Erkekler neden aldatır?

erkekler neden aldatır sizce üstelik sevdiği karısını neden aldatır neden hiçbişey hissetmediği biriyle birlikte olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eşinin güzel olması aldatılmayacağı anlamına gelmez. Aldatılmayacak kadın yatakta eşini her anlamda mutlu edebilen kadındır. Sırt üstü yatan herşeyi erkekten bekleyen Beyonce olsa o da aldatılır. Sen yatakta aktif olup erkeğini fazlasıyla mutlu etmesini bil,değişik fantaziler uygula kostumler vs al vede sınır koyma ıh o olmaz bu olmaz deme bakalım aldatıyor mu! Haaa buna rağmen aldatan varsa zaten karakteri bozuk birini koca olarak seçmişsin bu da senin talihindir. Sonuçta her anlamda iyi olan kocayı aldatan kadınlarda var.

• eski sevgilisi onun peşine düşüp aklını çelmiş te olabilir. Amacı aranızı bozmaktır. Sen daha iiy bilirsin siz kadın milleti kafaya koyduğunuzu yaparsınız.

• o kişi bir de bunun eski sevgilisiymiş

• Aldatmanın kadını erkeği olmaz asla erkeği savunmam ama şu varki erkerk sadece seks için aldatır. O anki heyecanı yaşar geri gelir ama kadın yaparsa asla eskisi gibi olmaz diğer erkeğe bağlanır. Bu sebeple itiraf ettiyse pişmansa terci,h senin ama sen yakaladıysan birşey demiyorum. Boşanırım desen haklısın. Ama kızmadan hemen tamam affettim dersen de o zaman ona rahatlık vermiş bir daha yapma şansı tanımış olursun.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 88

• yapmadığım için sebebini bilmiyorum garip bişe ya.

• Bunun sebebi çok eskilere dayanır.Kendi genini soyunu dünyaya yaymaktan

• Sanirim soruyu evlilikte aldatmak olarak sormussun.Cunku karisini neden aldatir kelimeleri geciyor.

Soyle soyliyim.Daha 20 dk once bir erkek arkadasimla konusuyordum.Cocugun akli bir kiz bulup cinsellik vs yasamakta.Ve inanin bugun bekar erkeklerin cok buyuk bir bolumu bunu dusunur.Ta ki o doyuma ulasana dek.Bu yuzden ben her erkegin evlenmeden once bazi duygulari yeteri kadar yasamasi gerektigini dusunuyorum.Hicbirsey yasamamis,tatmin olamamis bir erkek ne yazik ki evlendiginde gozu hep disarida olur.Acaba su kizla nasil olurdu,acaba oteki kiz nasildir vs vs..Gider boyle.Bu yuzden bana gore bir erkegin kendini evlilige hazir hissettiginin en buyuk gostergesi ; cinselligin aslinda esi ile yaparkenkinden farkli birsey olmayacagini anladigi zamandir.

FAKAT...Bir de diger yonu var isin..Sonucta erkek cinselligi seviyorsa.Esi ile de mutluysa..Ve malum..Ulkemiz aci gercekleri..Evlenince bu adam artik bana ait oldu..Bir yere gidemez..o yuzden sal gitsin..Cinsellik mi? o da ne..Evli insan ayda 1 yeter..Bu mantik oldumu da bir kadinin aldatildiginda aglamamasi lazim..Onun icin ozellikle kadinlar siz siz olun bakimi,erkege ,erkekligini hissettirmekten asla vazgecmeyin..

• Onunki de artik hastalik derecesine gelmis demek..gercekten bu tarz hasta insanlarda mevcut.Misal dunyanin en guzel insanlari ile beraber olup halen gidip ucretli iliski yasayanlar filan,misal hugh grant ti sanirim..Bu tur bir hastalik gercekten mevcut..Allah yardimciniz olsun..

• eşim zamanında o kadar cinsellik yaşadı ki gözü dışarda kalmaması lazım ve benimle hemen hergün giriyor ilişkiye çok da memnun ama hala aldatıyor bu ne demek oluyo ya hemde eski sevgilisiyle hee şu anda ayrıldılar ve hep benim yanımda yani beni tercih etti

• Bazen değişiklik yapmak güzeldir.

