Yengec burcu sevgilim geri doner mi?

Gizli Üye
sevgilime ailemle ilgili anlattigim sirlarimi yakin oldugu bayan kankasina anlatmis neden anlattim dedim cevap veremedi ve whatsapp dan mesajlarini okudugum icin beni terk etti heryerde sildi engelledi ariyorum mesgule atiyo napcam bilmiyorum yardimlariniz rica ederim?
Güncellemeler
+1 yıl
en son twitter den yazistik hadi ordan git bitti isyeniyorum bir bosluktaydim arama sorna diyerek heryerden engelledi gelme ihtimali var mi? hala umut var icimde
Güncellemeler
+1 yıl
gecen zamanimizi iyi hatrlmk istiymus gormk istemiyomus
Yengec burcu sevgilim geri doner mi?