• Sor
  • Bence

Uzaktaki sevgiliye ne hediye alınır?

doğum günü mayıs ta. Ve ne alıcam bilmiyorum o uzakta kargoyla birşey mi göndersem ? bi video hazırlayıp resimlerini koyup kendi sesimle müzik mi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• alınacak hediye biraz da hedşiye alıcağın kişinin kendisine bağlı.nelerden hoşlanır ne hediye aldığı zaman mutlu olur.onu sen daha iyi biliyorsun.sonuçta amaç mutlu etmekse tanıyan biri olarak hangi hediyenin onu mutlu edeceğine sen karar ver artık ama ana kıstasın mutlu etmek olsun

• genelleme olarak konuşsak erkekler nelerden hoşlanır sen bu durumda olsam neden hoşlanırdın mesela.

• anladım da genelleme yapmayı çok doğru bulmuyorum.sonuçta erkeklerin birçok benzer özelliği olsa da kalıptan çıkmış gibi aynı da değiller.ağzını arasan yani hediye almak için uğraştığını çaktırmadan nelerden hoşlanırsın,ne seversin gibi sorular sorarak.

Erkekler Ne Diyor 9

• biliyorum 10 ay oncesının konusu ancak gızlı soran kısı gızlı özelden bana ulasımrısın gercekten yardımına ıhtıyacım var..

• yanına git

• sevgiline kazak ör kargoyla gönder

• mayıs ayında ne yapcak kazağı

• Otobüs bileti yolla gelsin

• sence gelir mi

• Bunların hepsini yap :D

• Kontör(şimdiki adıyla tl) yolla bol bol seni arasın sesinle/seninle duygusal konuşmalar eşliğinde mutlu zamanlar geçirsin...

• ahha tek beni mi arar annesini babasını vs derken bitirir kontür gereksiz bence ben alırım kndime kntür onu istdğim zaman ararım sence bu daha mantıklı değil mi başka önerin var mı

• Öncekileri Göster
    • hey Allah'ım atlıcam birinci kattan :D bu kadar sçma bir hediye görmedim onu çöpe atar lan

• Maddeden ötesi manadır manayı görebilen gönül katında aladır(şapkalı a)...

• en güzel hediye bence gitarınla güzel bir ikinizin resmiyle efek edip ona göndermektir kardeş diğerlerine sıcak bakma telefondan açıp kutlaman bana göre saçma neden dersen başka gişilerde belkide telden arayacak eş dostları doğum gününü kutlaycak ama senin sevgilin sen farklı ol diğerlerinden en güzeli en anlamlısı bana göre video işi güzel bir video hazırla ikinizin videosu olsun oda

• sence hoşuna gider mi

• evet gider diğer bir şekilde işlem yapma telefondanda arama güzel doğum günü resmi onun adını yaz onda Photoshop biliyorsan senin için çokdaha güzel olur bence ama diğer normal insanlardan farklı ol bence

• emin ol uzaktaki sevgilin senin onu düşündüğün kadar seni düşünmüyordur

• sen ne negatif bir insansın . ne almam gerektği hakkında tavsiyelere ihtiyacım var olumsuz düşüncelere değil!

• Öncekileri Göster
    • bukadar daha ne öneriyim
      istersen gitar çalarken amuda kalk daha etkili olur hey Allahım yaa

• a süper denicem

Kızlar Ne Diyor 4

• gitarla bir şarkı söyle çok güzel bir armağan bence

• Ben rihannanın sarkısını editleyip alta isimlerimizin bas harflerını koymustum.Videolar efektler vs kolay hazırlayabıldıgım için bana basıt gelıyor sevgılımde zaten el emegı isteyen seylerden hoslanıyor ben gelınce pasta borek yap kendı ellerınle falan dıyor :DBırde atkı ör demişti kullanırmı hoş olurmu yapsammı yapmasammı ıkılemde kaldım.

• bence yap ama bana atkı olmaz ya mayıs napcak atkıyı bana başka güzel bişey önerir misin

• onun yanına git en güzel hediye olur :)

• Benimde doğm günüm mayısta banada al :/Ona şarkı yaz, sonra onu gitarla çal ve kendini çek ayriyetten güzeel iki söz ekle videoya bence gayet etkili olur

• kendim söz yazmıyorum ama denicem. kendimin yazdığımı etkili olur yoksa güzel bir doğum günü parçasımı

• Kendi yazdıgın daha etkili olur ama yazamıyorsanda zorlayıp katletmeye gerek yok :)

• teşekkür canım

Yükleniyor...