• Biyolojik olarak erkeği iten sebepten bahsedeyim. Testis yumurtaları, kılcal borularda oluşur. Bunların içinde sperm üretilir. Üretim hiç durmaz ve hayat boyu devam eder. Testis zamanla dolar ve erkeğin cinsel içgüdüsü artar. Kadınların, erkeklerde anlam veremedikleri "duygusuz cinsel istek" buradan gelir. Erkeğin en büyü eğlenceleriden biri de kadın olduğu için, bu konuda kadınlara merak vardır. Değişik kadınların göremedikleri yerleri merak ederler ve ona ulaşmak isterler. E bu erkekler, kadınlardan daha güçlü, cesur ve özgür yaratıklardır. Şimdi o biyolojik dürtü tetiğe basıyor. Erkeğin en büyük eğlencelerinden birinin ihtiyacı ortaya çıkıyor. E merak da var. Bir de özgürlük olunca durdurulamıyor kivrem. Bir de erkeklere namus olayı yokmuş gibi bir inanış olduğu için aldatmak daha da kolaylaşıyor. Ama her şey bir yana, eğer kişiliği aldatmaya meyilliyse, sadece bu sebep yeterli, diğerleri sadece bahane. öznel bir görüş benimki, herkese karşı ileri sürülemez. Saygılarımla.

• Şahsen ben aldatmam ama eğer partnerim beni tatmin etmiyorsa bu aşk sevgı cınsellık...vb gibi şeyler onun suçudur yanı suçu kendınde aramalısın

• Sebebi aslında kızlardır. Kızlar seçimlerini yanlış yapıyor. Sakin , efendi erkekler yerine serserileri seçiyorlar sonra böyle oluyor.

• bu gayet basit bir cevabı var bu sorunun her kadının bildiği bir cevap.

Kadın, erkeği elinde tutmasını bilmediği için erkek aldatır.

Sonuçta aldattığı da kadının kendi cinsidir.

Ama maalesef bir türlü bunu kabul etmezler.

Bildikleri tek şey laf söylemek alışveriş yapmak gezmek tozmak annelik yapmak

Kadın çocuğu olduğu gün artık kocasının eşi değil çocuklarının annesi olmuştur.

• cinsellik be canım

• genelleme yapacak kadar çok saçma insanlarsınız...

• kadın kadınlığı yapamıyor erkeğini kendine bağlayamıyor diye aldatır. kadın kadın gibi olsa erkeğini bağlar evine. ama şimdi ki çoğu kadın ben modernim diye erkeğe muhtaç değil ve feminist olabiliyor erkeğe bağırıyor tartışıyor böyle olursa erkek kendine iyi davranan diğer güzellere kayabiliyor

• vermezsen aldatır almazsan aldatır gösterip elletmezsen aldatır

• Erkekler aldatmaz kızların hepsi ayrı bir tiptir ve aradıkları tek şeyin aşk olmasını umarlar ama kızlarda ellerinde tutmak için hiç bişey yapmazlar kızlar alışveriş ve gezmeye ayıracakları vakiti erkeklere ayırırsa ellerine nasıl alıcağını bilir böylelikler erkeklerde başkasına doğru meyillenmez ;) Kızlar kendini birşey sanıp dokunulmazız gibi davranmazsa aldatmaz erkeklerde

• Hevesleriyle hareket edip ,akıllarını ve vicdanlarını kullanmadıklarından,geleceği görme fakiri olduklarından olsa gerek.her haram ve yasak aşk,peşinden acılar ve ızdıraplar getirir.

• hayvanlık iç güdüsü diyelim biz bunaaaaa.. :)

• sıkıntıdan , sıkılır aldatır degerini anlar bir süre daha aldatmaz

• yamaç kenarında tehlikeli bir yürüyüş yapmak her an düşecebileceğini bildiğin halde o tehlikeyi hissetmek maceraya atılmak duygusuyla aynı sorun hiç bişey hissetmediği biriyle yaşadıkları değil yanından ayrıldığı anda onu unutur senin korkman gereken senden başka birine bişeyler hisediyomu işte bundan kork

• Uçkurumuzu dizginliyemiyoruz ki

• Keyfekeder

Karisi sevildiginden bu kadar emin mi?

