Nedir bu memur çocuğu meselesi...

Gizli Üye
gizli sormak prensibim değildir ama bunu gizli yapmaya mecbur kaldım... biraz uzun o yüden özür diliyorum şimdiden.

arkadaşlar nedir bu insalnların arasındaki memur çocuğu muhabbeti. sporla ilgili bir yerde yorumları okuyunca sinir oldum o yüzden soruyorum. adam demiş ben memur çocuğu değilim yazın evde yatmıyorum inşaatta çalıştım kas yaptım... söze bakar mısın yahu. ne kadar saçma. evet ben memur çocuğuyum ama 6. sınıftan beri her yaz çalışırım. inşaatta mobilyacıda elektrikçide mağazalarda gibi çok yerde çalıştım. ama bunları biri zorladı diye değil kendim isteğim ile.şu anelimden her iş geliyor şükür ki. hep maddi düşünülüyor bu memur ismi geçince. ünide 3. sınıfa geçtim devlet yurdunda kalıyorum. kredim var ve evden bana sadece 50 tl geliyor. yetiyor bana. ama memur çocuğuyum inanmazlar... adama soruyorum baban ne iş yapıyor işçi diyor adamların evleri var evlerinin önünde 2008 model arabaları. benim babam 3 yıl önce toki sayesinde ev aldı 7 yıl daha ödeyecek arabamızda 94 model şahin. ee nerde hani zengindik biz hani memurluk... sevdiğim kız bile bana bunun söyledi yahu. sizinkiler beni istemez benim babam işçi senin baban memur... anlamıyorum arkadaşlar neden böyle düşünüyorsunuz çok farklı görüyorsunuz bilmem. artık babam memur demeye utanıyorum milletin düşüncelerinden söylediklerinden çok sıktı yahu
Nedir bu memur çocuğu meselesi...