Ex'ten Next olmaz! Sizce eski sevgiliden yeni sevgili olur mu?

Burada da sıkça görebileceğiniz gibi, insanlar eski sevgililerini tekrar kazanmaya çalışıyor. Eski olduysa bir sebebi yok mudur, tekrar denemek sizce yersiz midir?Ex'ten Next olmaz! Sizce eski sevgiliden yeni sevgili olur mu?

0|2
10298

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatta olabilmez.

Eski dosttan post, yeni koçtan host olmaz. Neydi bu söz unuttum yea 😂

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayrılma sebebi küçücük bir opaysa olabilir neden olmasın?

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 97

• sorunlar bitmez ki o zaman eski sorunlar depresir yani bence tuhaf olur

0|0
    0|0
  • Güzel bir soru.
    İlk seferinde ilişkiyi yürütemeyen bir çift için ikinci sefer neyi değişebilir ki? Madem bir şeyler yanlıştı ve ilişki sonlandı, neden düzeltemediler ve daha da önemlisi ikinci seferin farklılığı ne olabilir ki.
    Bunların yanında bir de hatıralar konusu var. Eski yaşanmışlıklar ve anılar her zaman temelin altında çürük olarak kalacaklar. Bunlar ilişkiyi yıpratıp sonunu getirecek türden konular.
    İlişki bitmişse her iki taraf için de en iyisi yola devam etmektir.
    İkinci şanslara inanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Yani ben pek önemsemem bu tip şeyleri.
    Ha aldatma olduysa, tamam bitmiştir, dönüş yok.
    Ama ne bileyim, saçma şeylerden ötürü ayrılıyor insanlar.
    ''Ya tekrar bir araya gelelim, boş şeylerden ötürü kırdık birbirimizi.
    Biz seviyoruz neticede birbirimizi, ayrılık yakışmaz bize'' gibi şeyler diyerek, tekrar başlanmalıdır.
    O kişi ile evlenmeniz doğrusu bence, hani ayrılıp durmayın, evlenin, o sizin için iyisidir.

0|0
    0|0
  • Nasıl ayrıldığına bakar. saçma sapana kavgalardan ayrılmışsanız elbette yeniden birleşmenin mümkün olabilir.

Lakin ciddi sorunlar yüzünden bitmiş ilişkilere dönülmesi tehlikelidir.

Bütün bunların dışında bıraktım sevgili ilişkilerini boşanan bazı çiftler bir süre sonra tekrar evlenmekteler.

1|0
    0|0
  • Bunun diğer adı işi pîç etmektir çocuklar

Tavsiye edilmez.

Niye gittin niye geldin? Tabi ya.

1|0
    0|0
  • Tadı ve kokusu unutulmadıysa neden olmasın

0|1
    1|0
  • bir şeyler değişmesine izin verirsin. her insan ikinci bir şansı hakeder sevgisini yok etmediği sürece

0|0
    0|0
  • Eğer ki birbirinizi kırmadan saygi duyarak ayrılmışsanız ve Gerçekten aslında aradığınız kişi o olduğunu düşünmeye başlamışsanız ve unutulmamalı ki insanlar Gül'ün peşinde koşarken aslında aradıkları istedikleri yanıbaşındadır PAPATYA. O yüzden olabilir niye olmasın ki olmaz diye birşey yok ben böyle çok çift Biliyorum hem sevgili hem evli ve inanın daha mutkular çünkü birbirlerinin, sevginin, saygının, sabrın, hürmetin, hoşgörünün ve Tanrının bir Lütfu olan AŞK'ın değerini daha iyi biliyorlar

0|0
    0|0
  • Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı 😄

2|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Bence olmaz

1|0
    0|0
  • banyo yapmadan önce çıkardığın donu , banyo yaptıktan sonra tekrar giymek gibi bişey.

2|0
    0|0
  • Olur niye olmasin hayat sartlari o zaman baska ve sartlarin gerektirdirdigi durumu kabullendiren bir iliskiyi yitirip ilerde yine birbirini bulabilir bir cift..

0|0
    0|0
  • Olmazx.

0|0
    0|0
  • Olmaz..
    Eskiden yeni olmaz..
    Olursa da 2 tarafta daha cok yipranmaya baslar..

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman hurdacı olmadım.

0|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Kişilerin fikirlerine göre değişir ama ayrılık görmüş kişiler birbirlerini daha fazla tanıyor olmalı. Birde hani şu mutluluğun sürekliliği olayında ki dalgalanmaların daha çok devamlılığa dönüşebiliyor = daha devamlı mutluluk

0|0
    0|0
  • demekki eskimemis

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    77

Kızlar Ne Diyor 101

• Yok olmaz.

0|0
    0|0
  • Valla arkadaşım ne ex'ten ne next'ten, ne eskiden yeni, ne yeniden eski anlayacağın üzeri hiçbirinden bir bok olmaz :P ;P

0|0
    0|0
  • Bende kimseye 2. şans yok, zannetmiyorum olmaz

1|0
    0|1
  • Olur, neden olmasın?
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • başka adam mı yok? bir kere bittiyse bir daha başlamam ✩

0|0
    0|0
  • olabilir.

0|0
    0|0
  • Geri dönüşü olmaz artık.

0|0
    0|0
  • Olmaz akü

0|0
    0|0
  • Tekrar denenmesi lazım, fakat nasıl ve neden bittiği önemli değil

0|1
    0|0
  • Ayrılma sebrbine bağlı ama %90 olmaz

0|0
    0|0
  • olmazz

0|0
    0|0
  • Bilmem olabilir

0|0
    0|0
  • her ilişki böyledir eskiden yeni olmaz o segment te başka biriyle de başlanmaz

0|2
    0|0
  • Bu neden ayrıldığınada bağlı biraz. Bir defa daha denenebilir aşk varsa. Aşk yoksa zaten hiç birşeye gerek yok. Sebep yokken veda bile etmeden gidenlerin ne gönülde ne de göz de bir değeri kalmıyor zaten.

0|1
    0|0
  • Ben daha önce denedim. Olmadı. Denemeyin. Coca Cola kampanyası mi bu allah aşkına? Olmuyorsa olmuyordur 😂

0|0
    0|0
  • Aynen exten next olmuyo tecrubeyle sabıt bı taraf coktan sogumus oluyo

0|0
    0|0
  • eski sevgiliden bir nane olmaz

0|0
    0|0
  • ayrılma nedenimize bağlı biraz

0|0
    0|0
  • Olmaz, olmuyor.