• bunu direk burdan yazılanlarla anlamak çok zor olur ama herbireyi ayrı ayrı ayrı araştırmak gerek erkek ya da kadın olarak ayırt etmeden aldatmaları bana göre

• Valla bizim suçumuz değil şu meletin suçu :D

• Hormonların ve organların işleyişi sizinkiler gibi olmuyor çünkü..Erkekler dünyaya tohumlarını saçmaya gelmiştir..tamamen içgüdüsel.

• sevsin, sevmesin; erkek aldatır ablacım. önemli olan karakterdir. ben aldatmam arkadaş demesi lazım. seven aldatmaz ayaklarına yatmayın, bal gibi de aldatır. mühim olan karakter.

• tohumunu yaymak istiyor

• Olaya sadece erkek olarak bakmamak lazım bence. Kadınların aldatma düşüncesiyle erkeklerin arasında fark olduğunu düşünmüyorum. İnsanlar zaman zaman değişik düşüncelere girebilir. Dışarıdaki insanlar daha cazip gelebilir. Evliliğin getirmiş olduğu bir monotonluk oluyordur haliyle. Tabi bu aldatmayı gerektiren bir olgu değil. Belkide evdeki bir sorundan dolayı insanlar bu şekilde davranıyor olabilir. Eşini çocuklarını çok seven bir insanın aldatmaya yönelik bir hareket içine gireceğini düşünmüyorum. Aldatıyorsa mutlaka bir sebebi vardır bence...

• Seviyosa aldatmaz

• Kadınlar neden aldatıyorsa erkeklerde ondan aldatıyor aldatmanın cinsiyeti olmaz olamaz.

• erkedir ne yapsa yeridr :P

• aldatmazlarki

• hiç başka bişey düşünme,seni sevmediği içindir,hadi buda değilse seni haketmediği içindir,eşini seviyorsan ötesi berisi yok yapmayacaksın

• şurda kişilik şu bu meselesi veya buna benzer edebiyat yapan erkeklerin varya şöyle tay gibi çıtır tatlı bir kız koy yiyip bitirmezlerse benim ismim ABUZER değil, laf canbazlığı yapıyorlar profil resimlerini göstererek, kadınlarıda bukadar salak yerine koymayın be kardeşim

• çünkü erkek nefsi açtır. ve bu açlık ne olursa olsun belli bir zaman sonra ortaya çıkar.. dediğin gibi birşey hissetmediği kadınlarla beraber olur erkek. zaten önemli olan duygusallık değildir. bir erkek tek bir şey için aldatır o da cinsellik için.. tek eşlilikle yetinemeyen erkeklerin sorunu bu malesef

• Canı başka corba cekmiştir...

• aldatmak kişilik özelliğidir erkek kadın ayıramazsın ikisi de yavşak adi şerefsiz insanlardır :D sevmiyosan boşan kardeşim ya da ayrıl

• kişilik meselesi erkekler aldatmaz kişiliksiz insan aldatır bunu erkek diye sınırlamak yanlış

• sıkılmıştır aldatır. naz yapmıştır aldatır. arkadaşız biz demiştir aldatır. ukeladır aldatır. vermemiştir aldatır. iyi davranmıştır aldatır. parası yoktur aldatır. eski sevgilisine benzetmiştir aldatır. içirememiştir aldatır. ustadır aldatır. yemek yapamaz aldatır. yürümesini bilmez aldatır. beğenmez aldatır. gübeği var der aldatır. at gibi der yine aldatır. kız salağa yatar aldatır. burcunu beğenmez aldatır. sütyenini beğenmez aldatır. pozisyonu beğenmez aldatır. maç izledikten sonra da aldatır. karşısına kaşar çıkar aldatır. aramazsın aldatır.gülersin aldatır. KISACASI İÇİNDE ŞEREFSİZLİK VARSA NE YAPARSAN YAP ALDATIR. SEÇİMİNİ GÜZEL YAP. BİR BAKIŞTA ANLAŞILIYOR İNSANIN KARAKTERİ. BAŞTA TANIMAYA ÇALIŞMADAN YAKIŞIKLI DİYE ÇIKMAYIN.SONRA BURADA HERKESE KÜFÜR ETTİRİYONUZ YİNE Mİ AYNI MUHABBET DİYE.

• Bilemiyorum,ama gerçekten seven erkek aldatmaz. Aldatmanın bahanesi olmaz..

