Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Gece midir insanı hüzünlendiren... Yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen...

Gercekten insan hep gecemi hüzünlenir ?Yoksa Geceleri yanlız kaldıktan sonramı bbazı şeyleri düşünürz?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• hüzünlenince şeker kız candy izle:):)güzel bir çizgi film,dizi gibi:)

0|0
    0|0
    • :)o yası gectim :) ben

• adamım ya ricep:):)öyle bir arkadaşın olsa hüzünlenmek için geceyi beklemezdin,gülmek için ricepi arardın:)

• ayenn :) bak bendensın sende:)

Kızlar Ne Diyor 7

• bence insandır hüzünlenmek için geceyi bekleyen

0|0
    0|0
  • Geceleri yalnız kalınca bazı şeyleri düşünüyorum, düşünmez olayım...

0|0
    0|0
  • Geceleri yalnız kalınca herşeyin farkına varır insan bu duygu çoğunlukla hüzündür

0|0
    0|0
    • bencede doğru dedin gece olunca ya da yanlız kalınca aklına geliyor:)hep huzunlu seyler

• Gece gibi sessiz kara kuru adamlar bu kızları hep hüzünlendiren kas yapında şafağa benzetelim

0|0
    0|0
    • :)hersey kas değildiir:)

• Tımam su payınıda bıraktık:D

• :)hahah su payında olsun dıyosun artık

• geceleri yalnız kaldıktan sonra düşünürüm ben. aslında aynı şeye çıkıyor.

0|0
    0|0
    • yani ama gece tek kalınca bazı seylerin farkına varıyor ınsan sanki

• gece kendi başına kalıp düşünebileceğin için en uygun zaman oldugu içindir hüzünlediren yaptıgı yanlışları sonradan görebildiğin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• insan hüzünlüyse günün her saatinde hüzünlenir.

0|0
    0|0
  • İnsanın kendiyle başbaşa olduğu tek andır gece. Karamsar bir insansan ya da bu karamsarlık bir nebze dahi varsa işte o zaman olumsuz bir şeyler konuşulacaktır illaki (kendinle). Hüzünlenmek kolaydır aslında. Zor olan mutlu olmak her zaman.

0|0
    0|0
  • Özdemir asafı andık teşekkürler soran.

0|0
    0|0
    • bence onnumara bir söz herseyi bir cumlede anlatıyor

Yükleniyor...