Amcamın oğlu ve ben. Sizce ne yapmalıyım?

candicestar
Merhaba ben 18 yaşındayım amcamın oğlu 27 yaşında. Amcamın oğluyla çok nadir olarak görüşürüz ve ben önceden ona karşı hep soğuktum. İki gün önce bize geldiğinde ise aramızdaki buzlar erimişti. Kendisi baya çapkın bir çocuk, bir sürü kızla yatmış falan. Her fırsatta benim çoook güzel olduğumu söyler hatta dün bana nazar değmesin diye gümüş nazar boncuklu kolye aldı. Ve daha önce hiçbir kıza nazar değmesin diye gümüş kolye almadığını söyledi, o derece güzelsin dedi bana. Biz 2 günden beri sürekli dışarda dolaşıyoruz ve her yerde bana sevgilisiymişim gibi davranıyor, dakikada bir elini belime atıyor, kolunu doluyor, hayatım falan diyor, konuştuğu bir kız onu aradığında yanımdaki güzeller güzeli kız yeni sevgilim diyor, niye yaptığını çözemiyorum. Benim iki hafta önce ayrıldığım bir sevgilim vardı, bu sevgilim son buluşmamızda benimle öpüşmek istemişti ama ben engellemiştim, şu ana kadar hiç öpüşmedim zaten. Dün gece dışarda tenha bir yerde otururken bunları amcamın oğluna anlattım, ve acaba yanlış mı yaptım sonuçta öpüşmenin güzel birşey olduğunu söylüyorlar içimde kaldı merak ediyorum onu engellediğim için çok pişmanım dedim, bunları dedikten sonra benden yapmamı istediğin birşey var mı? diye sordu, ben de aklıma gelmiyor falan dedim, birden bana çok yakınlaşmaya başladı sürekli yüzünü yüzüme yaklaştırıyor gözlerimin içine bakıyor sanki dudaklarımdan öpecekmiş gibi duruyordu, ben de utanıp kafamı çeviriyordum, baya bir süre böyle yaptıktan sonra sonunda dudaklarını dudaklarıma yaklaştırarak istiyor musun diye sordu, ben de yanlış yapmaktan korkuyorum dedim, bana güveniyor musun diye sordu, evet dedim, o zaman sorun yok dedi ve beni tam 3 kez dudaklarımdan öptü, sonra eve gittik ve şimdi hala bizde kalıyor evde sürekli peşimde, istemediğin hiçbir şeyi yapmam ruhuna zarar vermem diyor ama tam güvenemiyorum, sizce ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım kendimi eve düşen yıldırım daki kıza benzetiyorum
Güncellemeler
+1 yıl
Bir de bana dedi ki, artık genç bir kızla çıkmayı düşünüyorum dedi, ben de evet 18-20 arasıyla çık bence dedim, ama ya 18 gösterip aslında 16 yaşındaysa dedi.
Amcamın oğlu ve ben. Sizce ne yapmalıyım?