Seven insan başkalarına kör olur gerçekten seviyorsa! Siz hiç sevgilinizi/eşinizi aldattınız mı ya da aldatıldınız mı?

Evinlevin
Bu dönemde hızla artan aldatma olaylarında siz hiç aldatıldınız mı yoksa aldattınız mı?

#Evinlevin
#Aldatılmak

,
Seven insan başkalarına kör olur gerçekten seviyorsa ! Siz hiç sevgilinizi/eşinizi aldattınız mı  ya da  aldatıldınız mı ??
Seven insan başkalarına kör olur gerçekten seviyorsa! Siz hiç sevgilinizi/eşinizi aldattınız mı ya da aldatıldınız mı?