Hayattan sıkılmamak için ne yapmalıyız?

arkadaşlar yaa 18 yaşındayım ama o kadar yorgunum ki 30 yaşında gibi hissediyorum kendimi hiç bişey yapmak istemiyorum hayattan dünyadan insanlardan çok sıkıldım artık ve sürekli insanoğlu çalışmak zorunda sizce de sıkıcı değil mi yaa

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Güzel kardeşim senin derdin bumu...kendini küçükte olsa bazı şeylerle avut mesela (kendimce örnek veriyorum] üç gün sonraki maç.bu akşamki ilgiyle takip ettiğim tv programı.yarınki yemek daveti.maaş günü.geç aynanın karşısına en sevdiğin şarkıyı en sevdiğin sanatçıyla beraber söyle.mesala bu gün çok mu dolusun hiç farketmez birkaç kişi veya üç beş kişi ne istiyorsun etrafındaki güzellikleri seni rahatsız eden olumsuzlukları kişileri içinden ve aklından ne geçiyorsa dök içini rahatla çekinme ve nasıl biri olduğunu çevrendekilere göster.Ne bileyim her şeyinle dobra ol işte..ve sakın unutmaki bu dünya hayatı senin canını sıkacak kadar değerli değil...

• rica ederim seni anladığım için küçükte olsa yardımcı olmak istedim.sıkma canını...

• teşekkürler düşünüp böyle güzel cevap yazdığın için :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Ceza evlerinde yatan insanları düşün o zaman yaşama isteğin yerine gelir.Özgür olmak çok güzel

• Senın hayatın monoton oldugu ıcın sana boyle gelıyor.Her zaman; ileride bırgun yaparım dedıgın seylerı yapmak ıcın cabalamaya basla ve onları gerceklestır.Ayrıca yenı ınsanlarla tanısmayıda ıhmal etme

• insan vücudu çalışmaya programlıdır, çalışmadığın zaman çürümeye ve yıpranmaya, hastalanmaya başlar.

senin bu yaşlarda aklın fikrin gezme tozma gibi şeylerde olduğu için çalışmak zor gelir tabisi

• :)

• normal bende öyle hissettiğim zaman oluyor ergenlikten dolayı sanırım

@cheguevara ergenliğin bitme yaşı 21-23 yaş o yaşa kadar ergensin :)

• :)

• :) tamam tamam iyiyim

• tamam boşver :)) sinirlisin korktum :O

• Öncekileri Göster
  • ilgi çekmeye çalışıyorsun gibime geldi yada ergenliğin sürüyor

• neyse artık farklı düşünüyoruz demek ki saygı duyarım

• bir şekilde herkesin nedeni vardır herkes ilgi çekmek için mi burda bence bu değil olay

• farklılık işte aradığın ilgiyi gerçekte bulamamak,kaçımız gerçekten bilgi edinmek ve bilgi vermek için burdayız ki?

• Öncekileri Göster
  • Ara ara banada oluyor. Sonra geçiyor. Hayat koşuşturması onu bile unutturuyor.

Bir hedef belirlersen ve buna inanırsan daha kolay atlatırsın.

• kendine iş bul boş kaldığın için çok düşünüyorsundur ondan

• ozaman derslerine yoğunlaşmayı dene

• öğrenciyim sınava hazırlanıyorum boş değilim aslında :)

Kızlar Ne Diyor 3

• oyle dusununce cıdden sıkıcı oku çalıs çalısçalıs emeklı ol öl geber.ama boyle dusunmezsen hayat gerçekten guzel.gül bıraz sen 30 hıssedersen hayat sana 30 yasının sıkıntılarını sunar

• olmaz öyle. kalk aklına ne geliyosa yap yoksa öööyle gider.

• özell :)

• aklında neler var seninn :D

• :) sağol da yapmasam daha iyi olur insanların sağı solu belli olmaz

• Guzelim tam gençliginin baharindasin. Nedir seni bu kadar yoran sey? Ask ise hiç takma.

• :) öyleee yaa zaten geleceğimi düşündükçe sıkılıyorum

• Bu yaslarimizi bir daha bulamayiz o yuzden hayatin tadini çikarmaya basla. Tabi benim sorunlarim olmadigi için boyle konusmak kkolay geliyor belki senin için hayatin acimasiz yanlari vardir. Ama dedigim gibi askla ilgili birseyse bosver hiç takma. Cunku bu yasinda sana olumlu gelen biri 5sene sonra gelmiyebilir.

• hayat yaa :( çok sıkıldım artık

Yükleniyor...