Psikiyatr muayene fiyatları ne kadar?

benim aklıma gelen saçma bir düşünceden dolayı kendimi çok huzursuz hissediyorum. ve bir ara majör depresyona soktum kendi kendimi eğer çok sık düşünürsen olurmuş düşündüğün şey diyo doktorlar acil psikiyatriste gitmem lazım bana ne kadara patlar?

Güncellemeler:
hastalık hastası olan durumumu kontrol altına almam lazım bildiğiniz iyi bir psikiyatri uzmanı var mılütfen acil cevaplarınızı bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hiçbir sosyal güvencen yok mu ?SGK, aileden gelme vb. Eğer varsa devlet hastanelerini kullanabilirsin. Onun dışında da normal bir psikiyatrist sanırım 50-60 TL tabi çok daha pahalıları da vardır. Fakat eğer durumun çok vahim değilse bunu tavsiye etmem. Özellikle psikiyatristlerin verdiği antidepresan vb ilaçları kesinlikle kullanmamanı öneririm.Bu aşamada arkadaş tedavisi uygula kendine. Çevrende seni dinleyecek akıl verecek bir dostun varsa ondan yardım iste.Eğer yoksa burası gibi sanal alemlerde aklı başında birilerini bul dertleş.Daha faydalı olur.

Erkekler Ne Diyor 5

• Devlet hastanelerinde Psikiyatri bedavadır.

• sigortam yok

• Olsun yine de bakıyorlar diye biliyorum TC kimlik numaran yeterli. Onun dışında psikiyatri kliniklerinin fiyatlarını inan bilmiyorum. Psikolog fiyatları da değişir 30 TL'den 300 TL'ye kadar gidiyor.

• En iyi pkiskiyatrist arkadaştır. Ücreti de bedavadır. Bir sorunun mu var gider arkadaşına anlatırsın.

• ben psıkyatır degılım ama sana yardım edebılırım

• nasıl

• Öncekileri Göster
    • aklına gelen dusunce ne ılgılı mesela bı tanesını soylermısın

• biseksüellikle ilgili bir arkadaşımı gördüm cinsiyetini değiştirmişti ben eşcinsel olmadığımı biliyorum ama ya biseksüelsem diye bir düşünce yer edindi kafamda olmadığını bildiğim halde kadınlara bakarken olucak diye korkuyorum çok kötü durumdayım

• eger psıkıyatıra verecegın paranın mantıksız olduguunu dusunuosan hala delırmemısın demektır :D

• yorumunu niye sildin

• Öncekileri Göster
    • Beteto ; Bu link ve bu link hesaplar sana ait görünüyor , ikincisini bugün açmışsın. Zaten 20 xperle sistemi bu kadar yakından tanıman mümkün değildi . Zaten ciddi destek ve yardıma ihtiyacı olan bir insana zarar vereceğini bile bile , neden meslek taklidi yaparak hakkında bilgiler almaya çalıştığını umarım amacınla beraber açıklaman mümkün olur ...

• mslek taklıdı yapmadım cunku , psıkıyatırım demedım. yenı uyeym yenı gırdım sıstemede demedım :)

• Devlet hastanesine de gidebilirsiniz. Ücret ödemenize gerek yok.

• sigortam olmamasına rağmenmi

• Bekaraanız ve çalışmıyorsanız babanız üzerinden daydalanabiliesiniz, ayrıca ücretli de olsa özele oranla çok makul kalır. Özelde seans başına ücret ödeniyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• sakın paranı bayma onlara.psikiyatrın işi belli zaten.psikolog desen neyse...hastalığın belli olduktan sonra birinin diğerinden pek bir farkı yok.sadece bazıları biraz sinir bozucu oluyor o kadar.bakırköyde ferhan yenere gidiyorum şu an ona gidebilirsin istersen.majör depresyonda olduğuna emin misin?anlatır mısın mesela gün içinde neler yapıyorsun?

• bu durumu kafaya fena takarsam majör depresyona giriyorum ama kendime bu durumun olmadığını psikolojik olduğunu söylediğim zaman depresyonik durumum geçiyo hemen ben genelde hep evdeyim yaşadığım yerde hiç arkadaşım yok ve arkadaşlarla gezebilicek maddi duruma pekte sahip değilim hastalık hastası olmak gibi bir durumum var o beni çok fena yapıyo

• Öncekileri Göster
    • o kadar bilgim yok.zaten ben de senin durumundayım...ama tek önerim yalnız kalmaman.çevre edinmeye bak.

• tamam saolun benim durumum psikolojikti zaten kendimi psikolojik olarak rahatlatmaya çalışıcam önerinizide uygulamaya çalışıcam

• ben seans başına 200 veriyorum ayda 800...

Yükleniyor...