Sevgilinizin Instagram' a attığı fotoğraflara karışır mısınız?

BluReyttt
Son yıllarda instagram vb yerlerde fenomen olma yarışı var. Bu yarış uğruna ne gibi fotoğraflar atıldığını hepimiz az çok biliyoruz. Atılan fotoğrafın sizin için bir önemi var mı? Kas gösterme amaçlı bikinili dekolteli vb. fotoğraflarına yasak koyar mısınız? Yoksa istediğini koyabilir mi?
Sevgilinizin Instagram' a  attığı fotoğraflara karışır mısınız ??
Sevgilinizin Instagram' a attığı fotoğraflara karışır mısınız?