Aşk veya sevgi karşılıklı mı başlar yoksa tek taraflı mı başlar?

Aşk veya sevgi karşılıklı mı başlar yoksa tek taraflı mı başlar?

• karsılıklı aynı anda baslar..
    A seç
  • once kadın tarafında baslar..
    B seç
  • once erkek tarafında baslar..
    C seç
  • kadın erkek fark etmez ama once tek taraflı baslar..
    D seç
  • bız hep platonık takılıyoz abı.. :/
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|3
4135

En İyi Kız Görüşü

• tek tarafli baslar mesela esim beni gormus begenmis hatta dibimden bile yanimdan kac lere gecmis izlemis etmis varliginin farkinda degildim sonra acildi bana 6 bucuk ay kabul etmedim sonra isindim. haliyle simdi cokta seviyorum o benim en buyuk iyikim 😍 yani bir tarafla baslar once :)

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zor soru, ilk başta bir taraf aşık olduğunu hisseder diye düşünüyorum ama aynı anda başlayanlar da yok değildir.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 40

• Bir taraf çok sever aşkının peşinden gider ve diğer taraf da o kalpte ruh bulacağına inanıyorsa karşılıklı bir güzergaha gidiyorsa usul usul aşk doğar..

0|1
    0|0
  • karsılıklı aynı anda baslar..

0|1
    0|0
  • Tek tarafli baslar digeri sonradan katilir hikayeye anilar/özlem/zaman ve hayaller ile birinden biri digerini biraz daha fazla sever deger verir diger az seven ise elinde oynatir seven kisiyi
    cok seven kisi bunu anlar ve ayrilir ise az seven kisi pesinden kosar
    cok seven hala sevdigi icin az seveni affeder ama az seven yine yapacagini yapar ve bir nedenle cok sevenden kolaylikla ayrilir
    cok seven hayal kirikligi ask acisi ve guvensizlik ile kala kalir
    ve baska hikayelerde baska karakterlere onu az seven daha dogrusu sevmeyen gibi davranir
    ve en ilgincide bunu genellikle erkekler yapar...

0|2
    0|0
  • Karşılıklı başlar ama aynı oranda büyümeyebilir iki tarafta.

0|2
    0|0
  • Önce tek taraflı başlar

0|2
    0|0
  • duruma gore degisiyo bazen tek tarafli baslayip tek tarafli bitiyordur bazen tek tarafli baslayip mytlu son oluyo bazen de ayni anda karsilikli hoslantiyla basliordur... sm

1|2
    0|0
    • bence aşk hep tek taraflı oluyor. mesela erkekler bir kızı sever, gider açılır vs. kadın da bakar erkeğin gideri varsa bu yaşıma geldim bir de erkek aramakla mı uğraşacam, gelmiş ayağıma kadar biri zaten der öyle gider.

genelde kadınlar aşık olunca pi_ç erkeklere oluyorlar.

• @hello_world İş yerinde 2 erkek 1 kız çalışıyoruz. Ben bayanlara karşı kibar birisiyimdir. Diğeride fırlamanın önde gideni kız'a falan hiç değer vermez. Ama ağzı laf yapar. Dikkat ettim kız ona yürüyor. Bir anlam veremedim. Sonra döndüm ve dedim'ki Deveye diken adam'a miken.

• @Bethesda aynen ya ben de o şekilde olduğunu düşünüyorum hep.

• Belli olmaz. Sansliysan iki taraflidir.
    Sansizsan platonik.
    Tek taraflida olabilir.

0|1
    0|0
  • Degisir

0|1
    0|0
  • Tek taraflı başlar. Bir taraf hep daha çok sever.

0|1
    0|0
  • Tek taraflı başlar

0|2
    0|0
  • Bence aynı anda başlıyo. Eğer iki tarafın da duygusu çıkarsız ve samimiyse.

0|1
    0|0
  • Herkeste farklıdır.

0|1
    0|0
  • Bazen platonik bazen karşılıklı olabilir değişir:)

0|1
    0|0
  • duruma göre değişir

1|1
    0|0
  • Tek taraflı da başlayabilir ama bir süre sonra karşılık alamadığın için vazgeçme yolunda ilerlersin yani en azından bende böyle oluyo birini sevmemem için beni sevmemesi yeterli

0|0
    0|0
  • once tek tarafli

0|1
    0|0
  • Genelde tek tarafta başlar ama ikisi de aynı ay nda görür görmez hoş manada bilirler

0|1
    0|0
  • En guclu ask tek tarafli asktir.

0|1
    0|0
  • Once tek taraf sanirim

0|2
    0|0
  • Değişir

1|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    20

Erkekler Ne Diyor 34

• Aşk diye bir şey yoktur.

0|0
    0|1
  • Merhaba,

Aşk ve sevgi ayrı kulvarlarda olduğu için ben seçenekleri seçmeden düşüncemi paylaşmak istiyorum müsaade ederseniz benim fikrim şu şekilde..

