Eski sevgili pişmanlıktan değil boşluktan arıyor! Sizi arayan eski sevgilinize ne söylersiniz?

minnnak
Yapılan araştırmalara göre, eski sevgilinin aramasının tek nedeni boşlukta olduğundan kaynaklıymış. İlişkiden kendi istiyerek ayrılık yaşadıysa, pişmanlık duygusu yaşaması zormuş.
Eski sevgili pişmanlıktan değil boşluktan arıyor! Sizi arayan eski sevgilinize ne söylersiniz?
Sizi arayan eski sevgilinize ne söylersiniz?

Eski sevgili pişmanlıktan değil boşluktan arıyor! Sizi arayan eski sevgilinize ne söylersiniz?