• Sor
  • Bence

Niye benim şansım yok, niye hemen bayanlar dış görünüş diyor?

arkadaşlar yaşım 24 bitiyor yalnız sorun şurada bugünü kadar hiç bir kızla çıkmadım olmadi da kimse kalkıp ta demesin bu zamanda böyle biri olurmu diye ama ben boy 189cm kilo 110 bu tarzda birinin ( yada kusur ) sevmeye aşk olmaya yada ileriye yönelik hakkı yokmu bunu yapmaya bu durum bende varken bayanlardan da uzak duruyorum tabi hoşlandığım biri olursa ilk aklıma gelen karşı taraf diyecek ki sana mı kaldım ... bu da oldu bir ara ... niye hemen bayanlar dış görünüş diyor tanıma fırsatı wermiyorlar lütfen bu konuda bana bir fikir verebilir misiniz bayanlar baylar NOT...herkesin tabir ettiği gibi bakır erkek...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• henüz zamanı değil demekki.asla dış görünüş yüzünden özgüvenini yitirme.çirkin bi adamı sevebilirim ama ezik bi adamı aslaaa

• bu söyledıgın bıraz olsun moralımı duzelttı

• Öncekileri Göster
    • Verilebilecek en güzel cevap

• ben ve benim gibi düşünenler adına iyi bir cevap verebildiysem ne mutlu.teşekkürler wolfie

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• sen kendine güven bro dış görünüş takıntısı yapma erkeğin güzeli çirkini olmaz, özgüvenini yitirme yeterki

• inşallah dedıgın gıbı olur

• Kardeşim ben de seninle aynı gemideydim. Boyum 1.94 cm, kilom 127 idi. 37 kilo verdim 1,5 sene içinde, sonrasında profesyonel bir antrenörle çalıştım. Antrenörüme göre vücudum vücut geliştirme için çok uygun. 2 sene oldu, çok memmun olduğum bir vücuda sahibim.Yani kişilikmiş, karaktermiş bilmem ne. Ben dış görünüşe önemli vermiyorum, palavra hepsi.DIŞ GÖRÜNÜŞ ÖNEMLİ!..Bu sürede maddi durumun müsaitse paralı seksi düşün.Kızlar cinsel ve duygusal tecrübe konusunda hiç anlayışlı değil.

• birader acil bi 20 kilo veriosun ilk etapda, git bi salona yazıl..bol cardio artı karın calış..tipini bilmiorumda, çok iyi bi vücut her zmn çok iyi bi suratın önündedir...sorunun cevabı bu..birazda para kazanmaya calış..ne sıgırlar ne karı götürüolar bu ülkede..(yannış anlama kesinlikle senin için demedim)..ama acil vücudu sekle sok..ben 1.71 boyumla günde 3 karı götürüorum, 1.89 boy diosun dalgamı geciosun sen..ben sülalemde görmedim öyle bi boyu...

• allah büyüktür de geç takılma bence

• Dostum sağlam bir programa girip 20 kilo ver, valla kızlar dönüp dönüp kalçalarına bakar, o kadar söyleyeyim. Boyun çok iyi, kiloyu da ayarladın mı hatun üstüne hatun kaldırırsın. 20 kiloyu da 5 ayda rahatça verirsin, spor yaparak sıkılaşmayı da ihmal etme.

• kardes bugune kadar hıç o sekılde dusunmedım bundan sonra olsun ıstemem sadece bır bayan ark ve ılerıye yonelık yanı benım bazı ark war bırı gıdıyor bırı gelıo bu bana bıraz ters gelıyorsa bır omur boyu

• Tamam dostum nasıl istersen. Boy-kilo da önemli değil esasında ama yaparsan iyi olur, hem sağlık hem de özgüven getirir. İmkan varsa hemen başla.

• sagol kardes werdıgın bılgıler ıcın deneyecegım tsk edrım

• hayırlısını iste..

• tek tesellı o

Yükleniyor...