Sevgiliniz sizin hayatınızda değişiklikler yapabilir mi?

Ben asla diyorum. Benim giyim tarzıma, hayat tarzıma karışamaz ya sizin?

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
4gün
Hemen üstüme gelmeyin kötü alışkanlıklar varsa karissin ama şunu giyme böyle ol diyemez diyorum

0|0
4754

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Mesela yeni alınan köpeklerde eğitime gönderilip, otur-kalk gibi komutları öğrenir, çiş eğitimini alır ve sahibine uygun bir hale gelir. Kendi tercihlerine müdahale ettiren kadınlar da gözüme, eğitime yollanmış köpek gibi geliyor.

1|0
    0|0
    • 6gün

Hakaret gibi oldu ama sana katılıyorum

• 6gün

Öyle zaten. Birey olma haklarını başkasına teslim eden kimselere saygı duymak gereksizdir. Aileniz size canım cicim bakarken, bir kazmaya kulluk etmemelisiniz.

• Benim Hayatıma Karissin Gikim Çıkmaz Sadece Transparan Giymesin Dekolte Mini Etek Tayt Birde Dar Giyinmesin Yeter Herkesin İç Gecirerek Baktigi Sevdiğim Olmasını İstemem

1|0
    0|0
  • Sevgilim olacak insan bana denk olacağından dolayı zaten ikimizin istediği hayat olduğu için karışmaz bende karışmam.

1|0
    0|0
  • Kimse kimsenin hayatina karismamali..
    Ufak dokunuslar yapabilir tamam lakin..
    Büyük degisimler yapamaz.. :/
    Sonucta hayatim bana ait..
    O da bu hayata bakip benim hayatima gelicekse gelebilir :/

2|0
    0|0
  • Selam Ceren. Soruna şöyle cevap vereyim:
    Genel olarak, kimse icin degistirme kendini. Bu sevgilin, ilerde kocan olabilir belki, ama kimse icin kendini degistirme. Eger sevgilin ya da kocan biseyini degistirmek istiyorsa, orta yolu beraber bulmak zorundasiniz ama. Giyimime kuşamıma karisamaz diyorsan, sende onunkine karisamazsin dogal olarak. Ama ortak bir çözüm bulursaniz, isiniz daha kolaylasir. Eger birisi icin kendini degistirirsen, içindeki gercek Cereni yaşayamazsin ve karsindakide seni gerçek Ceren olarak asla taniyamaz. Kendini degistirmek ve Orta yolu bulmak, bunlar tamamen ayri seyler. Aradaki farki zamanla sende anlarsin.

1|0
    0|0
  • Sana daha önce hiç görmediğin biçimde bir sevgiyi aşılayabilir ve bu da senin bakış açını tamamiyle değiştirebilir. Arkadaşlarından böylesine değişik ve güzel bir sevgi alamazsın. Ben bunun acısını çekiyorum hep, hiç böyle bir sevgiyi tatma fırsatım olmadı.

1|0
    0|0
  • sınırlar dahilinde ve kısasa kısas olarak karşılıklı hayatımızı ekileme hakkımız vardır.

1|0
    0|0
  • Bu zamana kadar hep kendimi hep erkek gözünden görüp ona göre davranıyordum. Bunlar bir bayanın gözünden kötü görünebilir. Bundan dolayı karışmasını isterim. Yani kendimi birde bayan gözünden görmüş oluyorum. Bence hiç fena değil :D

1|0
    0|0
  • daha onu severken bile beni değiştirdi acaba sevgili olsa idik nasıl olurdu :D

1|0
    0|0
  • Suyunu çıkarmadıkça ne giyinişine laf derim ne hayatına ya da , abartmadan düzgün bir dille söylemişse en azından bir dinler değerlendiririm tavsiyesini.

1|0
    0|0
  • Yorumlara bakıyorumda sürekli bir toplumsal agresiflik içindeyiz sanki... Ne var ki bunda sen ona şu sana daha çok yakışıyor bunu giy bence desen, ya da o şu senin ten rengine vs daha uygun bence yeni kıyafetin kesinlikle bundan olmalı dese kimse kimseyle anlaşamıyor arkadaş herkes bir gerilimli, yok aman nasıl olur haşa efendi hazretlerinin kılık kıyafetine nasıl karışılır

1|0
    0|0
  • Şöyle olur haftada üç gün içiyorsam bu bire düşer

2|0
    0|0
  • Yapabilir tabiki

1|0
    0|0
  • hayır..

