Nasıl romantik olabilirim? Sevgili olma aşamasındayım, romantik olmak için neler yapabilirim?

Bayanlar size soruyorum, sevgili olma aşamasındayım, nasıl romantik olurum? Siz daha iyi bilirsiniz birkaç tüyo...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• içinden geldiği gibi davran, 'ulan bir gören olsa ne der' gibi düşüncelerle engellediğin bazı davranışların varsa sal gitsin... zaten o aşamada içinden gelerek romantik olamıyorsan da harici destekle olmaya çalışma; kızcağız ne olduğunu baştan görsün ki ilerisi için fazla ümitlenmesin:))

Kızlar Ne Diyor 2

• niye soruyorsun ki, belki romantik bir insan değilsin romantizm yaşatayım derken çok yapmıçak görüneceksin, çuvallıcaksın birşeylerde, o içten gelen birşey içinden ne geliyorsa öyle davran, belki kız hoşlanmıyordur romantiklikten, mesela ben romantik biri değilim banada öyle bir an yaşatmaya çalışan bi erkek çok komiğime giderdi. bence gerektiği gibi davran öyle bir an geldiğinde de içinde warsa romantizm ortaya çıkar sen çıkarırsın burdan kim sana şöyle yap böyle yap dese boş herkezin yaşamak istediği romantizm, hayal, fantezi çok farklıdır belki senin kızın hoşuna gitmiycek bide öyle düşün;)

• güzel soru :) romantiklik sonradan öğenilmez ki, o insanın içinde olacak bişeydir.

Erkekler Ne Diyor 4

• romantikliği hep kılıbıklığa benzetmişimdir her zaman yani kılıbık gibi ol o romantikliğin halk tabiriyle söylenişidir ne diyosa yap boynuna tasmayı geçir peşinden yürü bunungibi bişey işte :)

• Romantik ne demek onu bayanalrda bilmiyor ki :)Soru açtım bişey yazabilen bayan çıkmadı valla.Bayanlar romantik erkek nedir onu bilmiyor ki.

• Secret Garden dinle, vapura bin, martılara simit at.. Paltonun yakaları da kalkık olsun..:)

• romantik olunmaz, doğuştan gelen bir yetenek bu ısmarlama gelişmez :)

Yükleniyor...