Birlikteliklerin korkulu rüyası: Ghosting! Modern çağın en acı terk edilme türü olan "Ghosting" ile, hiç tanıştınız mı?

GreeyWoLF
Nedir bu "ghosting" diyecek olursanız, sevgilinizin bir an da ortadan kaybolması, buhar olup uçması, hayalete dönüşmesidir.
Birlikteliklerin korkulu rüyası: Ghosting! Modern çağın en acı terk edilme türü olan

Sen onu seviyorsun, o da seni seviyor. Hayat güllük gülistanlık. Ama bir anda partneriniz ortadan kayboldu. Telefonla ulaşamaz, sosyal medya dan takip edemez oldunuz. Hayatından endişe etmeye başladınız bile. Her ne kadar kabullenmek istemeseniz de, ne yazık ki modern çağın, en acı terk edilme türü olan "ghosting" ile tanışmış bulunmaktasınız.
Birlikteliklerin korkulu rüyası: Ghosting! Modern çağın en acı terk edilme türü olan "Ghosting" ile, hiç tanıştınız mı?

İlişkilerinizde, en az 1 kere bile olsa "ghosting" ile tanıştınız mı?
Terk edildiğinizi anladığınızda ne hissettiniz?
Birlikteliklerin korkulu rüyası: Ghosting! Modern çağın en acı terk edilme türü olan "Ghosting" ile, hiç tanıştınız mı?