• Sor
  • Bence

Sevgilim onu aldattığımı düşünüyor. Şimdi ben ne yapacağım?

Sevgilim onu aldattığımı düşünüyor. Az önce bana güvenemediğini ve ara vermek istediğini söyledi bende beni sevmiyorsun başkası var de mi dedim o da kmse yok sadece kafa toplamak istiyorum bi 2 gün dedi bende tamam keyfin bilir by dedim o da by dedi sizce napmalıyım şimdi

Güncellemeler:
Mesaj attı dün konştk gayet iiydik ama onn değil benim kafa toplmm gerkmş aslnd geri ben ara verelim dedim ama o tek bi cevap vermedi

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 2 gün dedi, seviyorsa 1 gün zor dayanacak. 2 gün deyip 2 gün sensizliğe dayanıyorsa sevgisinden şüphe etmeye başla. Çünkü ağzından 5 çıksaydı 5 gün dayanabilecekti anlamına gelir bu. 1günün sonunda seni aramazsa şimdi sıra bende 1 hafta görüşmek istemiyorum kafamıtoparlamak istiyorum de. Bu ona seni 2 gün onsuz bırakmanın cezası olur. ama 1 günde döndüyse üzerine gitme harbiden bunalmıştır birşeye ama sensiz olamayacağını anlamıştır ve dayanamayıp süreyi kısaltmıştır.

• Önceden ara vermelerimiz kısa olurdu ertesi gün hemen mesaj atardı ama şimdi daha farklı bi ara ayrıldığım için bütün güveni yıkıldı artık zor gibi ya aman neyse kendi bilir onu çok seviyorum ama dönmezsede artık zorlamıycam ilşkimizi

• Öncekileri Göster
    • bu nasıl bi cevap yaaa :)) kafam karıştı olayı biraz açıklaman mümkün mü :))

• neresini anlamadın ? :)

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 gün dedi ama 2 haftaya anca toplar o kafasını.2 gün sonra delirme.Yazık etme ilişkine.

• Ya az kaldı 2 yıl olmasına şimdi ayrılırsa hem o çok zoruma gider hemde ne biliym of ya :'( onu çok seviyorum inşallah ayrılmaz

• ayrılıcak senden bence yakında

• Sütünü içip yatmalısın. İyi çocuk olursan belki şirinleri bile görebilirsin.

• :)))

• :)) Bırak gide

• "beni aldattın sana güvenmiyorum" başka birşey "kafa toplamak" başka birşey.her ikisindede sıkıntı var adamda.iyi demişsin keyfi bilir bırak istiyorsa çekip gitsin eninde sonunda anlar

• Umarım anlar ama ben kendimi ona çok kaptırdım sanırım ayrılırsa baya zor bi dönem geçircem tamda sınav yaklaşyo :(

• Öncekileri Göster
    • emir hayranı mısın sen

• evet hemde fazlasıyla :)

• bırak 2 gün kafa dinlesin bakalım.geri dönüş cümlesi ne olacak

• yaaa ama ben mesaj atmadan duramam ki :( o ne yapıyor die meraktan çatlarım

• o çatlamayacaksa sen niye çatlıyorsun .ah işte biraz da mantıgınızı ileri atıp öyle hareket etseniz kimin sevip sevmedigini daha iyi kavrarsınız

• haklısın aslnd :/

Kızlar Ne Diyor 1

• nerden varmış aldattığın kanısına?

• Geç mesaj atıyorum ve bugünlerde ilgisizm die bi de acayip kıskanç oneden dolayıda böyle düşünüo

Yükleniyor...