İşte mükemmel kadın ve erkek! Sizce mükemmel kadın ve erkek fizik olarak nasıl olmalı?

Meczup_Hatun
İşte hepsinin bir araya gelmesi ile oluşan Erkeklere göre mükemmel kadın

İşte mükemmel kadın ve erkek! Sizce mükemmel kadın ve erkek fizik olarak nasıl olmalı?
Scarlett Johansson'ın saçı
Magan Fox'un yüzü
Kim Kardashian'ın göğüsleri
Michelle Keegan'ın karın kasları

Kadınlara göre mükemmel erkek
İşte mükemmel kadın ve erkek! Sizce mükemmel kadın ve erkek fizik olarak nasıl olmalı?
Harry Styles'ın saçları
Brad Pitt'in pazuları
Jamie Dornan'ın yüzü

Kadınların iyice inceldiklerinde güzel olacaklarını düşünüyor, ancak erkekler, kadınların daha dolgun ve kıvrımlı olmasından yana. Öte yandan erkekler, büyük kaslara ve iri bir vücuda sahip olmaları gerektiklerini düşünüyor. Kadınların tercihi ise daha mütevazı.

Size göre fiziksel olarak mükemmel kadın/erkek nasıl olmalı?
#Meczup
İşte mükemmel kadın ve erkek! Sizce mükemmel kadın ve erkek fizik olarak nasıl olmalı?