1|0
    0|0
  • Belirli sinirlar icinde karisabilir. Karismayan sevgiliyi ne yapayim?

3|0
    0|0
  • yapamaz yapmamalı insan başkası için degismemeli değişmeden de kabullenmeli

1|0
    0|0
  • Giyimine karışırım o da bana karışır sorun yok

1|0
    0|0
  • Değişiklik değilde olumsuz yönlerini söyleyebilir bunları yapıp yapmamak senin kararın ama bir insan sevdiği birini değiştirmeye çalışmaz bir insanda sevdiği biri için her türlü değişime evet der

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • İstediğini yapsın

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34

Kızlar Ne Diyor 47

• Karışamaz mı? Eşşeğin başı mı da karışamaz? Abartmadığı sürece karışabilir
    O karışmıcak da kim karışıcak arkadaşların mı?

1|1
    0|0
  • Düzenli bir ilişki istiyorsan ister istemez biraz fedakarlık yapmak zorundsın bunu giyimini degistirmek gibi algilama sadece bazı şeylerin bir tık kısıtlanıcak sonucta artık tek bir kisi olmuyorsun iki kisi gözünden bakmalisin herseye o yuzden ben karışmasına izin verirdim sonucta herseyimiz ya da yasam sekillrrimiz birebir ayni degil ikinizinde dogru ve yanlislari farkli olabilir birbirinize ayak uydurmaniz icin karismasina izin vermelisiniz

1|1
    0|0
  • Sevdiğim insan ciddi düşündüğüm biri olduğunda izin veririm karışmasına çünkü bende karışırım

2|0
    0|0
  • Hele bir karışsın, 7 sülalesini s...

2|0
    0|0
  • Yaş 18 onun için böyle konuşuyosn. Zamanla nelerden taviz vermen gerektiğini öğrenirsin

0|1
    1|0
    • 4gün

O senin görüşün eminim yaşadıklarımdan dolayı yaşıtlarımdan fazlasıyla olgunumdur

• Yapabilir

1|0
    0|0
  • kendimden ödün veremem asla o zaman kendim olmaktan çıkarım rahatsız oluyr ise eğer rahatsız olmaması için elimden geleni yaparım aynı zamanda

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Karışmamalıdır

1|0
    0|0
  • Açıkçası çok havada kalmış bı soru olmuş. Hangi yönde değiştireceği ve bunu hangi üslup, tavırla yapacağı belirtilmemiş. Değişimin her türlüsünü severim fakat kişi, alalade bir nesneye sıfata indirgendiği zaman bu biraz aptalca görünüyor. Ama değişim iki kişinin de farkında olmadan birbirlerine yaklaşmak güdüsüyle gerçekleşirse çok müthiş bir şey oluyor :) sevmek biraz da böyle bir şey değil mi zaten

1|0
    0|0
  • Pek yapabileceğini sanmıyorum:) Yani değiştirecekse neden benimle sevgili oldu zaten, değil mi? Fikrini söylesin, buna sevinirim. Gerekirse aklıma yatarsa onun dediğini yaparım da ama zorlanmak hoşuma gitmez.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|1
  • Değişikliğe göre değişir

1|0
    0|0
  • Bir ilişkide karşılıklı fedakarlıklar olabilir Yani ben değişiyorsam onun istediği konuda o da değişmeli

1|0
    0|0
  • Kesinllikle karışamaz. Tamam sevgilim olabilirsin ama hayatıma karışamazsın. Ha şu gibi şeyler olabilir alkol uyuşturucu vb. Kötü alışkanlıklara karışıla bilir ama gülme etme şaçını şöyle yapma yok efendim şunu giyme şuraya gitme etme. Yani bunlar olmamalı eğer güvenmiyosan veya beğenmiyosan bir ilişkiye başlamicaksın. Kimse kimsenin hayatına burnunu sokamaz.

1|0
    0|0
  • YapAbilir

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Karışan biri sevgilim olamaz..
    Ben zaten nerde nasıl giyinmem gerektiğini bilirim..

1|0
    0|0
  • Ufak tefek şeylere karışabilir

1|0
    0|0
  • Yapabilir ama bir sınırı var tabiki

1|0
    0|0
  • Kim müdahe etmeye çalıştıysa hep ayrıldım 😊 Çok mutluyum 😊 İnsan sevdiğini olduğu gibi sever olmasını istediği gibi değil..!

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    27
Yükleniyor...