En güzel sevgili olma teklifleri nelerdir?

Arkadaşlar biriyle sevgili olmak istiyorum ve ilginç teklifleri bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ömrüm boyunca sevincimde,korkumda sarılacağım eşim olur musun?

• bak bu güzeldi işte :)

• Öncekileri Göster
    • Hayırlısı olsun allah tamamına erdirsin

• Amin teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 11

• Seviyorum lan sende sev lüffen desin :D

• arkamı bakmadan kaçmaya hazır olmam lazım o zaman :D

• Sevgilim ol istiyorum, benimle ciksana - cikarmisin degil :-). Benimle evlensene deyversen en iyisi olur

• yüzük falanda alayım falan evlenmek için :D iyi güzel diyorsunda böyle şeyler klasikleşti artık herkes birbirine diyor bunları ben böyle farklı bişey istiyorum gidip bir arkadaşına anlattı mı aaa çok güzelmiş falan diye söyledigi herkesin ağzı açık kalmalı mesela

• -Hazır mısın?-Neye?-Bi tanem olmaya :DD Bizim bir arkadaş durakta gördüğü kıza demişti, kafasına kitabı yedi tabi :D

• Bu güzelmişde tanımadığın bir kıza bir anda söylemek saçma tabi kitabı yer kafasına

• Öncekileri Göster
    • valla bende üniversitedeyim öyle saf bir arkadaşla karşılaşmadım arkadaşların hepsinin gözleri fıldır fıldır maşallah

• :D

• Orağıma çekiç olur musun diye ilginç bir teklif duymuştum, kız arkadaşın ne tür ilgi alanları olduğunu bilmeden böyle bir öneri de bulunamayız tabii :)

• Kız farklı biri yani bugüne kadar tanıdıklarımdan en farklısı bazen narin böyle sevimli falan bazende öyle bir sertleşiyor ki yanında olsan döver öyle bişey farklı biri bence farklı bir teklif ön görüyorum bende

• teklif etme iş ilerlediğinde aşkım falan de daha samimi bence

• Güzel söyledinizde kıza aşkım derim o da ne oluyo falan diyip ters çıkarsa ne diyeyim ?

• Öncekileri Göster
    • beneklikedi nickli arkadaşın dedigi "Ömrüm boyunca sevincimde,korkumda sarılacağım eşim olur musun?" çok hoşuma gitti başka bişey çıkmassa böyle demeyi düşünüyorum :)

• evet güzelmiş o :D

• meleğim olurmusun :P

• Olurmusn :D

• Öncekileri Göster
    • Herşey iyi güzelde böyle yorumlara girip dalga geçenlere çok sinir oluyorum

• :/ gittim

• Sarı'ma Kırmızı olur musun falan desin <3

• onlarda sıradanlaştı artık ya farkı bişeyler lazım

• Duygularını ona açıklayacaksın akıcı ve espirili bir anlatım da olabilir tabi sonra kızın da gönlü varsa zati bir bakmışsın sevgili olmuşsunuz :D

• sorun duyguları açık etme degil biliyorda sadece teklif bekliyor onun için şöyle anlı şanlı bir teklif yapmalıyım ki ağzı açık kalıp evet demeli

• Fazla romantizm bana ters ama kızı bilemiycem :D

• bende ilk tanıdıgımda bu kız romantik degil odunun teki diyordum ama biraz muhabbet koyulaşınca bazen romantiklik bazen sert konuşmaya başladı falan hoşuma gitti farklı bir insan vede farklı birşeyi hakediyor

• can sıkıntımı giderecek bir araç arıyorum sen olur musun

• can sıkıntımı giderecek bir araç arıyorum sen olur musun?

• Öncekileri Göster
    • galiba :)

• Farklı olmak güzeldir her zaman

• En güzeli yalın olandır .

• hayatini mahvetmeme izin verir misin

• erkekden erkege degişir o tanımadıgınız kişileri laf atmayın lütfen :)

Erkekler Ne Diyor 3

• takaşi makaşi..

• Merhaba tanışabilirmiyiz. bir kaç bakışmadan sonra bunu demen lazım evet dicektir. sonra işi sanal aleme taşırsınız genellikle arkadaş ortamındayken derim ve kabul ederler.. sonra buluşma ayarlarsın. bakışma önemli

• Hocam güzel dedinde benim bakışım sert onu napcaz kız korkup kaçmasın

• Öncekileri Göster
    • Erkek serttir adam işi biliyormuş. :)) neyse iyi günler hacı

• İyi günler erkek sertte şimdi o filmde kadınla erkek beraber yaşıyolar yani beraber yatıp kalkıyolar ama sadece evlilik eksik o da bir anda çıkıp söylüyo bendede öyle bir durum olsa aynısını derimde öyle bir durum yok daha

• Şu yaşıma kadar 1 kere etmedm ^^

Yükleniyor...