Çok sevdiğiniz birinden ne zaman vazgeçersiniz?

Karşılıksız sevdiğiniz ya da sevgiliniz olan birinden neden ve ne zaman vaz geçersiniz? Neler vaz geçmenize neden olur?

Bu da şarkınız;

#Sonsuzluk
#aeternitas

3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Karşı tarafta aynı sevgiyi göremediğimde veya güvenilir ve sadık değilse ozaman vaz geçerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• senin hayatında sadece tek neden bu mu ya da o orda guluyor sen agliyorsun ya da o baskasiyla cikiyor sen orda kendini yerden yere vuruyosun o orda eylencenin dibine vuruyo sen hayatina bakmak varken neden boyle birsey yapasin ki dogru degilmi yani biz gencler daha genciz mesela daha onumuze neler cikicak bunlari dusunmek lazim misal ben cok seviyodum ama sevmiyodu cikdik ayrildi benden o gun baskasiyla cikmaya badladi nasil bir aci hisetigimi benim yasadigimi yasayan anlar bende sana soru sorayim tek neden onun orda gulup eylenmesi ve senin orda aci cekmen mi hayatinda bircok seyi gozden gecirmelisin bence

1|0
    0|0
  • Terk eden o oldugu halde vazgecmedim direndim deneyelim dedeim hep bahaneli cevaplar aldım ve sonunda beni aldattıgını benleyken baska erkek (daha yakısıklı) onla konusutugunu bişeyler yasadıgnı ogrendim zorla soyledi onuda zten. Bunları duyduktan 5dk içersinde kalpten düştü iyikide üstüne gitmişim iyki yalanını ortaya cıkarmısım kafam rahat ne hali avrsa gorsun sevgiyi haketmeyene sevginin s si verilmez

0|0
    0|0
  • Vazgeçersin elbet onun seni sevmedigini bilince vazgecersin , platonik oldugunu iyice kavradiginda vazgecersin , kendini tüketirken karsida yaprak kimildamadigini anlayinca vazgecersin , sacinin teline zarar gelmesin diye üzerine titrediginde ve karşılîğının sana bir hic olarak geri döndüğünü görünce vazgecersin... vazgecersin işte elbet bir sonu vardır

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim kişi benden nefret ettiği zaman.

0|0
    0|0
  • Belli bir süreden sonra 1 yıl,2 yıl seversin ama karşılık bulamayınca, onun sana kötü davranışları arttıkça, ondan iyice uzaklaştıkça insanın sevgisi gittikçe azalıyor işte sevgi azaldıkça ona olan bağlılıkta yavaş yavaş bitiyor bu da vazgeçmeye yarıyor...

0|0
    0|0
  • Beynimdeki ve kalbimdeki çakışan şimşeklerin enerjisi bittiği zaman.

0|0
    0|0
  • Birisi vardı kalbimi çok kötü kırdı ondan sonra yan yana oturduk yan yana olduğunuzun farkına bile varmadım. O derece yüzüne bakmadım yani

0|0
    0|0
  • yalan soyledigin an.

0|0
    0|0
  • sandıgım gıbı olmadıgını veya bır son gormedıgımı kavradıgımda

0|0
    0|0
  • Olmayacağını bilirsem eğer.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Öncelik özverisi bitmis ise..
    Sonrasinda sevgisi azalmis ise..
    En son da saygi biterse..
    Bunlar bittikten sonra devam etsede sadece yipratir..

0|0
    0|0
  • Ben altı ay boyunca uğraştım cabaladim öylece oturup izledim. Her ne yaptıysam pişman değilim ama vazgeçtim. Öyle bir şey yaptı ki bir insan bir insana bunu yapmaz. Sildim onu artık görmek istemiyorum. Ama lanet olsun ki her gün görüyorum

0|0
    0|0
  • Seviyorsam neden vazgeçeyim

0|0
    0|0
  • canım istamediği an itibari ile

0|0
    0|0
  • vazgecenlerın sevgısı asla gerçekçi degıldır !!!

0|0
    0|0
  • Yalan aldatma olursa

0|0
    0|0
  • hemen

0|0
    0|0
  • aptallık yaptığında..

0|0
    0|0
  • Ya o vaz geçince - ya da onu kaybedine

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 32

• Ihanet ve ilgisizlik

0|0
    0|0
  • Vaz geçilmek istiyorum diye bas bas bağırdığını ıkındığını falan fark etmem lazım yoksa spastik gibi seviyorum :D

0|0
    0|0
  • Şarkı güzelmis :)
    Neden varsa kim olursa olsun kolay vazgecerim...

0|1
    0|0
  • Kim olursa olsun yalan söylüyorsa biter.

0|1
    0|0
  • öldüğumde herhalde aklimdan ciksa bile kalbimden cikmaz onu seviyoken baska biriyle yapamam ona baktikca sevdigimi hatirliycam unutamam ya cok zorr ama insalah unuturum diye dusunuyom

0|0
    0|0
  • Geleceğine dair olan umutlarımı yitirdiğim an.

0|0
    0|0
  • beni artık sevmediğini gördüğümde ve saygı bitmişse vazgeçerim ve geçmiş de vazgeçtiğim de oldu.

0|0
    0|0
  • Seversem vazgeçmem. Ama gerçekten sevmişsem.

0|0
    0|0
  • Beni istemediğini anladığım zaman

0|0
    0|0
  • sevmedimde

0|0
    0|0
  • Döke döke beni sevdiğinde..

0|0
    0|0
  • Umudum bittiğinde

0|0
    0|1
  • Kaale alınmadığımı hisseder isem vazgeçerim.

0|0
    0|0
  • Zamanla unutuluyor aga

0|0
    0|0
  • Yeni biri çıkınca

0|0
    0|0
  • O benden vazgeçince

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak istemiyorum 😂😂

0|0
    0|0
  • Cesaret edemediği zaman tek taraflı yürütemem..

0|0
    0|0
  • Cok sevmissem kemdimden vaz gectigim zaman ondan da vaz gecerim

0|0
    0|0
  • Bana eterince zaman ayırmadığı zaman

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12
Yükleniyor...