• Mal erkek ve nankör erkek aldatır , daha çok insanlar ile alakalı her cinsiyette var nankör insanlar.Eğer şu zor günlerimde yanımda beni sevdiğinden emin olduğum birisi olsaydı hayatta onu bırakmazdım . İnsanlar çook nankör ve cahil

• her erkek değil mal erkek aldatır.

• ilgisizlik...

• doyumsuzluk denir buna.

• geri zekalı oldukları için.

• Karaktersizlikten aldatır.Herkes benim gibi değilki.Bu yönümü taktir ediyorum.Birisini seviyorsam gözüm ondan başkasını görmez ve dünyadaki diğer bütün kızlar benim için anlamını yitirir.Bütün kalbimle aşık olduğum kişiyi severim <3

• Helal bee;)

• istedigini hemen alır zorlu olsun macera olsun diye ava cıkar :D

• hergün evde yemek yiyen adam dışarda yemek yemek istemez :)

• genelleme yapmamak lazım dürüst saygılı erkeklerde var. sevdiğine saygın.

• yetmiyorsan aldatırlar...

• Peki bayanlar niçin aldatır?

• beleş verirse hertürlü agaa

• bi tane sefgilim olsun aldatırsam dünya alem g*tümü s*ksin

• sadece erkekler degil kadinlarda aldatir.Amac heycan ve adrenalindir bence.

• Eğer o kadın çok seksi ise erkeği baştan çıkarması için bacak bacak üstüne atması bile yeterlidir :D.Ve hal böyle olunca erkek kendini kaybeder.Bu durumda çok az sayıda erkek ona karşı koyabilir.

• kadın baştan çıkarmıştır. evli erkek seven çok hatun var buda bir fantezi.

• neden aldatır çünkü mutsuzluk diz boyu olmuşdur karşı cinsinde aynısını yaşadgın düşünür ve elektirki alır karşıdan he iki tarafta bunun yaşar ve memrun kalır

• erkekler deme her erkek aldatmaz

• Cinsellik genelde

• 2S'den dolayı,ya sevgi ya da seks bitmiştir !

• O zaman seks içindir.

• evet aramız hep çok iyi oldu

• Fiziksel olarak senin yanında olması yetmez.Psikolojik,duygusal,sosyal açılardan da senin yanında mıydı bunları sorgula.

• Öncekileri Göster
  • Sadece ve sadece seks için aldatır. Erkeklerin genlerinde,farklı farklı ve pek çok bayanla seks yapma isteği vardır

• sebep arama bence anlık bir macera :)

• Gözü devamlı çöplükte olduğu içindir ya da mayası bozuk olduğundandır diyorum.

• Eşi demiyelimde genel olarak bahsedeyim birlikte olmanın kattığı heycan artık kalmamış oldugundan olabilir yani o insanın bir farklılık katması gerekir hayatına katmıyorsa bir anlamı yoktur üstünüze alınmayın ha anne ha esın aynı sey gibi görünüyor o dakka ve erkek bazen hiç olmayacak şeyler yapabiliyor tanık oldugum icin bunları sizinle paylastim anlayışınız icin tesekkür ederim iyi günler dilerim umarım sorununuzu cözümleyebilirsiniz :)

• Yakınımızın başına geldi :(

• tanık oldum derken? :P

• bi tür zevk

• genelleme yapmayin kardesimmmmm karaktersiz ve ahlaksizdir ondan

• Sevmiyordur ondan altadır eğer karısını sevse baska karılara bakmaz bıle :)

• kişiliksizliğinden dolayı aldatan da var kendini yalnız hissettiğinden dolayı da. sen seç seninkinin hangisi olduğunu.

• sırf cinsel ihtiyaç için aldatanlar var bazen de evli barklı ama eşinden soğuyan adamlar var.bunlar doğal olarak aldatıyor.cinsellik için aldatma bence aldatma olmuyor.genelde tek gecelik veya birkaç defalık görüşmelerden ibaret oluyyor. duygusal boyutta olan aldatmalar daha tehlikeli

• hep aynı şeyden sıkılırız

• oda lazımm sonucta hergün hergün aynı kadını görüyor değişiklik lazımdır

• Yapmayın hatun kızlar bu kadar acımasız olunmaz..

