Kız erkek ilişkisi nasıl olmalı?

Ben öyle bir erkek itiyorum ki hem yakışıklı ,bakımlı , beni anniyan ,beni seven , birini aruyorum . Siz nasıl erkekden ve kızdan hoşlanırsınız . Onunla nasıl ilişkide olmaq istersiniz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İnsan istediği ve beklediği gibi birini aramaya kalkarsa yanlız kalır.Herkesin eksik tarafları vardır,kimse kimsenin istediği gibi biri olamaz sen yanında gönlünün hoş olduğu,mutlu olduğun birini bulmaya bak...Kendi gibi başkalarınıda düşünen, iyi biri olsun,gönlüm ısınsın bana yeter...

• Teşekkürler.:D

• Öncekileri Göster
    • İnşallah hayırlısını dile olacaksa olur tabi biraz gayret lazım..:)
      Teşekkür ederim bu arada bende.:D

• onemli diyil

Erkekler Ne Diyor 15

• azeri kızısın istemeye hakkın var ama hepsi birden olmaz ki :)meşe çaqqalsız olmaz :)

• nerden annadin

• Öncekileri Göster
    • yani okudugun ixsasi kullaniyormusun

• hayır pek sayılmaz

• aynen bende öyle bir hatun arıyorum ne tesadüff :)

• Bir kız arkadaşın la söyletsene.

• öyle kadını bulman imkansız boşa arama. Özelliklerden 1 tanesini tuttursan o bile yeter...

• iç güzelliğe önem veriyorum. Herşeyden önce insan olsun. tipi fiziği insanlığından daha önemli değil. hayata dair her şey paylaşılmalı. Mesela şöyle olsun yeterli ; link

• zovq 0

• Öncekileri Göster
    • bulmaq iletisim kurmaq olamaz

• çok haklısın.

• ömür boyu sürecek bir ilşki

• omur surecek iliski evlilikdir allah mutlu etsin

• Bulursan haberimiz olsun...

• okudum bir daha haklısın :)

• mutlek

• senin yazdıklarının karşı cins için olanı işte, ama hepsini bir arada bulmak kolaymı

• neden olmasin arasan bulursun

• Öncekileri Göster
    • nerden biliyorsun

• o zaman herkez azerbaycana gelirdi.

• Öncelikle erkek dediğin yavşak olmamalı afedersin.Gözü dışarda olmamalı biriyle çıkarken ya da birini seviyorsa gözü o kadından başkasını görmemeli.Bakıma gelince her zaman düzeli olarak temizliğini yapmalıdan kastımı anlamışsındır.Ense tıraşı saçı her zaman bakımlı olmalı.Güzel giyinmeli.Ayakkabısına dikkat etmeli.Sakalını çok fazla kabasal olmamak şartıyla sinek kaydı tıraş olduktan sonra 3 4 gün sonra biraz büyür ya o haliyle bırakırsa o ayrı bir çekicilik katar.Dişleri ve elleri her zaman bakımlı olmalı diye düşünüyorum.ayrıca hiçte ter kokmamalı.Şahsen ayıptır söylemesi söylediklerime bire bir uyduğum için bunları söyledim :P Kadınlara gelince;bir kere saçlar çok önemli.Saçlarına dikkat etmesi gerekiyor.Suratına badana yapmıycak.Suratına bir ton fondoten sürmeyecek doğal olacak.Gözlerine hafif rimel sürebilir o çok tatlı ve güzel gösteriyor gözleri çünkü.Ayakkabıları öyle kaba olmamalı çok şirin olmalı.Kıyafetine her zaman önem vermeli.He bide eğer sevgilisi karışmıyorsa şahsen ben öyle dekolte veya mini etek veya kısa şort giyerse karışırım valla biz türk erkeğiyiz öyle geniş değiliz.Erkek de kızda az konuşacak öz konuşacak.Öyle birbirlerine bebek taklitleri yapmıcaklar yok aşgıım bebeğim gibi kelimeler kullanmasınlar birbirlerine çok itici duruyor.Bu kadar ya çok karıştırdım ama neyse bence böyle :D

• tesekkur ederim cok guzel konusdun senil sohbet edirsem sevinirim

• Aranızda yaş farkı olmasa gel kızı iste diyeceğim de yaş farkı var ..

• abi bana yadim edermisin ne dusuduyu merak ediyorum . Bir mesaj daha yadim sen iyi akil verene benziyorsun banada yardim et

• Yanaş bakıyım sen söle yamacıma.

• Artık gerçek bir sevgi istiyorum artık.

• Inşallah buldursun sadece bekle o seni kendi bulur

• Tesellin için teşekkürler ama o bana çok uzak :D

• kolay gelsın yıllar surebılır))

• turklede oyle. ama azeriyim benim ulkemde onlari bulmaq cok kolay siz qaliba oyle erkek diyissiz

• Öncekileri Göster
    • kolay ararsan bulursun

• he ya)

• ben aradıgın gıbı varmıyım pekı ?

• sen yakisiqli ben dediyim qibimisin yuzunu pek secemedimde

• baska fotolarımda var bak bence ve emın ol dedıgın gıbı hatta daha ıyısı

• Kalbi güzel olsun, iyi niyetli olsun yeter

• Azerimisiniz
      Ben de

• Öncekileri Göster
    • Sebebi yoxdur

• bes niye qebul etmirsiz

• ben de fiziken bakımlı. ve konuşmaları olgun yalanı sevmeyen ve her küçük şeyden zevk almasını bilen anlayış dolu ve tatlı olmasını isterim:)

• cok dogru soyledin

• teşekkür

• Kızlara sorulmuş bizim erkekler cevaplamış :)

• Oku bakayım soruyu kızlara mı yoksa hem kızlar hem de erkeklere mi sormuş...

• aqnnamadim her ikisine sordum

• seni tanımak lazım

• tani o zaman taniya bilirsen ben tuklerden pek hoslanmam

• oysa ki benim ırksal bir tanımlamam yoktur. türklerden pek hoşlanmam demen zaten benim açımdan seni tanımanın bana birşey kazandırmayacağı duygusu uyandırdı

Kızlar Ne Diyor 2

• ben aradığımı buldum darısı hala arayanlara

• Oh massalah

• Öncelikle q kullanmaktan vazgeçilmeli.

• o ne demek

• Seninki kullanıyormu

Yükleniyor...