Sizce ben evde mi kaldım? Peki ya sizde evde mi kaldınız?

Sizce ben evde mi kaldım ? Peki ya sizde evde mi kaldınız ?Yaşıtım olan bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim. Diğer arkadaşım sevgilisinden sonunda evlenme teklifi aldı. Ve diğer arkadaşımın da 3 Haziran'da nişanı var..
EVDE Mİ KALDIM BEN? 😅😭😭
Sizde evde kaldınız mı? 😂😂😂

Hadi bakalım pamuk eller klavyeye, tuşlara 🎈

4|3
3347

En İyi Erkek Görüşü

• evde kalmış olabilirsin
    evde kalmanın nesi var hem:))
    herkes evde kalmıyor mu
    şu hanımların arkadaşım evlenme teklifi aldı ötekisi evlendi ben evde kaldım tepkisini anlamıyom şahsen:D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 46

• Hayricim, sen iyi bir arkadaşa benziyorsun, temiz yürekli ve fırıldak olmayan birisi gibisin. Dışardan gözlemim bu şekilde o yüzden kalmazsın.

1|0
    0|0
  • hayallerime göre evde kaldım
    ama gerçeklere göre yurtda kalıyorum
    kafamda deli sorular :D
    media.giphy.com/media/xUPGcEbM6Lif8rWEjC/giphy.gif

2|0
    0|0
  • Kedinin köpeğin ırzına geçenler var bacım, eşeğe şeker yediripte namusunu omuzlanan var sen evde kalır mıyım diyorsun? Nefes alsın yeter diyen türk milletinden sen yav sen ne bekliyosun? Gözünü seveyim.

1|0
    0|0
  • Merak etme. İnsanoğlu illa ki bir şekilde bir evde kalıyor mağara devrini kapattıktan bu yana. Keşke o dönemler geri gelse de şu evde kaldık muhabbeti bitseydi...

1|1
    0|0
  • bu profille evlenmen zor :))

1|0
    1|0
  • Basit bir yorum yapacak olursam eğer,
    Ya çok çirkinsin ya da çok dırdırcı bir karektere sahipsin.

Diğer yandan;seni sen olduğun için sevecek,
    Kaşının şeklini, ruj rengini, eteğinin boyunu, gülümsemenin içinde yankılanan kahkaha sesini, sende seni sen yapan her şeyi sevecek bir can bekliyosundur, buna da evde kalmış denilmez 😉

1|0
    0|0
  • yo sen ses getiren şeyleri seversin, zamanı vardır.
    evde kalma yaşı 30u geçti hem.

1|0
    0|0
  • Evde kalmadım daha çok gencim :D

1|0
    0|0
  • hic sevgilim olmadi kesin evde kaldim

1|0
    0|0
  • Hepimiz evde kalıyoruz sokakta mi kalalım napalim yani evlensekte evde kalcaz çok kasmayalım bence kendimizi.:)'

1|0
    0|0
  • Ben kaldım malesef:/

1|0
    0|0
  • Bu yasta evde kalmamissin sen :/
    Daha var yasin :/
    Ben de evde kalmadim :/

1|0
    0|0
  • daha 3 yılın var abla rahat ol😄

1|0
    0|0
  • Bizimkiler evlendi çoluk çocuğa karıştı sen gene iyisin 🙄

1|0
    0|0
    • Iste benimkiler de evlenen coluk cocuga karisan var. Bunlar yeni olanlar 😕😕😕

• Çok şeapma o zaman boşver 🙄 var öyle biri de biz mi evlenmiyoruz de 😏

• Takmiyorum zaten ya 😂 Bana kalirsa bu yasta evlenmek kadar sacma bir sey olamaz. hele bir dur hayatin bekarligin tadini cikar. Sonra gidip evlenirsin

• Neden evde kalasın. Sevgilin yok mu

1|0
    0|0
  • Isteyerek evde kalmayi tercih ettim.

1|0
    0|0
  • Sanırsam öyle evde kaldın

1|0
    0|0
  • Ben de evde kaldım maalesef ama üzülme ya sokakta kalsaydık :D

1|0
    0|0
  • Bunu Yazan Kişinin
    ' 'İlişkinizde Sevgilinize Güven Vermek İçin Yapmanız Gereken 5 Muhteşem Madde! ' ' İde Yazması Biraz Persfektif Bir Olay Değilmi

0|0
    0|0
  • kalmışsınn

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 32

• Boşver şu erkekler ile evleneceksin de ne yapicaksin.
    Hepsi de aynı cidden. 😂
    Gel birlikte evde kalalim.

