Erkekler neden böyle ?

Her erkek iki cilve yapan kıza eriyor, ilgi gösteriyor. Aşık olmuyorlar ama takılıyorlar çünkü duygusuzlar! Daha iyisini bulunca da hiç bir şey... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin şu anda beyan ettiğiniz özellikler maalesef çağımızın henüz ciddi düşünmeye başlamamış beyni genital bölgesinde olan vurdumduymaz kişilikteki insanlardır. Saydığınız hiç bir özellik bende yok mesela, fakat böyle insan inanın çok az var. Hatta şöyle diyebilirim ki 24 yıllık yaşamımda yalnızca 4 kişi tanıdım. Bunların dışında hepsi ciğeri beş para etmez daha güzel daha tatmin edici bir kız bulduğunda eskini bir mendil gibi çöpe atan insanlardır.

Sabırlı olmanızı tavsiye ederim ben 4 tane görmüşsem bir gün sizinde karşınıza böyle bir insan çıkabilir çok az olmasına karşın imkansız değil neticede bende biriyle beraberim ve bu insan beni bulmuş öyle değil mi :)

Yeni neslin bir çok konuda hatası var örneğin ilişkiye başlama süresi insanlar iki gün muhabbet ediyor sonra ilişki yahu nasıl iliş ki bu tanımadan etmeden olur mu öyle şey ondan sonra iki haftada ayrılırsınız işte ya da erkek arkadaşını başka bir kızla basarsan şaşma. İlişki denilen şey çocuk oyuncağı değildir sabır, sadakat ve güven gerektirir dolayısıyla önce karşınızdaki insanı iyi tanıyın huyları, suları size gidiyor mu hayat görüşü size ne derece uyuyor sadık mı yoksa sokaktaki köpeklerden bir farkı yok mu her kuyruğunu sallayanın poposuna mı yapıyor ölçün. Örnek vermek gerekirse 4 yıldır bir ilişki içerisindeyim ve şu anda bana Adriana Lima'yıda getirip önüme koysalar suratına bakmam çünkü ben zaten mutluyum ve zaten mutluysam neden Adriana Lima'ya bakıyorum ki? Burada bir mantık hatası oluşur, neden bakıyorlar ben size söyleyeyim çok yüksek ihtimalle Adriana Lima sevgilisinden daha güzel ve bizim beyni genital bölgesinde erkeklerde daha güzel, daha güzelse daha tatminkar mantığıyla bir statü göstergesi olarak yanında taşımaktan daha gurur duyacağını öngören ya da yatak odasında daha tatmin olacağını sanan bu kişilik bu sefer ona asılmaya başlıyor. Fakat bilmiyor ki önemli olan iç güzellik, Adriana Lima çok güzel olabilir fakat kafa yapınız uyuyor mu ona baktın mı hiç hayır, belki ayran gönüllü iki ayda bir sevgili değiştiriyor haliyle burada güzelliğin ne önemi kaldı hiç bir önemi kalmadı.

Soran beğendi
    • Hay sen çok yaşa ! Klavyene sağlık.

• Rica ederim, sizlerde çok yaşayın :)