Tarzımı değiştirip hippi olacağım. Bu tarz kıyafetleri nereden bulabilirim?

Gizli Üye
Ben üniversitedeyim kendime yeni bir tarz oluşturmak istiiyorum düşünce olarakta değiştiğimi hissediyorum bunu dış görünüşümüde yansıtmak istiyorum. hippi ve bohem tarzı giyinmek istiyorum ama öyle kıyafet satan bir yer yok internette araştırdım ama yok nerden başlamalıyım nasıl almalıyım o kıyafetleri ankarada oturuyorum ama burdada bildiğim bir yer yok sizce hangi parçaları almalıyım bu tarz için veya bulabileceğim bir yer var mı ?
Tarzımı değiştirip hippi olacağım. Bu tarz kıyafetleri nereden bulabilirim?