• Sor
  • Bence

Lens gözüme kaçtı sanırım?

Arkadaşlar bayadan beri lens takmıyodum. Gözlerim ağrıyodu doktora gittim alerji olmuş dedi. Damla verdi kullanıyorum şuan. Bugün lensimi takıcağım tuttu. Takarken hiç bir yırtıklık yoktu öyle hatırlıyorum. Çarşıda gezerken birden sağ gözüm batmaya başladı. Sanki lensim yukarı kayıyomuş gibi oluyodu eve geldim lensleri çıkardım bir baktım lensin 4'te 1'i yok. Şuanda da sağ gözümde batma var. Gözümün üstüne altına hertarafına baktım bişey yok acaba gözümde mi ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 8

• :( lens kırılmaz ama

• Zaten kirildi demedim yırtıldı dedim .

• muhtemelen göz kapağının altına filan yapışmıştır

• Altı değil üst göz kapağım acıyor.

• Öncekileri Göster
    • Tm tsk ederim.

• rica ederim

• Yurdum insanını seviyorum ben beeeeeeeee :) ordan daha ileriye gidemez ya ya ordadır ya da daha önceden yırtılmıştır :)

• Bilmiyorum :)

• Öncekileri Göster
    • İyi olur :D

• Tamam nerdesin ?

• git bir doktora görün..

• Yarın bayram ve doktora gidemem :S

• Öncekileri Göster
    • çıkarmaya çalış daha kötü olabilir çünkü

• Tm tskler.

• büyük ihtimal gözünde gözünü kapatıp gözlerini hareket ettirdiğinde lensin gözbebeğine gelmesi lazım ordan da alırsın artık

• denedim sanki bişey geliyomuş gibi oluyo ama bişey yok.

• biraz zorla başını öne eğ sonra gözlerini kapatıp bol bol hareket ettir

• yok belkide düşmüştür. Çok dikkat et lens kullanırken kör olanlar var..

• Allah korusun.

• hiç çıkarmadın mı ki ?

• 3-4 saat takılı durdu.

• alla alla ben kontak lens takmıştım o uzun süre kaldıından dolayı ağrı yapmıştı bende ondan sandım...çok ağrı varsa git hastaneye göz ihmal edilmez

• Yok ben 1 gün bile tuttugum var gözümde sorun olmuyodu ama alerjiden kaynaklanan bir sorun sanırım.

• anaaaa kzıın lensi kocaya kaçmışş :ddd

Kızlar Ne Diyor 7

• Hemen acile git orda goxune renkli sivi damlatsinlar lens gozde mi oyle belli oluyor

• O nasıl belli oluyor ilk defa duydum ?

• Doktorr damlatmisti bana biran once acile git

• Tm tsk ederim.

• Yol boyu lensin gözüne verdiği rahatsızlıktan dolayıda hala ağrı yapıyor olabilir, yani gözünde olmayabilir şuanda lensin o yırtılan parçası, iyice kaldırıp altını üstüne getirdin mi:)

• Altını üstüne getirmeyi bilmiyorum yani elim elvermiyo ki :)

• batyosa gözndedr. kalitesz lens kullanysnz snra byle baush lomb kullan

• Freshlook kullanıyorum. Diğerlerinin renkleri çok yapmacık duruyor.

• hıı renkli lens bn seffaf sandm

• Yok. Ama tamda lensin seffaf kısmıs yırtılmıs :)

• Acile gidemem diye bir şey mi var? Kör bile olabilirsin.

• Yok kör olma gibi bir ihtimal yok adece iltihaplanabilir.

• Hiçbir şey imkansız değil tatlım, göz bu en nazik organlarımızdan

• Belki yeri acıyordur? Lensler hakkında bir bilgim yok ama kirpik çıktığında da öyle oluyor. Lens olsa gözükmez mi ayrıca?

• EVet bencede gözükür, ışık tuttum baktım hiçbişey yok.

• Bende 1 yıldır kontak lens kullanıyorum 2-3 defa benimde basima geldi ama yirtilma değil unutup gözümü kasidigim zaman lens gözbebeğimin oldugu yerden cikiyodu ve gorunmuyodu bende gozumu kasidigimda yeniden gözbebeğimin oldugu yere geliyodu çıkarıyodum bende sacma gelebilir ama dene varsa büyük ihtimalle cikar :D

• Evet benimde olmustu yukarı kaymıstı gözümü ovalayınca yerine oturuyodu :) Ama bu sfer ufak bir yırtık var sanırım gözümün içinde hala batıyor :S

• Öncekileri Göster
    • Of hastanede uzak ya :P

• Elinden tutup ben mi gotureyim :D asdfghj

• düşmüştür o acısı kalmıştır

• Hım acaba ..

Yükleniyor...