştır aldatır. naz yapmıştır aldatır. arkadaşız biz demiştir aldatır. ukeladır aldatır. vermemiştir aldatır. iyi davranmıştır aldatır. parası yoktur aldatır. eski sevgilisine benzetmiştir aldatır. içirememiştir aldatır. ustadır aldatır. yemek yapamaz aldatır. yürümesini bilmez aldatır. beğenmez aldatır. gübeği var der aldatır. at gibi der yine aldatır. kız salağa yatar aldatır. burcunu beğenmez aldatır. sütyenini beğenmez aldatır. pozisyonu beğenmez aldatır. maç izledikten sonra da aldatır. karşısına kaşar çıkar aldatır. aramazsın aldatır.gülersin aldatır. KISACASI İÇİNDE ŞEREFSİZLİK VARSA NE YAPARSAN YAP ALDATIR. SEÇİMİNİ GÜZEL YAP. BİR BAKIŞTA ANLAŞILIYOR İNSANIN KARAKTERİ. BAŞTA TANIMAYA ÇALIŞMADAN YAKIŞIKLI DİYE ÇIKMAYIN.SONRA BURADA HERKESE KÜFÜR ETTİRİYONUZ YİNE Mİ AYNI MUHABBET DİYE.

• cinsel doyum a ulaşamamak

• Eşi demiyelimde genel olarak bahsedeyim birlikte olmanın kattığı heycan artık kalmamış oldugundan olabilir yani o insanın bir farklılık katması gerekir hayatına katmıyorsa bir anlamı yoktur üstünüze alınmayın ha anne ha esın aynı sey gibi görünüyor o dakka ve erkek bazen hiç olmayacak şeyler yapabiliyor tanık oldugum icin bunları sizinle paylastim anlayışınız icin tesekkür ederim iyi günler dilerim umarım sorununuzu cözümleyebilirsiniz :)

• tanık oldum derken? :P

• Yakınımızın başına geldi :(

• bi tane sefgilim olsun aldatırsam dünya alem g*tümü s*ksin

• bu gayet basit bir cevabı var bu sorunun her kadının bildiği bir cevap.Kadın, erkeği elinde tutmasını bilmediği için erkek aldatır.Sonuçta aldattığı da kadının kendi cinsidir.Ama maalesef bir türlü bunu kabul etmezler.Bildikleri tek şey laf söylemek alışveriş yapmak gezmek tozmak annelik yapmakKadın çocuğu olduğu gün artık kocasının eşi değil çocuklarının annesi olmuştur.

• Uçkurumuzu dizginliyemiyoruz ki

• çünkü erkekler bazen farklı kadınlarla birlikte olmak ister, yanlış da olsa durum böyle

• Cinsellik genelde

• Olaya sadece erkek olarak bakmamak lazım bence. Kadınların aldatma düşüncesiyle erkeklerin arasında fark olduğunu düşünmüyorum. İnsanlar zaman zaman değişik düşüncelere girebilir. Dışarıdaki insanlar daha cazip gelebilir. Evliliğin getirmiş olduğu bir monotonluk oluyordur haliyle. Tabi bu aldatmayı gerektiren bir olgu değil. Belkide evdeki bir sorundan dolayı insanlar bu şekilde davranıyor olabilir. Eşini çocuklarını çok seven bir insanın aldatmaya yönelik bir hareket içine gireceğini düşünmüyorum. Aldatıyorsa mutlaka bir sebebi vardır bence...

• 2S'den dolayı,ya sevgi ya da seks bitmiştir !

• hep benim ymda olduğuna göre sadece seks için yapmıştır o zaman demi sevmiyordur onu

• Öncekileri Göster
    • evet aramız hep çok iyi oldu

• O zaman seks içindir.

• hergün evde yemek yiyen adam dışarda yemek yemek istemez :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 28

• çünkü bok.

• 1 çiçekte bahar aranmaz görüşü hakım oldugu ıcın

• akillari yokta ondan

• Testestorandan. Beyni yok fikri var.

• çok sinirlisin östörojenden olsa gerek ;)

• herşeyde neden aramayacaksın bazen sırf aldatmış olmak için aldatır yoktur bir sebebi...

