Erkek arkadaşıma ne hediye alsam?

Erkek arkadaşım başka bir ilde doğum günü ekimde hediyesini kargo ile yollayacağım ama ne alsam ? basit bir şey olsun istemiyorum lütfen herkes bir öneride bulunsun :/

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sigara kullanıyorsa güzel bir zippo olabilir

Erkekler Ne Diyor 16

• Yanına git en büyük hediye

• Keşke gidebilsem :/

• kendı yapcagn bıse olsun. vardır sevdıgı bseler ugras yap en degerlisi o olucaktır..

• isme özel cüzdan vardı geçen gördüm güzeldi

• Büyük bir kartonda sexy bir kadın gönder:)) Sana çok müteşekkir olur:))

• Çok kıskanç biri olarak bu yorumu dikkate almadım :))

• Bana gönder öyleyse:))

• El emeğinin yerini hiçbir şey tutmaz bunu söyleyeyim

• Bence timex in güzel bir saatini al her erkeğin hoşuna gider

• kalem gibi ufak bşey al kargo fiyatı fazla yazmaz dd

• Senden ne gelse kabulümdür yavrum V_V

• Hediyelerin içine kendi kullandığınız parfümü de ekleyin. Kokunuzu hatırlasın ayrı olduğunuz dönemlerde.

• Beni de böyle düşünen bir sevgilim olsa :)

• Bu zamana kadar yaşadıklarınızı bir slayt olarak hazılayabilirsin

• Zippo Çakmak.

• Bunu hediye olarak görme ama hediyenin yanında suratını gülümsetmek istiyorusan. Ve sigara içiyorsa. Bi paker sigara ve her bir dal sigara aşk kelimeleri yaz mesela. Kısırlık yapar. İçme be. Seviyorsan içme , birbirinize taktınız lakaplar falan. Hediyeye gelincede Kış geliyor bere ya da güzel bir kazak :))

• Ve birde. Eğer romantik biri değilse. Bir marangozla anlaş ya da birsey bişi bul. Tahtadan kalp ver ona. Odun sevgilime diye üstüne bir not :))

• Öncekileri Göster
    • :))

• süper bir fikir :):)

• telefon olabilir..ama pahalıya patlar..

• Türk dünyasının müziklerinin olduğu bir albüm al..

• tualet fırçasi

• Güzel fikirr :))

Kızlar Ne Diyor 3

• kol saati en iyisi

• aynı dertten muzdaribim benden önce sormuşsun :)Ben bir mektup yazmayı düşünüyorum.Sanada öneririm.Birde kendine ait olan ya da kendi el emeğinle yaptığın bir şeyler yollamalısın bence.

• Teşekkürler canım :)

• para ile satın alınmayacak şeyler düşünebilirsin ikiniz için anlamı olan birşey

Yükleniyor...