Müslümanlar göz göre göre oluyor ne düşünüyorsunuz?

az önce mısırda suriyede ölen müslümanlarn videolarnı izledim içim acıdı resmen :(( siz ne düşünüyosunuz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Geziyle kıyaslanıp buradakilere üzüldünüzmü diye soranlar oluyor üzüldük üzüldüler üzüldünüz elbet onlarında sokağa çıkmaması üzülmediler anlamına gelmez.lakin burada yaşananlarla suriye ve mısırda yaşananları kıyaslamak ahmaklıktır.buradakilere üzülmeyen var diye ki onların insani sorunu sizlerinde mısır ve suriyeye üzülmemeniz hatta sevinmeniz ve hatta katliama destek verenlerinizinde insani sorunu.isteyen istediğine üzülür istediği rejime destek verir.ama üzülenlere neden üzülüyorsun diye savaş açmak aşağılamak alçaklıktır.yapılanda bişey yok zaten netten 2 lanetle dua paylaş bu mısırın suriyenin kurtarıldığı yok endişe etmeyiniz.bosna içinde yapıldı doğu türkistanlılar içinde yapıldı barışcıl budistler tarafından katliama uğrayanlar içinde yapıldı şu küçücük protestoları bile laikliğe aykırı gören güruh var.ne işin var suriyede mısırda diye soranlara şunu soruyorum çanakkalede ölen 5 binden fazla suriyeli mısırlılarla beraber 10 bine yakın çanakkalede şehit olan suriyelinin mısırlının ne işi vardı burada.burada ölenler aynı zamanda türktü diyenler var ölenin ırkınamı baktın faşist ırkçı şerefsiz türk olmasa sendemi üzülmeyecektin.zalimlern zulmedenlerin soykırıma uğraması dileğiyle...

Erkekler Ne Diyor 17

• Müslümanların daha çok uzun bir süre öleceklerini düşünüyorum bu kafayla bizi düdüklemeyen kalmaz

• Allah ( cc) imhal eder ama asla ihmal etmez ! Sabredip göreceğiz neler olacağını...

• İşine geldiğinde "Fırat kenarında kuzuyu kurt kapsa Allah hesabını Hz Ömer'den sorar" edebiyatı yapanlar geliyor aklıma..Hani konu memleketin zencisiyim derken milyar dolarlık servete sahip olabilmeyi kitabına uyduranlar..Dünyada bir tek günahsız insan ölse bile hesabı diğerlerinden sorulacaktır elbet..Tek umudum deveyi hörgücüyle götüren, ama kameralar karşısında timsah gözyaşı dökmekten başka "din kardeşine" faydası olmayan kravatlı şerefsizlerin hesabının bizden fazla olması..

• EİC için teşekkür ederim.. Anında eksiyi basan 2 arkadaştan da politik aşklarının karşılıksız çıktığını görmelerini beklerdim..

• Ölenlerin Müslüman olmasına sevinenler bile var bırak üzülmeyi

• Özgürlüklerini savunamayanların ödedikleri bedel ağırdır..

• israil yahudi şerefsizler kafaya takmış dünyada müslüman bırakmayacaklar,ama bilmiyorlar öbür tarafta başlarına geleceklerini, bir yerlerine gireceklerini

• beni eksileyen yahudi arkadaş,müslümanların iyiliğini düşünüyorsan sana lafım yok eğer, düşmansan sende şerefsizsin

• din tüccarlarına inanmasalardı başlarına bela gelmeyecekti.

• müslümanların öldürülmesinin tek sebebi diger müslüman ülkelerinin korkak olmalarıdır, ve bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantıgında olmalarıdır, ama yılan vefasızdır bir gün onlarında ayagına dolanıp soktugunda korkaklıklarının bedelini ödeyeceklerdir.

• Türk genci aşk-meşk peşinde koşarsa hiç bir zaman süpergüç olamayız.Süpergüç olamasakta her yerde müslüman katledilir.

