Sevgililer Günü'nde erkek arkadaşıma ne alabilirim?

Sevgililer Günü'nde erkek arkadaşıma ne alabilirim?arkadaşlar sizinde fikrinizi almak istiyorum. sevgilime ne alabilirim?parfüm demeyin çünkü yeniyılda almıştım farklı ve güzel bişeyler olsun istiyorum yardımcı olun lütfen

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Saat,gömlek,sonra u.s polonun çok güzel kazakları var şiddetle tavsiye edililir.

• :) ya ben senin yorumlara bayılıyorum nedense.başka sorulardada cevaplarını görmüştüm

• Öncekileri Göster
    • övmek gibi olmasın,öyledir:P:)))))

• :D anlaşıldı ikinizde öylesiniz

Erkekler Ne Diyor 5

• Fikir verir mi bilemem ama ben kız arkadaşıma birlikteliğimizin birinci yılında ilk buluşmamızda gittiğimiz yerin güvenlik kamera kayıtlarını hediye etmiştim.Tabi bunu çok önceden planlamıştım oturduğumuz masanın tam karşısında kamera vardı.Kayıtları alana kadar canım çıkmıştı çok uğraşmıştım.Sonra oturup beraber izledik keyifliydi ikimizinde o heyecanlı halleri.

• çok güzelmiş ama sevgilim şuan burada değil böyle video hazırlayamamki.

• gümüş yüzük,saat,mont,gömlek,

• güzel bir otelde yer ayırt.

• eşim olsaydı olurdu sevgilimle otelde işim yok

• Galatasaray Galatasaray aşkınla inliyor bütün stadlar. forma al

• :D bende sevgilimde galatasaraylıyız ama onun fazla takıntısı yokki futbola

• Öncekileri Göster
    • sen sevgilinden forma almasını çok istiosun galiba :)

• haha :D

• don al. atlet al. yün içlik al.

• :DD

• Öncekileri Göster
    • yok mu sanıyorsun :D

• sanmıyorum eminim. yalnızken fırsat bulsa bile istemedi benden böyle bişey.herzaman içinde evlenicemizi düşünür.ciddi derken ne demek istediğimide anlamışındır belki..saçma isteklerde bulunanlara cıvık derim

Kızlar Ne Diyor 5

• Fotoğraflarınızdan bir video yap ya da emek vereceğin bir hediye olsun.Yaratıcılığını kullan

• yarışma sayfamıza bir göz atsana, erkekler hediye hayallerini anlatıyorlar:) link

• Buraya bak erkekler ne yazmış link

• gecelik al

• haha gecelik mi :D

• evet pijama var mesela gecelik tarzı işte değişik hiç unutmaz bu hediyeyei

• saat =) ben öyle yapıcam şahsen

• sağol fikrin için ama ben onun kendi saatini çok beğeniorm yani değişmesin istiorm

• evet bir seiko al bence.

• banada lacoste bi saat alsan olurmu ?

Yükleniyor...