• Sor
  • Bence

Hakkını helal etmemenin manası

arkadaşlar kız arkadaşım 10 senenin sonunda beni terketti. evlilik hayalleri kuruyorduk. evlenecektik. son anlarda çok kavga ediyorduk ne olduysa oldu ve terketti ben de hakkımı helal etmiyorum sana dedim. bunu söylemem onu sevmiyorum anlamına mı gelir. kalbimi bu hale ben getirmedim bir insan kendi isteğiyle yapabilir mi zaten bunu sen beni yordun sen öldürdün o kalbi diyerek ayrılmıştı. ben de bir şans daha veremez misin dedim o da 10 senenin yorgunluğu var dedi. herneyse. benim hakkımı helal etmemem aslında hala ona karşı duygularımın olduğu anlamına gelmez mi o ne düşünür. bu söze daha mı çok kızar

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 3

• etmiyorum diyen sensin kendine sor bence bu soruyu

• Helal edene kadar yüzün gülmesin diyorum bende :) sevdiğin anlamına gelir ..

Erkekler Ne Diyor 3

• Aslında çok sevdiğin manasına gelir ve bende olsam aynı şeyi söylerdim. İnsan birini sevdiği zaman herşeyi uç noktalarda yaşar; sevgiyi de nefretide...

• oturur beddua eder sana çünkü seninde etiiğini düşünür ve beddua pistir

• Kimsenin kimse ustunde hak iddia edebilecegine inanmıyorum. Söz geçersiz.

• nasıl yani nasıl geçersizmiş acaba

• Öncekileri Göster
    • insanların insanlar üzerinde,diğer canlıların insanlar üzerinde hakları vardır, göz yummakla gece olmayacağı gibi yok demekle hak yok olmaz

• @1munzevi sizce var. Bence yok. Yaptigimiz her eylem kendimiz icin. Diğerleri burada birer oyuncu.
      Kendim cin yaptigum seyler nedeniyle baskalarinin ustunde hak iddia edecek kadar deger vermiyorum kendime.
      Gozlerimi kapatip gecenin hayaline dalayim ben.

Yükleniyor...