Kilo vermeyi geçtimde bu bacaklar nasıl erir ya da gıdık :D Nasıl olacak bu iş

Ya boyum kısa 1.57 diyelim. Kilomda 60. Son günlerde pek yemedim 59 olmuş :D Neyse o civarlarda 59-60-61. Açıkçası göbeğimin çok olduğunu düşünmüyorum öyle yani. Benim üst bacak kısmında ne denir ona baldır mı nedir :D İşte kalçanın hemen alt tarafındaki kısım böyle kapkalın bıngıl bıngıl. Oturunca yayılıyo iki katı oluyo :D :D sanki yediklerim mideme değil bacağıma gidiyor direk :D Ve gıdık var bende o nasıl iner birazcık bu ikisi rahatsız ediyor. Önce bunları halletmem gerek. Bu bölgelere nasıl bir şey olur? Egzersiz falan tarzı?

En İyi Erkek Görüşü

  • aynı sorun bendede var ya :D bulursan çözümü haber ver sana zahmet bende günde 6-7 saat bisiklet sürüyordum kas içinde kaldı belden üstü normal altı aşırı bir kas yığını güzel bişi ama pantolon'un altında kas olduğu belli olmuyor :):):) herkez kiloluyum sanıyor :):):)

    • :S Valla bende bir ara bisiklet sürüyordumda kuzene verdim. İp atlamak iyiymişte valla onuda atlayamıyorum uzun zamandır atlamıyordum 2dkda yoruluyorum :D

    • ip felan aldım spor salonunda bulunan bütün küçük aletler var ama ip'te şişiriyor diye öğrendim ben benim abim'de spor hocası :)