Sevgililer Günü'nde erkek arkadaşıma ne alabilirim?

Sevgililer Günü'nde erkek arkadaşıma ne alabilirim?

arkadaşlar sizinde fikrinizi almak istiyorum. sevgilime ne alabilirim?parfüm demeyin çünkü yeniyılda almıştım farklı ve güzel bişeyler olsun istiyorum yardımcı olun lütfen

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saat,gömlek,sonra u.s polonun çok güzel kazakları var şiddetle tavsiye edililir.

• :D anlaşıldı ikinizde öylesiniz

• övmek gibi olmasın,öyledir:P:)))))

• övünmek gibi olmasın.öyleyimdir.:)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• Fikir verir mi bilemem ama ben kız arkadaşıma birlikteliğimizin birinci yılında ilk buluşmamızda gittiğimiz yerin güvenlik kamera kayıtlarını hediye etmiştim.Tabi bunu çok önceden planlamıştım oturduğumuz masanın tam karşısında kamera vardı.Kayıtları alana kadar canım çıkmıştı çok uğraşmıştım.Sonra oturup beraber izledik keyifliydi ikimizinde o heyecanlı halleri.

• çok güzelmiş ama sevgilim şuan burada değil böyle video hazırlayamamki.

• güzel bir otelde yer ayırt.

• eşim olsaydı olurdu sevgilimle otelde işim yok

• Galatasaray Galatasaray aşkınla inliyor bütün stadlar.

forma al

• haha :D

• sen sevgilinden forma almasını çok istiosun galiba :)

• benim.yanima getir artik.hep senden forna ister :)

• Öncekileri Göster
  • gümüş yüzük,saat,mont,gömlek,

• don al. atlet al. yün içlik al.

• sanmıyorum eminim. yalnızken fırsat bulsa bile istemedi benden böyle bişey.herzaman içinde evlenicemizi düşünür.ciddi derken ne demek istediğimide anlamışındır belki..saçma isteklerde bulunanlara cıvık derim

• yok mu sanıyorsun :D

• hoşuma gitmez emin ol.iç çamaşırı falan alsa,eşim olsa anlardım ama sevgilim olunca benden istekleri varmış gibi olur

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• yarışma sayfamıza bir göz atsana, erkekler hediye hayallerini anlatıyorlar:)

link

• Buraya bak erkekler ne yazmış

link

• gecelik al

• evet pijama var mesela gecelik tarzı işte değişik hiç unutmaz bu hediyeyei

• haha gecelik mi :D

• Fotoğraflarınızdan bir video yap ya da emek vereceğin bir hediye olsun.

Yaratıcılığını kullan

• saat =) ben öyle yapıcam şahsen

• banada lacoste bi saat alsan olurmu ?

• evet bir seiko al bence.

• sağol fikrin için ama ben onun kendi saatini çok beğeniorm yani değişmesin istiorm

Yükleniyor...