Sevginin başlangıcı yoktur eğer bir insanı ya da bir hayvanı ya da bir ağacı içinizden gelirse seversiniz eğer sizin ruhunuza eşlik etmiyorsa zaten onu sevmek isteseniz de veya sevmeye çalışsanız da boşa kürek çekmiş olursunuz sadece kendinizi yorarsınız başka kimseyi değil.. Sevgi içten gelen bir duygudur bir histir bunu taşımak çok zordur mesela sevmeye başlamanın en büyük zorluğu gözlerinizin gördüğü her şeyi olduğu gibi sevmektir örnek : bir insanı insan olduğu için sevmeniz gerekir düşünce, fikir , inanç vb gözetmeden sadece insan olduğu için sevmeniz gerekir veya bir hayvanı masumluğu için, bunu düşüncelere göre sıraya koyabilirsiniz istediğiniz kadar da uzatabilirsiniz.. Bu yüzden sevdiğiniz ne olursa olsun ALLAH YARATTI diyerek sevin çıkarsız karşılıksız..

Aşk duygusu ise bambaşkadır yaşamayı bilene yüreği ile üç harfi söylemeyi bilene, sevdiğinin gözlerine baktığında okyanusta kayboluyormuş gibi hissedebilene, hatta ormanda sadece kuş seslerini duyabilene, bir tek gözlerinde yaşaya bilene, seviyorum dediğinin ellerini tutuğun da -30 derecede bile elleri terleye bilene, yüreği kuş gibi çırpındığın da kalbi yerinden çıkıyormuş gibi hissedene, yanında kollarının arasında olduğunda zaman dursun isteye bilene, yeri geldiğinde sevdiğinden başka herşeyden vazgeçmesini bilene.. YAKIŞIR.

Benim düşüncem bu şekilde sürc-i lisan ettiğsem affola.. Saygılar

0|1
    0|0
  • Kadın, erkek farketmez ama önce tek taraflı başlar.

3|1
    0|0
  • Çoğunlukla tek taraflı başlar ve zaman içinde birlikteliğe döner çünkü aslında karşılıklı birlikte bile olsa açılmalar geç olduğundan tek taraflıymış gibi algılanır..

0|1
    0|0
  • Önce birnde başlar, o başlayanın becerisi ile ötekine sirayet eder. Bazen bir bakışla, bazen bütün bir çabayla.

0|1
    0|0
  • bir duyguyu yaşayabilmek için onun karşılığına ihtiyaç duymaz insan.. onu yaşamak sana özgü bir şeydir... eğer sana hakikati gerçek bir aşk ya da sevgiye sahip olduğunu anlamak istersen işte burda karşılığa ihtiyaç duyman gerekecektir...

0|1
    0|0
  • Değişir o şahsen aşka inanmam yani vardır ama ruhsal bir bozukluk gibi birşey özellikle erkekler için aptalca bir eylem.
    şunuda söylemeden geçmeyeyim ;

sekste kadın aşkta erkek s*kilir.

0|0
    0|2
  • Tek taraflı başlar.

0|1
    0|0
  • tek taraflı galiba bir tarafın şeyi kalkıyor sonra

0|1
    0|0
  • İlk biri etkilenir ve diğerini etkilemeye çalışır

0|1
    0|0
  • Bence önce tek taraflı, ilgi alaka gösterince karşı taraf bunu alıyor ve karşılık vermeye başlıyorsa mesajlar doğru anlaşıldıktan sonra çift taraflı olmaya başlıyor tabi karşı tarafın kafasını bulandıracak başka şeylerin varolup olmadığını bilmiyorsak.

// Bu yorumum normal kız ve erkekler için geçerli, günümüzde bazı erkek ve kızlar seriye takıp çok hızlı hareket ettiklerinden ben tam olarak aşk göremiyor enerji birikimini görüyorum onlarda.

0|1
    0|0
  • İlk olarak bir tarafta başlar diye düşünüyorum ama, aynı anda başlayanlar da yok değildir.

0|1
    0|0
  • tek taraflı başlar genelde..

0|1
    0|0
  • Tek taraflıda başlayabilir karşılıklıda önemli olan sonunun gelmemesi

0|1
    0|0
  • Karşılıklı başlar

0|1
    0|0
  • Bu durumu kadin veya erkek olarak degerlendirmek te dogru degildir. Bence iliski dalgali birseydir. Baslangicta iki taraf da yogun hislerle baslayabilir ya da bir tarafin hisleri daha agir basiyor olabilir. Sonrasinda bu kiz veya erkek tarafinda degisebilir ama sabit kalacak diye birsey yoktur. bir gun o yogun sever birgun digeri. Duygusal konulari somut degerlerle ifade edip sinirlandirmak pek dogru bir yaklasim olmaz.

0|0
    0|0
    • Öyle zaten başlangıcını soruyorum bitek.. ilk adım bir taraftan daha duygulu gelir bazen her iki tarafta olabilir.. bazen ilk adımı atan değilde diğeri ilk adımı atandan daha yoğun duygulara girebilir.. değişken tabıkıde..

• Başlangıç tek taraflı dostum. Aynı anda birbirini görür görmez çarpılma olayı ancak filmlerde olur.

0|0
    0|0
  • Tek taraflı başlar

0|1
    0|0
  • Genelde tek başlar double olursa işler güzelleşir kardeşim

0|1
    0|0
  • tek taraflı başlar sonu ne olcak o kader işi...

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    14
Yükleniyor...