Onu düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum?

Sevdimnoldu
Arkadaşlar merhaba iyi aksamlar öncelikle. Ben duygusal bir insanım. Öyle diğer erkekler gibi karşımdakı kızı hor göremiyorum. Sürekli ilgi gösteririm onu güldürürüm mutlu ederim. Şıp sevdi de değilim 1 gün ayşe 1 gün fatma diyemiyorum.23 yaşımdayım hayatıma giren kadın sayısı parmakla sayılacak kadar azdır. Elim yüzüm fizğim Allahıma şükür düzgün babyface bir insanım. Herkez beni egoist havalı kendini begenmiş biri sanıyor aslında tam tersi bir insanım. Pek güvenim yok. esas meseleye gelelim. Yeni bir kızla tanıştım 3 4 aydır konusuyoruz. Hatta aynı işte bile çalıştık. Beraber güldük eglendık yedik içtik. Hiç bir erkeğe bana yakın oldugu gibi olmuyordu. Arkadaslıgın ilersindeydik. Her gün arardım mesaj atardım nasıl oldugunu sorardım oda cevap verirdi susmazdı. Bana bakarken gözlerinin içi gülüyo hep beni kesiyordu. Bir sabah telefonda şakalaşıyorduk. Şakasına bana bence hiçte ykaışıklı değilsin dedi. Bende'ben böyleyim beğenen böyle beğenir'tarzı bişey dedim. Aramızda şakalaşırdık arada böyle. Öğlen konuştuk tekrar birden bire ' artık konuşmayalım ben dengesiz bir insanım üzülmeyelim' dedi. öyle üzüldüm ki anlatamam ama çaktırmadım. Sonra konusuruz diyip kapattım.10 gündür ne samimiyet var ne bişi ne yanıma geliyor be bişi diyor. Sadece kesiyor arada bir gülüyor bazen gülmüyor. Sizce yoluma nasıl devam etmeliyim? cevap veren herkeze teşekkürler..
Onu düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum?
6 Cevap