Sevgililer Günü'nde erkek arkadaşıma ne alabilirim?

Sevgililer Günü'nde erkek arkadaşıma ne alabilirim?

arkadaşlar sizinde fikrinizi almak istiyorum. sevgilime ne alabilirim?parfüm demeyin çünkü yeniyılda almıştım farklı ve güzel bişeyler olsun istiyorum yardımcı olun lütfen

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Saat,gömlek,sonra u.s polonun çok güzel kazakları var şiddetle tavsiye edililir.

2|0
    • :) ya ben senin yorumlara bayılıyorum nedense.başka sorulardada cevaplarını görmüştüm

• övmek gibi olmasın,öyledir:P:)))))

• :D anlaşıldı ikinizde öylesiniz

Günün KS Videosu

Neco yanıtladı: Kadınları çözdünüz mü?

Erkekler Ne Diyor 11

• Hediyelik eşya alırken arasıra kullandığım bir site var www.1dahasoyle.com hediye alınan kişilere göre farklı kategoriler de var. Fikir edinmek için de işine yarayabilir. Mutluluklar :)

0|0
  • Fikir verir mi bilemem ama ben kız arkadaşıma birlikteliğimizin birinci yılında ilk buluşmamızda gittiğimiz yerin güvenlik kamera kayıtlarını hediye etmiştim.Tabi bunu çok önceden planlamıştım oturduğumuz masanın tam karşısında kamera vardı.Kayıtları alana kadar canım çıkmıştı çok uğraşmıştım.Sonra oturup beraber izledik keyifliydi ikimizinde o heyecanlı halleri.

0|0
    • çok güzelmiş ama sevgilim şuan burada değil böyle video hazırlayamamki.

• Galatasaray Galatasaray aşkınla inliyor bütün stadlar.

forma al

0|0
    • :D bende sevgilimde galatasaraylıyız ama onun fazla takıntısı yokki futbola

• sen sevgilinden forma almasını çok istiosun galiba :)

• haha :D

• don al. atlet al. yün içlik al.

1|0
    • :DD

• yok mu sanıyorsun :D

• sanmıyorum eminim. yalnızken fırsat bulsa bile istemedi benden böyle bişey.herzaman içinde evlenicemizi düşünür.ciddi derken ne demek istediğimide anlamışındır belki..saçma isteklerde bulunanlara cıvık derim

• güzel bir otelde yer ayırt.

0|0
    • eşim olsaydı olurdu sevgilimle otelde işim yok

• gümüş yüzük,saat,mont,gömlek,

0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yarışma sayfamıza bir göz atsana, erkekler hediye hayallerini anlatıyorlar:)

link

1|1
  • gecelik al

0|0
    • haha gecelik mi :D

• evet pijama var mesela gecelik tarzı işte değişik hiç unutmaz bu hediyeyei

• Fotoğraflarınızdan bir video yap ya da emek vereceğin bir hediye olsun.

Yaratıcılığını kullan

1|0
  • Buraya bak erkekler ne yazmış

link

1|1
  • saat =) ben öyle yapıcam şahsen

0|0
Yükleniyor...