Erkek yaradılışı gereği bu konuda seçici değildir kolay yapar duygu olmadanda biriyle beraber olabilir.Sizin gibi derin değiliz doğru ama bu genetiğe işlemiş.Suçlamak doğru değil.Bence kabullenmeniz lazım.İzin verin demiyorum sadece durumu kabullenin...

• O vakıt sevgili dememek lazım oynaş filan demeliki aralarında ki şey itibarsızlaşsın..

• insan sevdigi icin bikac hata yapabilir drken sonucta bu noktada sevdigi karisi olmadigina gore niye hosgoru gosterelim anlamadim?

• 24 müş gördüm..Daha fazla sandım..Biraz gevşe bence:)

• Öncekileri Göster
  • cinsel doyum a ulaşamamak

• erkeklerin daha fazla aldattığına inanmıyorum ben. sonuçta aldatmak için bir kadın gerekli:):):) ama erkeklerin daha fazla yakalandığından eminim. kadınlar daha profesyonel yapıyor bu işleri. birde erkeklerin dili durmuyor, çapkınlık havaları atacağım diye herkese anlatıyor. böylece erkekler daha çok aldatıyor gibi görünüyor ve yakalanma riski de artıyor ve yakalanıyor geri zekalı. ama kadınlar aldattığını anlatamaz ki kimseye, arkadaşına bile olsa. çünkü adı kötüye çıkar. sonuçta kadın gizli tutar. ve gerçekten tebrik ederim kadınlarda iş ahlakı var:):):):):)

• Suç onda değil aşşağı ki melet te :D

• herkesin düzeni bir olmuyor evlendiginde kurdugun hayaller boşa cıkıyor mesela hiç bir konuda mutlu değil ise cinsellik ihtiyacını gidermek için olabilir.kimiside sırf zevk amaçlı :)

• bir olaya bağlamamak lazım herşey sebep olmuş olabilir genelde bayanların oyununa gelirler

• o söylediğin şeyleri kızlar daha profesyonelce yapıyor bilmiyorsan öğren

• cinsel arzu

• çünkü erkekler bazen farklı kadınlarla birlikte olmak ister, yanlış da olsa durum böyle

• Kadın tecrübeli erkek ister deyip aldatır

Karısından sıkılır aldatır

Değişiklik olsun diye aldatır

Manevi duyguları körelmiştir aldatır

Odak noktası çükü olmuştur aldatır

Sığ düşüncelidir aldatır

Karısı ilgilenmez aldatır

Bunalır aldatır

Sıkılır aldatır

Takımı maç kaybeder aldatır

Erkeğin bahanesi tükenmez, aldatmak için türlü türlü bahanesi olur, bu da toplumdaki " Erkektir, yapması normal, yapmayan anormaldir, olabildiğince az yapsa bari" anlayışının ve düşüncesinin getirdiği bir rahatlıktır...

Zor dönemlerden geçiyoruz...

• :)

• Harika ya. :) Ah evet değil mi elinin kiri nolcak yıkarsın geçer.. Ah ah. (+1)

• Mutsuzdur.Kadın dırdırı mutsuz ev hayatı..Ha bunal geçerli sebep mi hayır ama bir etken.Kızlara tavsiyem evlenmeden birlikte olmamaları kıymetlerini düşürüyorlar...

• Erkek bluetooth gibidir:

Yanındayken bağlıdır, uzaklaşınca yeni aygıt arar.

Kadın wireless gibidir:

Hepsini görür, en güçlüsüne bağlanır...

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 28

• biriyle yaşamak uzun süre sabır ister. Aynı kişiyi sevmek aynı tempoda imkansız çünkü bulaşıklar arasında, çoğlu çocuğu arasında çekici olmak veya enteresan kalmak güç ister. Hele insan tüketici - hep bana olsun ister. Bana değişiklikler, sürprizler, romantik dakikalar yapsın ister. Dış görüntüsüne anlam veriyorsanız - burda da eksik, kilolar, kırışıklar, o güleç yüzü ekşi yüzü oldu, pasaklılık, salaşlık ve v.s. yıllar sonra çıkıyor.

Çok az kişi direniyor - cesareti varsa aldatıyorlar.

• Genelde acımasız ve duygusuz olduklarınıiçin hiçbişey düşünmeden rahatça yaparlar karşısındaki insanı düşünmezler nasıl olsa karısı her zaman var ben diğer taşlara bakm hesabı hepsi demicem ama çoğu böyle şimdi kabul edinn kendinizi haklıçıkarmaya çalışmayın .. Çoğu böyle unutmaa..

