Kilo vermeyi geçtimde bu bacaklar nasıl erir ya da gıdık :D Nasıl olacak bu iş

Ya boyum kısa 1.57 diyelim. Kilomda 60. Son günlerde pek yemedim 59 olmuş :D Neyse o civarlarda 59-60-61. Açıkçası göbeğimin çok olduğunu düşünmüyorum öyle yani. Benim üst bacak kısmında ne denir ona baldır mı nedir :D İşte kalçanın hemen alt tarafındaki kısım böyle kapkalın bıngıl bıngıl. Oturunca yayılıyo iki katı oluyo :D :D sanki yediklerim mideme değil bacağıma gidiyor direk :D Ve gıdık var bende o nasıl iner birazcık bu ikisi rahatsız ediyor. Önce bunları halletmem gerek. Bu bölgelere nasıl bir şey olur? Egzersiz falan tarzı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aynı sorun bendede var ya :D bulursan çözümü haber ver sana zahmet bende günde 6-7 saat bisiklet sürüyordum kas içinde kaldı belden üstü normal altı aşırı bir kas yığını güzel bişi ama pantolon'un altında kas olduğu belli olmuyor :):):) herkez kiloluyum sanıyor :):):)

• :S Valla bende bir ara bisiklet sürüyordumda kuzene verdim. İp atlamak iyiymişte valla onuda atlayamıyorum uzun zamandır atlamıyordum 2dkda yoruluyorum :D

• ip felan aldım spor salonunda bulunan bütün küçük aletler var ama ip'te şişiriyor diye öğrendim ben benim abim'de spor hocası :)

Erkekler Ne Diyor 4

• kalin bacak daha iyidir :D

• İyide biraz toplu dursa fena olmaz :D

• daginik olsun bosver :D

• kısaca koş :) ikisi için de

• ince bacaktan daha hoş ve çekici bence bacaklarının kalın olması. ama seni rahatsız ediyorsa baldırları çalıştıracak, o bölgeleri eritecek spor yapman lazım. mesela bisiklet veya bol yürüyüş.

• Kalın iyi sorun değilde bıngıl bıngıl ama öyle böyle değil birazcık toplu dursa fena olmaz. :D

• o zaman yağ var demek ki yediklerin o bölgede toplanıyor :) haklısın toplu ve sert olması daha iyi. en iyi yol spor :D

• hacı sen baskete git boy at :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kalin bacak iyidir canim, yapi itibari ile. Karin duz bacaklar biraz kalin olabilir dert etme.güzel bence, ince belli :)kilonda kotu degil ama 5kilo verirsen bacaklarinda fark gorursun, ve bacak kaslarini calistir daha sert gorunur bingil bingil olmaz ;)

• Benim boyum 1,57 oduğunda ilk okulaydım ben açıkçası ben hiç kilolu ya da zayıf olmadım şu an 1,75 boyundayım kilom 63 :) İdeal kilom 60-65 arası :)Neyse diyet uygulabacak kaslarını falan çalıştır

Yükleniyor...