Sevgilim onu aldattığımı düşünüyor. Şimdi ben ne yapacağım?

Sevgilim onu aldattığımı düşünüyor. Az önce bana güvenemediğini ve ara vermek istediğini söyledi bende beni sevmiyorsun başkası var de mi dedim o da kmse yok sadece kafa toplamak istiyorum bi 2 gün dedi bende tamam keyfin bilir by dedim o da by dedi sizce napmalıyım şimdi

Güncellemeler:
Mesaj attı dün konştk gayet iiydik ama onn değil benim kafa toplmm gerkmş aslnd geri ben ara verelim dedim ama o tek bi cevap vermedi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 2 gün dedi, seviyorsa 1 gün zor dayanacak. 2 gün deyip 2 gün sensizliğe dayanıyorsa sevgisinden şüphe etmeye başla. Çünkü ağzından 5 çıksaydı 5 gün dayanabilecekti anlamına gelir bu. 1günün sonunda seni aramazsa şimdi sıra bende 1 hafta görüşmek istemiyorum kafamıtoparlamak istiyorum de. Bu ona seni 2 gün onsuz bırakmanın cezası olur. ama 1 günde döndüyse üzerine gitme harbiden bunalmıştır birşeye ama sensiz olamayacağını anlamıştır ve dayanamayıp süreyi kısaltmıştır.

• neresini anlamadın ? :)

• bu nasıl bi cevap yaaa :)) kafam karıştı olayı biraz açıklaman mümkün mü :))

• bencede dönmezse zorlama, onun şuanda düşündüğü tek şey "eski sevgiliyle tekrar başlarsan kaldığın yerden değil, kandığın yerden devam edersin düşüncesi"

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• ayrılıcak senden bence yakında

• Sütünü içip yatmalısın. İyi çocuk olursan belki şirinleri bile görebilirsin.

• :)))

• :)) Bırak gide

• "beni aldattın sana güvenmiyorum" başka birşey "kafa toplamak" başka birşey.

her ikisindede sıkıntı var adamda.iyi demişsin keyfi bilir bırak istiyorsa çekip gitsin eninde sonunda anlar

• evet hemde fazlasıyla :)

• emir hayranı mısın sen

• bu sitede birçok kişi var emin ol öyle herkese de takılma ağzı olan konuşur bakma sen ama birçok kişi var sana fikir verebilecek.

• Öncekileri Göster
  • 2 gün dedi ama 2 haftaya anca toplar o kafasını.

2 gün sonra delirme.

Yazık etme ilişkine.

• Ya az kaldı 2 yıl olmasına şimdi ayrılırsa hem o çok zoruma gider hemde ne biliym of ya :'( onu çok seviyorum inşallah ayrılmaz

• bırak 2 gün kafa dinlesin bakalım.geri dönüş cümlesi ne olacak

• haklısın aslnd :/

• o çatlamayacaksa sen niye çatlıyorsun .ah işte biraz da mantıgınızı ileri atıp öyle hareket etseniz kimin sevip sevmedigini daha iyi kavrarsınız

• yaaa ama ben mesaj atmadan duramam ki :( o ne yapıyor die meraktan çatlarım

Kızlar Ne Diyor 1

• nerden varmış aldattığın kanısına?

• Geç mesaj atıyorum ve bugünlerde ilgisizm die bi de acayip kıskanç oneden dolayıda böyle düşünüo

Yükleniyor...