• öküz olduklarından

• Diyosun o okuzun akli yokmuda yonetceksin ya bir kere naparsan yap essek yine essektir diye bir laf var bliyosundr ayni bunun gbi yni demk istedgim icinde aldtmak varsa okuzluk varsa bunu degstremzsin karakter meselesi tamamen

• evet ama bir örnek vereceğim kırılma bana aşk kadını: benim ailemde abim evli ve şerefsiz aldattı yengemi ben de biliyorum ve benim pis özelliğim var olan bir şeyi saklayamam ağzımdan kaçtı yengem de duydu daha sonra yengem beni çekti odaya diğer yengemle makaraya alır gibi anlattırdı. iki gün sonra yengem gitti dava açtı. Ben yengeme dediğim kelime ne idi biliyor musun? Abin senin dediğin gibi öküz dedi. Doğru öküz mü öküz.ama sen öküzü yönetemiyorsan senin de ondan farkın kalmaz dedim vazgeçti

• erkekler aşıkkende aldatabiliyor . macera olsun diye

• rahatlık bbatıyo yeni maceralar arıyorlarrr

• ac gözlü olduklari icin !

• Elindekilerinin degerını bılemeyecek kadar aptal ve aslında kendını anlattıgını goremeyecek kadar körse .

• herşeyde neden aramayacaksın bazen sırf aldatmış olmak için aldatır yoktur bir sebebi...

• şeref olmadığından aldatır.bunu yapan bir erkeğe kızılmaz sövülmez,haline üzünülmez.hiç gerek yoktur.benim sevgilim beni aldatsa umrumda olmaz.çünkü bunu yaptığı an duygularım körelir.taviz vermem 2.bir şans vermem.

• çünkü bok.

• 1 çiçekte bahar aranmaz görüşü hakım oldugu ıcın

• çünkü öylelerinde Allah korkusu yoktur

• Kadın neden aldatırsa o sebeple.

• gerizekalılarda ondan

• akillari yokta ondan

• çünkü erkekler maldır NET

• aldatan kadın yoktur bunun zorunluluğu intikam almak isteyişi vardır.

• aldatan kadınlar peki?

• Doğuştan odun oldukları için ! :)

• yanlış tanım ıslak odun.

• bi çok nedeni olabilir ama büyük ihtimal neyden eksiklik duyuyosa ona yönelir dışarda. birazda kendimize dönüp bakmalıyız ama her ne olursa olsun aldatmayı gerektirmez

• helal olsun öz güven bu

• Hic bisey tek tarafli degildir...

• Karaktersizliğinden

• Bak şimdi canım olayı açıklıyorum. Değil erkekler kızlar da aldatıyo ki artık :D Hatunumuz evde salaş salaş gezerse bir cilve bir endam yapmazsa kurnaz olmazsa erkeğini kontrol etmezse ipleri ona devrederse,aldatır. Bayan da aldatır. Bu işler böyleee. Bazıları da macera arar olabilir yani bu kişililk meselesi. Adamın için de vardır,tek eşli olamıyodur.

• mantıklı senide tebrik ediyorum şeffaf yaklaşmışsın

• cunku yaradilisi gereyi okuzdurler

• Karaktersizlik

• bence soyad olarak kadının soyadı taşınsaydı bugün kadınlar neden aldatır diye sorulacaktı.senin soruna da gelince belli ki iğrenç bir insan kendi cinsel arzularını tatmin etmek için yapmış bunu

• karaktersizlikten

• Hic bir sey hissetmedigini nerden cikardin?Sozumona sana olan duygulari bitiyor ve baska bir kadinda sende kaybettigini buldugunu saniyor, belki de gercekten buluyor. Neden aldatir sorusunun bir suru cevabi var. En ilginci ise, neden aldatiyorsun? Sorusuna cevap olarak pismanim denmesi. Garip.

• 1) duzenlerini degistirmekten yeni kararlar almaktan korkuyorlardir.

2) heyecan istiyorlardir

3) buyumemislerdir.

• "bütün erkekler kocaman birer oğlan çocuğudur"

• Testestorandan. Beyni yok fikri var.

• çok sinirlisin östörojenden olsa gerek ;)

Yükleniyor...