Bir erkek evli bir bayana gerçek anlamda aşık olur mu

bir erkek evli bir bayana gerçek anlamda aşık olabilirmi... ne düşünür onunla ilgili gerçekten severmi ileriye dönük düşünceleri hayalleri olurmu ... yoksa o anlık arzulamakmıdır... gerçek aşktır sevgidir diyen arkadaşlar varsa... o kadının bir kocası olduğunu onunla neler yaşayıp yaşamadığını düşünmezmi hiç nasıl hazmeder bu durumu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aaahh ahh... aşkın gözü kördür be yawrum, nefrete çok yakındır, bir kişiyle yaşanır, o kişiyle ölürr... önemli olan o kişinin gerçekten aşık olup olmadığını anlayabilmektir.. eğer gerçekten aşıksa senin kocan olup olmaması önemli değildir onun için.. ama tabii ki de aşık olmamasını umarım

• nasıl anlayabilirim bunu... insan aşık olduğunu arzular ama her arzuladığına aşık olmaz diye biliyorum

Erkekler Ne Diyor 16

• mide bulandırıcı bır durum,sevıyorum asıgım dedıgın kadın kocasıyla basbasa kalıyor,en azından senden daha çok,oyle aşkın ıcıne tukureyım,sex aşkından baska bır sey degıl..

• aşkın heves olduğunun kanıtı niye evleniyorsun o zaman(mecburiyetten evlenenler hariç)

• Olabilir malesef.

• ne aşkı gerçekten seven adam kocası dahi olsa paylaşmaz sevdiğini git boşan bana gel diğer türlü söylemlerin tek amacı vardır yatak...

• aşkın gözü kördür

• bir erkek evli kadınla sadece cinsellik düşünür ayrılayım senle evleneyim de hemen kaçar : )) ya da zenginsindir yolmayı düşünür ne düşünecek başka :D

• Allah korusun (AMİN)

• aşkın gözü kördür derler bilirmisin

• neden olmasın bende sevdim aşık oldum onu deliler gibi seviyordumama ayrıldık

• eğer kendisiyle daha mutlu olacağını düşünüyorsa kadının kocasını umursamaz

• aşk tercih edilemez belirlenemez sadece yaşanır derlerya otada b...da konar diye aynen böyle bişey işte

• pekte güzel ve iyi bir durum değil... ama aşklarin en kötüsü olmak lazim zor bir durum

• Olmamasi icin bir sebep goremiyorum... Ozellikle evliligi iyi gitmiyorsa.

• maalesef olur :(

• Hayır hi çbir ekrek ama hiç biri 2.el kadına aşık olamaz..

• Olur ben oldum.

• teşekkür ederim... ben oldum derken merak ettiğim tarafı gerçek aşkmıdır bu yoksa o anlık hissedilen laylaylom bir hismi... ya da şöyle sorsam :) bunu karşı tarafın hal ve hareketlerinden anlayabilirmiyiz biz kadınlar... bir erkek sevmiyor diyelim gerçekten aşık değil yalnızca arzuluyor gönül eğlendiriyor... gözlerini kaçırırmı... utanıpta kızarıp bozarırmı o bayanın yanında

• Öncekileri Göster
    • üzücü :((

• Evet acı ama gerçek..

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...