1|0
    0|0
  • Pazar günü arkadaşımın düğününe gidicem ve çeyrek altın takıcam anshsks Ben ölmeyim de kimler ölsün 😒😒
    Hayır evde kalmadım, onlar erken evleniyor..

1|0
    0|0
  • Önce okul, evde kalmama daha çok var 😂

1|0
    0|0
  • Kuzu ben varken sen evde kalamazsın o makam bana ait kusura bakma :-)

1|0
    0|0
  • Yok ya ne evde kalması bizi almayan ölsün..😀😅

1|0
    0|0
  • 22 yaşında evde mi kaldım diye soruyor geç kaldın sanki nedir acelen :D geç kaldığını düşündüren asıl şey arkadaşlarının o adımları yaşamış senin henüz yaşamamış olman. ayrık hissediyorsun yani soyutlanmış gibi. onlar kocalarından, yakında kucaklarına alacakları bebeklerinden filan bahsediyorlar sende tık yok. olaylara fransız kalıyorsun benim niye yok diyorsun :) ama onlar da senin gibi 22 yaşındaysa üniversiteye gitmediler büyük ihtimal çünkü okurken evlenmeye istisnalar dışında kimse cesaret etmez. bu devirde insanların büyük çoğunluğu üniversite okuduğu için 22 yaş evliliğe geç kalmayı bırak erken bir yaş.
    kim evde kalmış sayılır meselesine gelince bir insan ciddi ciddi evlenmek isteyip çevresine bu konu ile ilgili haber salıp ona rağmen uzun zaman hiç beğeneni isteyeni çıkmazsa evde kaldı denilebilir. belli bir yaşa gelip evlenmemiş herkese evde kalmış denilemez bence. 30 yaşında birinin sevgilisi varsa ama daha evlenme girişimi yoksa evde kalmış olmaz. hiç beğenenin yoksa anca. beğenenlerin varsa ama uygunluk açısından şansları olmadığı düşünerek girişimde bulunmuyorlarsa senlik bir sorun yok demektir. nasip olacak kişi henüz etrafında yakınında değildir her şey bundan ibaret. şimdi ben evde kaldım mı diye kendime sorsam yaşıma bakarak ramak kaldı denebilir :D ama tek ölçüt yaş değil işte. yaşadığım yerde bana uygun biri yok, çevremde gördüğüm insanlardan herhangi biri niyete koyup adım atsa kabul etmeyeceğim çünkü uygun olduğumuzu düşünmediğim kişiler olacak. arkadaşlık tanışma teklif edenlerle konuşmadım mesela bankada vezne memuru biri vardı tanışma girişimini karşılıksız bıraktım çünkü denk olmadığımızı düşündüm. e benim uygun göreceğim biri de gelmiyor gelmedi henüz şimdi ben evde kaldım mı demeliyim? :D denk olmadığımızı düşündüm olayı yanlış anlaşılmasın küçümseme filan değil, sadece benim eğitimime, mesleğime bakınca dengesiz bir durum olur öyle bir ilişkide. maddi durumla değil statü, kafa denkliği ve hayat görüşü ile alakalı. o yüzden beklemeye devam

1|0
    0|0
    • İşin kötü tarafı bu bahsettigim üç arkadaşım da benim üniversiteden arkadaşlarım 😄
      Ben makarasına soruyu sordum ama. İşin doğrusu evlilik icin cok genc olduğumu biliyorum. Ve ekonomik özgürlüğümü kazanmadan boyle bir deye adim atmayacagima da eminim 😄 Evlilik icin daha cok erken 😄
      Bu arada dusunceni sevdim. Kesinlikle insan kafa dengi biriyle evlenmeli. Ve yaşa takilmamali.
      Guzel yorumun icin de teşekkür ederim 😄😄

• böyle düşünmene sevindim. ben teşekkür ederim :)

• Yok ben kalmadım okuyorum zaten tövbe öyle şeylere, seni de bir şekerciye vereceğiz, sen de kalmadın. 😄

1|0
    0|1
  • Evet bende kaldım

1|0
    0|0
  • Benimle evlen hayroş😍

1|0
    0|0
  • Evet kaldim ama sikayetci degilim. Onemli olan dogru kisi ile evlenmek yoksa evlenmek zor birsey degil.

1|0
    0|0
  • Benimkiler de hep evli. Ders anlatmama karsilik, bana evleneyim diye dua edeceklerini teklif ediyorlar. O kadar vahim yani😄

1|0
    0|0
  • Ne evde kalması ya en az 28 yaşında evlenilmeli evlilik gereksiz😏

2|0
    0|0
  • Evle evlenirsin :)

1|0
    0|0
  • evde kaldın evde kaldım evde kaldık 😃

1|0
    0|0
  • Kalmadım. Kalmadın sana koca mı yok.