BIKTIM ARTIK EVDEN KAÇMAYI DÜŞÜNÜYORUM

dün annem bana 5 lira verdi zar zor ben dışarı çıktım bugün sordu ne yaptın parayı defter alıcam dedin dedi bende dışarda 2 lirasıyla kola aldım geri kalan para çantamda duruyodu defter için ayırmıştım cola aldım dedim sana bir daha para veren şerefsiz falan başladı hemen ben dha gerisi çantamda diyemeden bende başladım zaten vermiyorsun para işe giricem günlük onada izin vermiyorlar saati çokmuş diye. benim odam yok odamı misafir odası yaptılar kapılarını çıkardılar salona bakıyo oda televizyon duvarda babam açıyo geceleri son ses odanın içine nur inmiş gibi ses var bide uyuyamıyorum yatak odasına gidiyorum sonra gecenin bir yarısı geliyo uyandırıyo git yerine yat diye uykumdanda oluyorum sinirden ağlıyorum her gece. sabah uyanıyorum yine salonda televizyonun sesi son ses sbaahn 7 snde bu sefer bağrıyolar sen git bu evden yeter artık diye. annem zaten komşulardan bişeyler duyuyo sevgilim hakkında her onla buluşmamız öncesi yanıma geliyo iyi davranıp sonra bu söylenilenleri söylüyor moralim bozuk çıkıyorum evden sonra sevgilin sana ilgi gösteriyor diye kendini bir şey sanıyorsun diyo babam yemeğe oturduğumuzda yok ucuza gitme yok plastik yüzüğe kanarsın sen falan diyo evet baba öyleyim hep ben kötüyüm dedim. edepsizsin terbiyesizsin başlıyo hemen. ben bişey yapmıyorum kendi halimdeyim bu senede ünv çok yerde tutuyodu gtti özel yazmamı istedi yarı burslu 4 yıllık başka bölüm yazarsan salaksın sen falan bitek bunu diyodu parayla ilgili hiçbişey demiyodu. çok kızdı onun yüznden sevdiğim bölümü yazmadm ben mühendis olmanı istiyorum diye bağırdı en son iç mimarlık yazarsan özelde okutmam dedi kazandığm bölümn bu yılki parasıda iç mimarlıkla aynı çıktı sinir oldum dedm okuttum diyceksin ilerde ben okuttum diycem tabi diyo ünvdende soğudum . günleri sevdiğim çocuğa laf sokmakla geçiyo parası olmayışına laf ediyolar . babam geçen ilerde sigara parasını senden istemesin dedi . annem çok yerlere gidiyormuşsun ne güzel falan dedi güldü babam çocuğun sende denemediği ne kaldı dedi ya artık dayanamıyorum benimde kalbim var sinirden iç kanama geçirdim hastahanede yattım hayatımn en güzel dönemiydi valla evde hep bir laf sokuyolar bana ya :((

Güncellemeler:
bizm apartman aile apartmanı eve etekle geldim işte bigün kadın gecenin bir yarısı kapımı çaldı akşam bir etek gördüm giy de bakıyım diye. eve geliorum akrabalar oturuyo kapının önünde hepsi suratıma far görmüş kedi gibi bakıyolar eve geliorum ağlıyorum sinirden sonra hep sorularr sorularr hep hesap vermk zorundym

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• anlattiklarini sonuna kadar dinledim cok üzüldüm kardesim ekle beni ne zaman konusmak istersen dinlerim hangi şehirdesin yardımcıda olurum ne aileler var

1|0