3 dönem kredi kartımı ödemezsem ne olur?

4 aydır yurtdışındayım. İş'te üniversiteli kartım var. 145 tl Şu an borcum gözüküyor, ama yurtdışında olduğum için ödeyemiyorum. Havale yapacak param da yok. Ama bu ayın ağustosun 31nde sonu türkiyeye döneceğim. ve bu ayın ortasında 3. dönem hesap kesimi olacak. bu ay ödemeyip eylül başında ödesem sizce ne olur ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hiçbir sorun olmaz. işte üniversiteli kartını ben üniversitedeyken aldım. sonra kullanıp bir yere atmıştım. Daha sonra işbankasından hesap açaym dedim. o kartı söylediler. 8-9 ay geçmişti ama hiçbir sorun olmadan yatırdım kullandım. Diğer kartlar hemen yasal takibe girip kapanıyor ama o kartta öyle bir sıkıntı yok. Bankaya bilgi vererek gün alabilirsin. ve benim o kartım hala aktif :)

Erkekler Ne Diyor 4

• faizi bindirirler söylemezler öde bunu diye.

• faiz ödersin artık kaçtan anlaştıysanız.

• yasal işlem başlatırlar bir arkadaşından falan yardım iste

• bankanın ağır abileri seni ararlarr..

• bu arada anlatım bozukluğu yaptım lar görme..;)

Kızlar Ne Diyor 1

• kredı kartın kapatılır ,senınle ırtıbata gecerler borcu odemenı ısterler aksı durumda yasal ıslemler baslatırlar.Yasal ıslemler basladıgında senın muhatabn banka degıl senın borcunu satın alan Hukuk Firması olur 145 lira para bır bakmıssın en az 500 lira olur o da hepsını tek seferde odersen

Yükleniyor...