Zengin çocukla fakir kız... Bir gün pişman olur mu ya da değerini anlar mı kızın?

Şimdi çocuk zengin özel kolejde okuyor. kız sıradan devlet okulunda okuyor. çocuğun çevresi de zengin haliyle. uzun süre çıktılar konuştular. bir geçmişleri var. çocuk bir bahaneyle kızı terk etti. kız seviyorum diye ağladı yalvardı yakardı. çocuk o kadar zaman sonra sen sevgili olabileceğim tipte değilsin, arkadaş olabileceğim tiptesin dedi 1 yıl sonra. kız cook seviyor. oğlan artık sevmediğini söylüyor. kız da bir daha ne arayacak ne soracak. hiçbir sekilde iletişim kurmayacak. sizce bigün pişman olur mu yada değerini anlar mı kızın ? yaşadıkları günler aklına gelir mi ?değerini anlar mı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Anlamaz, değer meğer anlamaz. Bir insan kolaylıkla bırakabildiği birisinin değerini ömürünce anlamaz. Kız, o gelir mi diye beklemeyip onu ziihninden çıkarmalı :-/ Eninde sonunda denk değiller... .Çıkan her engel aşklarına darbedir. Hem o nasıl söz "Sen sevgilim olacak tipte değilsin" falan... Çok toy bir bahane, ben anca çoluk çocukla vakit öldürdüğüme gülerdim yani... Ağlamazdım bile :-P

Erkekler Ne Diyor 11

• Senden daha iyisini bulmuş ise anlamaz hatta hiç düşünmez kafasına bile takmaz.

• şu an hayatında bırı yok.1 ay oldu ben yokum.

• Ya eskiden insanlar mahallelerde falan yaşarlardı ve fakirle zengin daha fazla temas ederdi. Şimdi bu iki kişi nasıl bir ortamda tanışmışlar onu da yazar mısın. Zenginlerin sitelerine giremezsin, özel okullarına giremezsin, gittiği mekanlara gidemezsin, harcadığı paraları harcayamazsın, giitkleri tatil mekanları da farklıdır. O zaman o zengin çocuk ile bu fakir kız nerede ve nasıl tanışabiliyor onu merak ettim de. Artık davul dengi dengine devrindeyiz.

• yani çocuk özelde okuyo kız devlette okuyo diyemi ayrı

• Yürümez o iş. Dünyalar ayrı.

• kız oyle fakır degıl zaten kızda sıtede oturuyo.ınterrnetten tanıstılar çocgn kuzenı kızın evının orda otruuyoo.çok ıyı anlasıyolardı.baslarda çocuk kopek gıbı sevıyodu kızı

• Turk filmi degil hayat adam zevki sefa icinde yasarr gider

• Coktan unutmuştur çocuk inan bana bu güne kadar aramadıysa eğer... ;)

• birincisi davul dengi dengine sozu buraya cuk diye oturuyor. ne kadar aşk onemlli olsada kulvarlar çok farklı. sürekli birileri, yada kendileri şüpheyle bakar birbirlerine. ikincisi cocuk demekki özür dileyerek soylüyorum işin p*çliğinde. yani gerçekten sevse ayrılmayı aklına bile getirmez. 3. şu saatten sonra aklına geleceğini hiç sanmıyorum. ama olur da ki gelirse, gülüp geçer eminimö. çunkü anlattığına gore anladığım cocuk sevmemiş, kız onun için eğlenceymiş. =( üzgünüm benim fikrim bu...

• demekki..

• o kız ne kadar şanslı olduğunun farkında değil.

• doğru..

• kendisine değer vermeyen birini o kız neden sever ki, hem o kız böyle şeylere layık değil bence.

• neden .. çok sevmişti çocugu..

• anlamaz ... evet fakir kız sen oluyorsun kullanıldın işin bitti atıldın şimdi kalk toplan canım hayat süprizlerle dolu;)gecmişinin eseri olacağına geleceğinin mimarı ol! kalk dedim!:))))

• mutlu olma ihtimalleri yok çevreden dolayı ...

• doğru söylüyosn. çocugun babası doktor.kızın ki pazarda işçi..

• "çocuğun çevresi de zengin haliyle."
      Çocukta çevre takıntısı yoksa bilmiyorum ama ...
      Böyle bir durumda çevreden gelebilecek eleştiriler ne biliyim işin ciddi boyutunda aileler falan ...
      biraz sıkıntı olmaz mı ?

• nasıl yani ?

• Öküzlük kolay kolay geçmez ama eninde sonunda kaybettiği şeylerin kıymetini anlar

• malesef gerçek hayat filimlerden çok farklı

• Fakir kız sensin galiba. Boşver, fakirin halinden fakir anlar. Sen de fakir ama gururlu bir sevgili bul kendine.

• boşver..

• Kendinden niye üçüncü şahıs olarak bahsediyorsun?

• Çocuk insani değerlere son derece önem veren biri.. ama çıktıklarının çoğu özel okullardan. bir tek o kız devlet.bilmiyorum kızı unuturmu.. kız çok seviyordu onu.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 10

• Biraz zor gibi , ayrıca beklemeye de değmez ...

• Cok acikli.

• Pişman olma evresi:Senin evli,mutlu,çocuklu olmana denk gelir.:D

• vurguladığın tek şey para. e senn paran yokmuş. bunun için mi değerini anlıycak? çok saçma.

• çocuk zaten verdiği değerin arkadaşlık dışında olmadığını anlayıp terketmiş

• pişman falan olmaz kız da unutsun o çocuğu yoluna devam etsin boşa beklemesin

• Belli olmaz

• aynısı başıma geldi. geri döndü ama asla çıkmaz benle. kullanıyor şimdi. ben de izin veriyorum salak gibi :(((

• Kim bilir, onu kendisi olduğu için sevmeyip parası için seven olursa hep pişman olur.Genelde bir yaştan sonra zengin olanlar sadece mutluluk istiyorlar ve karşısındaki insanınparası olup olmadığını önemsemiyor.

• espri mespri ama doğru: paranın satın alamayacağı şeyler vardır.

Yükleniyor...