Herkes tipimle dalga geçiyor ama param çok bugünm herkez poşetlerime baktı

Gizli Üye
hep insanlar tarafından dışlandım dalga geçildim 2 yıldır dışarı ve insan içine çıkamadım. çok ağladım ve bugün hala insanlar benimle dalga geçtiler güldüler hiç aldırış etmedim kimisine ters ters baktım bugün mağazalara girdim kızlar güldü falan laf attım bozdum onları. herneyse :( bugün toplam 1.500 milyar para harcadım babam sağolsun ona çok borçluyum :( herkes elimdeki poşetlere baktı ellerim kollarım doluydu hep benmle dalga geçenlere hava attım. neden bölelerki ben hayvanmıyım neden dalga geçiyorlar :(
Herkes tipimle dalga geçiyor ama param çok bugünm herkez poşetlerime baktı