• öküz olduklarından

• evet ama bir örnek vereceğim kırılma bana aşk kadını: benim ailemde abim evli ve şerefsiz aldattı yengemi ben de biliyorum ve benim pis özelliğim var olan bir şeyi saklayamam ağzımdan kaçtı yengem de duydu daha sonra yengem beni çekti odaya diğer yengemle makaraya alır gibi anlattırdı. iki gün sonra yengem gitti dava açtı. Ben yengeme dediğim kelime ne idi biliyor musun? Abin senin dediğin gibi öküz dedi. Doğru öküz mü öküz.ama sen öküzü yönetemiyorsan senin de ondan farkın kalmaz dedim vazgeçti

• Diyosun o okuzun akli yokmuda yonetceksin ya bir kere naparsan yap essek yine essektir diye bir laf var bliyosundr ayni bunun gbi yni demk istedgim icinde aldtmak varsa okuzluk varsa bunu degstremzsin karakter meselesi tamamen

• ac gözlü olduklari icin !

• erkekler aşıkkende aldatabiliyor . macera olsun diye

• Doğuştan odun oldukları için ! :)

• yanlış tanım ıslak odun.

• bi çok nedeni olabilir ama büyük ihtimal neyden eksiklik duyuyosa ona yönelir dışarda. birazda kendimize dönüp bakmalıyız ama her ne olursa olsun aldatmayı gerektirmez

• helal olsun öz güven bu

• Hic bir sey hissetmedigini nerden cikardin?Sozumona sana olan duygulari bitiyor ve baska bir kadinda sende kaybettigini buldugunu saniyor, belki de gercekten buluyor. Neden aldatir sorusunun bir suru cevabi var. En ilginci ise, neden aldatiyorsun? Sorusuna cevap olarak pismanim denmesi. Garip.

• rahatlık bbatıyo yeni maceralar arıyorlarrr

• Elindekilerinin degerını bılemeyecek kadar aptal ve aslında kendını anlattıgını goremeyecek kadar körse .

• Hic bisey tek tarafli degildir...

• Bak şimdi canım olayı açıklıyorum. Değil erkekler kızlar da aldatıyo ki artık :D Hatunumuz evde salaş salaş gezerse bir cilve bir endam yapmazsa kurnaz olmazsa erkeğini kontrol etmezse ipleri ona devrederse,aldatır. Bayan da aldatır. Bu işler böyleee. Bazıları da macera arar olabilir yani bu kişililk meselesi. Adamın için de vardır,tek eşli olamıyodur.

• mantıklı senide tebrik ediyorum şeffaf yaklaşmışsın

• cunku yaradilisi gereyi okuzdurler

• biriyle yaşamak uzun süre sabır ister. Aynı kişiyi sevmek aynı tempoda imkansız çünkü bulaşıklar arasında, çoğlu çocuğu arasında çekici olmak veya enteresan kalmak güç ister. Hele insan tüketici - hep bana olsun ister. Bana değişiklikler, sürprizler, romantik dakikalar yapsın ister. Dış görüntüsüne anlam veriyorsanız - burda da eksik, kilolar, kırışıklar, o güleç yüzü ekşi yüzü oldu, pasaklılık, salaşlık ve v.s. yıllar sonra çıkıyor.Çok az kişi direniyor - cesareti varsa aldatıyorlar.

• şeref olmadığından aldatır.bunu yapan bir erkeğe kızılmaz sövülmez,haline üzünülmez.hiç gerek yoktur.benim sevgilim beni aldatsa umrumda olmaz.çünkü bunu yaptığı an duygularım körelir.taviz vermem 2.bir şans vermem.

• Kadın neden aldatırsa o sebeple.

• çünkü erkekler maldır NET

• aldatan kadınlar peki?

• aldatan kadın yoktur bunun zorunluluğu intikam almak isteyişi vardır.

• Karaktersizliğinden

• Karaktersizlik

• 1) duzenlerini degistirmekten yeni kararlar almaktan korkuyorlardir.2) heyecan istiyorlardir3) buyumemislerdir.

• "bütün erkekler kocaman birer oğlan çocuğudur"

• karaktersizlikten

• çünkü öylelerinde Allah korkusu yoktur

• bence soyad olarak kadının soyadı taşınsaydı bugün kadınlar neden aldatır diye sorulacaktı.senin soruna da gelince belli ki iğrenç bir insan kendi cinsel arzularını tatmin etmek için yapmış bunu

• Genelde acımasız ve duygusuz olduklarınıiçin hiçbişey düşünmeden rahatça yaparlar karşısındaki insanı düşünmezler nasıl olsa karısı her zaman var ben diğer taşlara bakm hesabı hepsi demicem ama çoğu böyle şimdi kabul edinn kendinizi haklıçıkarmaya çalışmayın .. Çoğu böyle unutmaa..

• gerizekalılarda ondan

Yükleniyor...