Reddedilen kadın ne yapmalı? Erkeğin aşık olması nasıl sağlanır?

Aynı ortamda olduğum bir erkek tarafından reddedildim. Onun fikrini değiştirmem mümkün mü? Bana aşık olup pişman olmasını isterdim

0|0
1519

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Herkes reddedilebilir birileri tarafından intikam almak onu pişman etmek yerine onunla iyi ve güzel mutlu vakit geçirmek için şansını denesene, niye seni reddetti biliyor musun belki sevdiği var belki sevgilisi var hemen kızma tavır koyma insan sevdiği sevsin diye sevilmez mutlu olsun diye sevilir belki bir gün sever ihtimali ile sevilir o ihtimal bile mutlu eder en azından beni ediyor😊

0|0
    0|0
  • Cok sevsemde artik o sansini kaybetti boswer ugrasma bu sefer bir b*k sancak kendini bir afralar felan gerek yokk yaa dunyanin sonumu bukadar tribe girmeyin yaaa.

0|0
    0|0
  • Unutmalı.

0|0
    0|0
    • 6gün

O da seni senin onu bildiğin kadar biliyorduysa zor işte. Ama mezuniyeti falan dert etme o hep öyle gitmeyebiliyor. Herkes takmaz yani.

• 5gün

@Black_ln_black sağolasın üstad unutmak için ne yapayım bunu sorguluyorum ya da nasıl iletişime geçmeli nasıl yakından tanıtmalın kendini

• Herkes durması gereken yeri bilmeli. Zorlamaya lüzum yok...

0|0
    0|0
  • Yoluna bakmalı

0|0
    0|0
  • Sende git spora vücudun şekillensin her zamankinden daha bakımlı ol iddalı şeyler giy uzun vadede herşey değişecek sen artık ona bakmak istemicen ben öyle yapmıştım öyle olmuştu

0|0
    0|0
  • Hayatına bakmalısın. Saplantı haline gelirse zaten o ilişkiden olsa da, olmasa da hayır gelmez. Sırf reddedildiğin için onun da aynısını yaşamasını istiyorsun. Peki senin reddettiklerin de sana aynısını yapsın ister miydin?

0|0
    0|0
  • sende benim yaşadığımı yaşoyorsun ve bende unutmak istiyorum belkide seçimlerimiz yanlış bende çok düşünüyorum ona kendimi benim onu sevdiğim gibi kimsenin sevemeyeceğini nasıl anlatırım nasıl etkilerim ve bir girdapta boğuluyorum

0|0
    0|0
    • 6gün

Evet durumumuz aynı. Ben de bilmiyorum ne yapacağımı

• 6gün

vazgecmek ama olmuyor hayatında biri vardır diye düşünsen bir sıkıntı gögsün sıkışıyor en iyi zezen abladan tutuklu erol abi den ben imkamsız aşklar içşn yaratılmışım

• Reddedilen kadın reddedilen erkeğin psikolojisini anlamalı, bir daha karşısına çıkacak kişiyi reddedecekse İNSAN GİBİ reddetmeli. Hakaret ederek değil.

0|0
    0|0
  • Vazgeçmeli

0|0
    0|0
  • Kaderine boyun egmelisin

0|0
    0|0
    • 6gün

Kaderime karşı çıkmıyorum ama bir umut var mı dır

• Siz "hayır" nedir tek seferde anlamıyor musunuz? 😠😠

0|0
    0|0
  • Zorla olmaz. Karakterini beğenmediyse dış görünüşüne önem vermen de işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • Sende gurur yok mu hiç?

0|0
    0|0
    • 6gün

Birine hoşlandığını söylemek gurursuzluk mu oluyor. Veya sevgine karşılık beklemek

• 6gün

Reddedildikten sonraki herşey gurursuzluktur...

• Reddedildiysen cok zor, tabi reddedilme nedeni de onemli!

0|0
    0|0
  • bitti gitti o bşaka birii bul kendine olmuyor malesef mimkün değil

0|0
    0|0
  • işine bakmalı peşinden gitmemeli

0|0
    0|0
  • Aşık olsa kötü olmasa kötü kadın milleti kafası işte nasıl çalışıyorsa artık !

0|0
    0|0
    • 6gün

Ya kötü anlamda değil. Onu çok seviyorum ve onun da beni sevmesini istiyorum. Bunun neresi kötü

• 6gün

Olmaz işte her şey bu kadar kolay degil. Böyle olsaydı her şey güzel Gül Gülistan olurdu !

• Gercekten sevseydiniz reddedilseniz dahi intikami dusunmezdiniz. Anlik sevginiz reddedildi diye intikam planlamamalisiniz. Hayat kabul ve redlerden olusur zaten. Siz de birini reddetseydiniz onlar da mi intikam planlamaliydi? Size asik olup pisman olsa ne olur? Ne kazandirir size? Rezil oldugunuzu dusunuyorsaniz, insanlar her zaman kabul edilmezler bu da rezil olmayi getirmez. Siz reddetseydiniz o rezil olur muydu? Hayir. Mutlu olmak ve etmek icin yasayin lutfen kotucul dusunceler icin hayat kisadir :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• kadına söyle yoluna baksın ya da dua etsin zorla olmaz

0|0
    0|0
  • Reddedilme psikolojisi. Vazgeç...

0|0
    0|0
  • Bence mümkün değil

0|0
    0|0
  • Reddedilen kadın şansını zorlamamalı😅bari nefrete dönüşmesin durum

0|0
    0|0
  • hiç uğraşma erkek mi yok hem değmez

0|0
    0|0
  • umursama canim.

0|0
    0|0
  • Aşk dunyadaki en zor savaş bazen olmaza tutuluruz zoru severiz bu yuzdende reddedilince geri teper pismanlik duymasini isteriz peki ya sen ona daha cok asik olursan o sana asik olsa bile mutlu olacakmisin unutmaya calis ve etrafina bak seni ondan daha cok sevecek ve benimseyecek insanlar var aşka dair umudunu kaybetme olmuyosada zorlama bizim icin belkide en hayirli olan odur :)

0|0
    0|0
  • Vazgec bence

0|0
    0|0
  • Kafanız mı iyi sizin...

0|0
    0|0
  • Bu inat halini almis, kendini paralamana degmez

0|0
    0|0
  • O yokmuş gibi davran bakma bile takma birkaç gün sonra farketmen için ona bişeyler demen için kendi kendini yırtar

0|0
    0|0
  • Tüm kızların aklında olan intikam alma şeklidir ama pek işe yaramaz yani evrime kafa atayım bir değişeyim falan beni beğensin hiç işe yaramaz boşuna uğraşma yoluna bak bence

0|0
    0|0
  • Olmazsa olmaz bazen bazi seylerden vazgecmeli

0|0
    0|0
  • Akışına bırak zamanın ne getireceği bilinemez

0|0
    0|0
    • 6gün

Bu arada ne yapmam gerekir, nasıl davranmalıyım?

• 6gün

Seni farklı görüyorsa zaten aşık olur bir şey yapmana gerek yok canım

• Olmaz pişman uğraşma mal hepsi

0|0
    0|0
Yükleniyor...