• babasının izinden gidiyor işte şerefsiz :/şam da kimyasalda kullanmış 1300 ölü :/ve hala içimizde suriyeden bizene diyen vicdan yoksunları var ama neden se iş rojava olunca feryadlar... Allah yardımcıları olsun kardeşlerimizin...

• ''müslümanlar ölüyor '' ne demek lan. sizin inanacağınız dinden başlatmayın şurda. zerdüşt hristiyan musevi ölse sıkıntı değil de müslüman olüyor hmmm.. gebersin mk o zaman

• Helal

• Öncekileri Göster
    • senin gbi kafrleri cehenneme grseler muselamanlra yer kalmaz... ALLAHUEKBER

• olsa da girsek

• uyanmak yok yola devam.

• Allah yardımcıları olsun

• Dua etmekten başka elimizden ne gelebilir ki

• neden üzüldünki? öldürenler onlardan daha müslüman. bunu bilmiyorsun sanırım. vatnına ihanet edeni öldürmek caizdir efendim.

• izleyemıyorum ben inan cok kotu oluyo ınsan. dua etmekten baska caremız yk sadece dua..

• Sabredin Müslümanların zaferi yakındır tüm bu dertler çileler bitecek

Kızlar Ne Diyor 9

• Dünyanın her yerinde haksız yere binlerce insan ölüyor. Keşke müslümanlara olan duyarlılığınızı diğer insanlar içinde gösterebilseniz.

• Öldüren de müslüman değil mi ? birbirlerini öldürüyorlar işte zihniyet bu , dünyanın her yerinde insanlar ölüyor vicdan yok mu sizde bir müslümanlar ölüyor kardeşlerimiz ölüyor diye atlıyorsunuz her soruya .

• allah yardimcilari olsun .

• Türkiye'de bu kadar insan ölse , Mısırlılar bu kadar tepki gösterir miydi ben şuan onu düşünüyorum.

• Olenin musluman olmasi onemli degil mi? He haklisin.

• Müslüman olduğu icin sevinen daha çok.Hey allahım ya.Dogru ya ne bombası toma yemeleri lazımmış.

• Taksimde gaz bombaları atılırken nerdeydin Gezide Parkında gazdan öksürenler için üzüldün mü ?

• Öncekileri Göster
    • bence sirf cwp wermek icin cwp wermeyn mantkli olun ya biz dedkmi musluman harcnde insnlara uzulmeyiz die nedn tartsma ckarmak istysnz

• yok o yazıyı soran için yazdım senin için değil

• Önemli olan insanın ölmesi değil ki, müslümanın ölmesi...

• kendi çapımızda bişeyler yapıyoruz ama en etkili şey bol bol dua etmek başka birşey gelmiyor elimizdenama gerçekten insan evladına böyle birşey nasıl reva görülür aklım almıyor ki onlar bizim müslüman kardeşlerimiz o bebekler felan içler acısı birde kimyasal gaz uyguluyormuş esadın askerleribebekler çırpınarak hayatını kaybediyormuş insanın içi dayanmıyor gerçekten

• iste ben o wideolri izldm

• link şunu da bir izleseydiniz keşke çok duyarlısınız ya :((

• Gezi parkı olayında ölen gençler için de üzüldünüz mü?

• zerre kadar üzülmedim
      tek üzüldüğüm polislerin ramazan günü bile o varlıklarla uğraşmalarıydı

• Öncekileri Göster
    • Bizim gençlerimiz polisimiz tarafından katlediliyor susuyorlar mısırda aynısı olunca "bunlara son verin katliam dursun" yazık körler sizi kendi halkından 4 genç öldü burda "iyiki öldü dediniz" vicdansızlar!

• hahaha müslümanlıkta yakıp yıkmak yer almaz mış:) ya hu kuranı kerimde bile en tehlikeli insanların münafık olduğu söylenir. münafık da müslümanın içindedir. gösteriş için ibadet yapar hani belkibirgün28 bilirsin

Yükleniyor...