Bir erkekte boy uzunluğunun bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum.

Gizli Üye
Bakıyorum da sitedeki kızlar aradığı erkekteki boya hep 180-190 cm falan yazmışlar.Boy uzunluğunun bu kadar önemli olduğunu bilseydim küçükken uzamaya çalışırdım.

Zaten özgüvenim yoktu hepten gitti.Hepsi 1.80' den uzun istiyor ya.1.80' den uzun istemeyen kızların boyu 1.50' dir.1.50 boyunda kızların boyunu küçümsemedim yanlış anlaşılmasın, hani denklik açısından yorumladım.Onlar da ya ben kısayım, kısa erkeklere kaldım diyorlar, üzülüyorlar.Yani onlar bile 1.80' den daha kısasını hoş bulmuyor sanırım.

Boyun kaç diye soracaksınız,

sanırım 1.75 falan.

Ne yapacağız ki bu kızlar için anlamadım ben? Hep de iyi biri olduğum söylerler kız arkadaşlarım.Ama onlarla sadece arkadaş olabiliyorum daha fazlası değil.

Soruyu da buraya yazdım da bir halt olacağından değil ha.Soruya gelecek cevapların noktasını, virgülünü canlandırabiliyorum kafamda.Niye sorduysam(?)
Bir erkekte boy uzunluğunun bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum.