Eşimden çok soğudum. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Eskiden çılgın bir insandım deli dolu hayatı yaşamayı seven pozitif cıvıl cıvıldım. Ama gittim kendime en ters insanla evlendim aşırı ağır kanlı yerinden kalkmak bilmeyen kendini teknolojiye vurmuş ya tv izleyen ya telefonda takılan bir adam.2 yaşında kızım var kızıyla bile ilgilenmiyor beni geçtim. Varsa yoksa diriliş ertuğrul survivor kurtlar vadisi recep tayyip erdoğan haberleri siyasi görüşümüz bile farklı. bir evlendim hayatım söndü içime kapandım asosyal oldum kendi iş için gezer durur şehir şehir ama bana bir günden bir güne demez ki bu kadın evde bunalır sıkılır günahtır bir gezdireyim karımı kızımı demez aylardır evdeyim en bazı zaman üstelemesem hiç çıkaracağı yok kendi gezip kafasını dağıtıyor nasıl olsa. Diyeceksiniz ki sen çık gez. İnegölde oturuyorum inanın burda avm dışında gezilecek hiç bir yer yok küçücük ilçe insanları aşırı cahil ve soğuk buzdolabı gibiler.4 yıldır buradayım nefret ettim insanından da semtinden de. Burda 1 tane bile arkadaşım yok anlaşamıyorum buranın insanlarıyla. Gezdiğim zaman birtek avm'ye gidiyorum şehir dışına otobüsle gitsem ya da turlara katılsam parası yok ki evi zor geçindiriyor borçlardan. Eve tıkıldım kaldım bari evde hoş sohpet güler yüz olsa buz gibi bakışları bile samimiyetsiz ağzından kerpetenle laf alıyorum televizyonun karşısına bir geçiyor bütün bağlantısını koparıyor bizle. Bir kere içten karımm diye sarıldığını bilmem koklayarak öptüğünü bilmem o 31 ben 25 yaşımdayım. İnanın bu adamdan o kadar sıkıldım ki anlatamam yaşlı dede nine gibiyiz en güzel yıllarım evde durarak değer görmeyerek geçiyor arabasıda yok arabasız gezmekten nefret eder çalışıyorum yoruluyorum der tamam anlıyorum yoruluyordur ama pazar günleri ayda birde olsa değişik brşeyler yaşatsın hem ilişkimiz canlanır renk gelir. Çok bunaldım daraldım ben eve hapsolmak için evlenmedim ki kendi kendime konuşmak için evlenmedim ki görüyorum herkes hafta sonu ailecek pikniğe gidiyorlar bende evde onların paylaşımlarına bakıyorum :(
Eşimden çok soğudum. Ne yapmalıyım?
51 Cevap