Uzun süreli ilişki yaşayan erkeklerde bağlanma korkusu var! Bağlanma korkusu yaşayan erkeklere nasıl davranılmalı?

minnnak
Uzun süreli ilişkilerden kaçan erkekler, bağlanma korkusu yaşıyor!
Yapılan araştırmalara göre uzun süreli birlikteliği olan erkekler bağlanma korkusu yaşıyor ve ayrılma ihtiyaçında bulunuyormuş.
Uzun süreli ilişki yaşayan erkeklerde bağlanma korkusu var! Bağlanma korkusu yaşayan erkeklere nasıl davranılmalı?
Bağlanma korkusu yaşayan erkeklere nasıl davranılmalı?
#minnnak

Uzun süreli ilişki yaşayan erkeklerde bağlanma korkusu var! Bağlanma korkusu yaşayan erkeklere nasıl davranılmalı?