Sevgiliniz aşkım bitanem vs diye değil de isminizle hitap etse konuşurken, soğur musunuz?

aşkım bitanem vs diye dgl sevgiliniz isminizle hitap etse konuşurken soğur musunuz..sevgilim diyo ki hala ismimle hitap ediyosun hala diyo... daha 1aylık ilişki... erkekler siz olsanız soğur musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eğer beni canı gibi hissetmeyip canım diyorsa , onun hayatında herkesten farklı bir yerde olmayıp birtanesi olmuşsam , onun hayatında olmasam hayatında hiç bir şey değişmeyeceği halde bana hayatım diye sesleniyorsa işte ben o vakit ondan soğurum. Önemli olan hissettiğini söylemen. Bana adımla seslenilmesi de gayet hoşuma gider .

Erkekler Ne Diyor 12

• Nefret ederim. 1 yıllık bi ilişkimiz var. Şimdi fark ettim de arkadaşken bile bana hiç ismimle hitap etmedi. Etmez de umarıım

• İsmimle hitap etmesi çok hoşuma gider .

• ismimle hitap edilmesini tercih ederim

• Sogumam ama en azından baslangıc ıcın canım gıbı samımı hıtap etmesını ısterım)

• İspanyol eşlerin sadece kavga anında birbirlerine isimleriyle hitap ettiklerini öğrenince şaşırmıştım.

• Soğumam

• Yok soğumam nasıl istiyorsa öyle hitap etsin.

• hayır. beni daha çok kâle aldığını düşünürüm

• insanın içinden gelerek bunu söylemesi gerek bu zöleri , laf olsun diye söylemek birşey teşkil etmez. Soğumak değil ama bu şekilde devam etmen ilişkinin daha başlamadan bitmesine sebep olabilir.

• müdür naber iyi hacu sen naber filan muhabbet yanardönerli canım cicim nereye kadar dökün içinizi

• zaten oyle hitap ediyor ki neden soguyayim kendi adimdan?

• evet soğuru.ozaman ne farkı var ki bir herhangi bir kız arkadaşımın bana adıyla hitap etmesiyle onun bana adımla hitap etmesinde

Kızlar Ne Diyor 15

• yoooo ben ismimle hitap etmesini çok seviyorum..onun benim adımı söylemesi mükemmel bir şey..adımı çok seviyorummm bu yüzden :)

• Sinirlendiğimde x bey derim ..onun dışında bir kaç şey soylerim sadece ...

• Soğumuyorum.

• nefret ederim..o ne öyle.. kankasimiyim ben -.-

ilk baslarda oda ismimle hitab ediodu.. ama birakti :D

• kendi ismimi duymayı seviyorum ben. 25 yıllık alışkanlık ne de olsa. adım söylenince bakıyorum.

• Yolda elimi tutmaz aşkım bitanem ağzından zor duyarsın ne anlamı var erkk dedğin bu kız benim diyeblmeli hem sözckleryle hem dvranşlaryla bu kız tabu gibi benim ! sende hoşlnıosan bn kızım hani ağrdan aliyim falan diosan öyle deme içinden nasıl gliosa öyle dvran.Bu tür kelimeleri kullnmyı sevmiosan bunu sevgline söyle sor ve fkrni al burda herkes ayrı bişey söler git sevgline sor bnce kabul ederse seni böyle kabul eder bnce ama bazı erkkler için sorun olablio sormalsn yne sölüorum

• 1aylık bir ilişkin varsa sorun etmemeli etmesin de.İlk aydan öyle konuşan adamla sevgili olmak için bir kez daha düşünürüm.

• Bir aylık bir ilişki için isim kullanmak iyidir.

• En güzel zaten kendi adını demek

• Bi yerden sonra bende bıkarım...Arada güzel sözler duymak insanın gururunu okşar

• hayir sogumazlar, ama sen de gitsin

• aşkım hayatım bidenem de sende...

• efendim aşkım..

• Bıdenem )))

• Ya ne olacaktı?

• yoo daha çok hoşuma gider ben sevdiğimin ağzjndan duymak isterim adımı şimdi herkes birbirina aşkım diyor artık çok sıkmaya başladı zaten ad iyidir iyidir

• ben senin askerlik arkadaşınmıyım die sorarım ne o öyle diğer arkadaşlarım da adımla hitap edio zaten aşkım canım cicim dese ölürmü dilimi kopar :@

Yükleniyor...