• Sor
  • Bence

Erkekler neden böyle ?

Her erkek iki cilve yapan kıza eriyor, ilgi gösteriyor. Aşık olmuyorlar ama takılıyorlar çünkü duygusuzlar!Daha iyisini bulunca da hiç bir şey olmamış gibi çekip gidiyorlar. Nasıl insanlarsınız siz ya ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sizin şu anda beyan ettiğiniz özellikler maalesef çağımızın henüz ciddi düşünmeye başlamamış beyni genital bölgesinde olan vurdumduymaz kişilikteki insanlardır. Saydığınız hiç bir özellik bende yok mesela, fakat böyle insan inanın çok az var. Hatta şöyle diyebilirim ki 24 yıllık yaşamımda yalnızca 4 kişi tanıdım. Bunların dışında hepsi ciğeri beş para etmez daha güzel daha tatmin edici bir kız bulduğunda eskini bir mendil gibi çöpe atan insanlardır.Sabırlı olmanızı tavsiye ederim ben 4 tane görmüşsem bir gün sizinde karşınıza böyle bir insan çıkabilir çok az olmasına karşın imkansız değil neticede bende biriyle beraberim ve bu insan beni bulmuş öyle değil mi :)Yeni neslin bir çok konuda hatası var örneğin ilişkiye başlama süresi insanlar iki gün muhabbet ediyor sonra ilişki yahu nasıl iliş ki bu tanımadan etmeden olur mu öyle şey ondan sonra iki haftada ayrılırsınız işte ya da erkek arkadaşını başka bir kızla basarsan şaşma. İlişki denilen şey çocuk oyuncağı değildir sabır, sadakat ve güven gerektirir dolayısıyla önce karşınızdaki insanı iyi tanıyın huyları, suları size gidiyor mu hayat görüşü size ne derece uyuyor sadık mı yoksa sokaktaki köpeklerden bir farkı yok mu her kuyruğunu sallayanın poposuna mı yapıyor ölçün. Örnek vermek gerekirse 4 yıldır bir ilişki içerisindeyim ve şu anda bana Adriana Lima'yıda getirip önüme koysalar suratına bakmam çünkü ben zaten mutluyum ve zaten mutluysam neden Adriana Lima'ya bakıyorum ki? Burada bir mantık hatası oluşur, neden bakıyorlar ben size söyleyeyim çok yüksek ihtimalle Adriana Lima sevgilisinden daha güzel ve bizim beyni genital bölgesinde erkeklerde daha güzel, daha güzelse daha tatminkar mantığıyla bir statü göstergesi olarak yanında taşımaktan daha gurur duyacağını öngören ya da yatak odasında daha tatmin olacağını sanan bu kişilik bu sefer ona asılmaya başlıyor. Fakat bilmiyor ki önemli olan iç güzellik, Adriana Lima çok güzel olabilir fakat kafa yapınız uyuyor mu ona baktın mı hiç hayır, belki ayran gönüllü iki ayda bir sevgili değiştiriyor haliyle burada güzelliğin ne önemi kaldı hiç bir önemi kalmadı.

• Hay sen çok yaşa ! Klavyene sağlık.

• Rica ederim, sizlerde çok yaşayın :)

Erkekler Ne Diyor 19

• erkekleri genelleyen yaralı kız

• Hepiniz aynısınız deyince de kızmaları yok mu yaaa.

• Öncekileri Göster
    • Nasil insansin sen ya sorusu geliyo aklima da neyse daha fazla muhatab olmiycam

• Lütfen bana bu iyiliği yap.. :)

• Hepimiz aynıyız mk .

• Yoo ben böyle karaktersiz değilim.

• Sana cinsi bozuklar gelmiş kaç yıldır bırakıp gidemiyorum. Te Allah'ım ya

• hayret nasıl insanlarmısız biz ya

• Sabahki gibi bir genelleme yine. Al kopyala yapıştır yapıyorum. Tekrar yazmak uğraştırıyo biliyo musun nasılsa boşa yazıyoruz ;)Yine bir genelleme.. Alıştık artık da neyse. Yenisinden yeşil ışık görebilirse eskisini tekmelemek için öyle yapar erkekler. Biz erkekler ayrıca ikisini bir arada da idare ederiz biliyor musun? Hatta hiç biri yetmez her önümüze gelene atlarız. Hakikaten bak da madem bu kadar iğrenciz neden lez olmuyosun? Amk tüm hastalar bu sitede midir nedir

• Yav hakket hepimiz ölek de siz de kurtulun biz de yav :) yaşayin baci kardes butun kizlar :)

• bu söylediğin tüm cinsler için geçerlidir... çünkü insan hep daha iyisini ister insanın yapısında var bu ...

• Sen nasil insansin ? Her erkeği taniycak kadar geniş mi ? !

• Her erkeği tanıyacak kadar geniş olsaydım sende bir erkek olarak bu genişliğime tabii olurdun :D

• Öncekileri Göster
    • sakin ol hacım :)

• Bak bakalım senden başka argomdan nasiplenen var mı bay b.k beyin ?
      Sen ilk önce tavrını değiştir bana gelipte geniş diyemezsin sen olum .
      İlk önce kendini adam et sonra bana olgunlaş de. Hadi şimdi defol git burdan !

• Beyinle yönetilen insanlar... yönetilen insan bir olmaz..

• o zaman sizde ağırdan SATMAYIN

• O zaman cilve yerine daha gerçekci olsunlar kızlarda ;)

• Şöyle söyleyelim o zaman. Eskort bayanlarda var o zaman tüm bayanlar parayı görünce azıyor ? Doğru bir tabir olmadı değil mi ?

• kızlar melek erkeklere ölüm

• Genelleme yapma kardeşim... dışardan gören biri seni feminist sanar

• Kesinlikle feminist değilim.

• erkekler işte tek düze varlıklarız..bi çicek verirken bizde hediye anlamı taşır..ama kızda çok farklı hisler uyandırır..bunları biz bilemeyiz.

• evet öyleyiz oh oh ehehehe şaka şaka sana aklı başında erkek gelmemiş kızım.

• Korkarım öyle. Bana hep yanar dönerler denk gelmiş.

• çevreni değiştir derim çok net

• En kısa zamanda .

• Arkadaşım ergen misin sen ? Triplere girmişsin belli. Her erkek böyle değil emin ol genelleme yapma

• Ya ergenlikle ne alakası var. 40 yaşında ki evli adamlar bile karı kız peşinde. :)

• Bak madem öyle bişey var sen o cümleden adam kelimesini çıkartıcaksın onlar adam değil :)

• ulen harbiden nasıl insanlarız biz ya :)

Kızlar Ne Diyor 6

• iki cinsin de anlattığın yönleri mevcut

• hayatın gerçekleri alışmalısın :P

• bence değil asıl gercekler su gerçekten zeki bir kızsa ve birazda görünüs varsa parmagında oynatır erkekleri ama isi bilicek :) yazık valla biz erkeklere ya

• bütün kızlara ınanmayın :P

• dünya üzerindeki en tehlikeli canlıları bayanlar aslındada bu soru erkekleri vurmus :)
      uyarıyıda aldık bu arada gençler hepsine inanmıyoruz artık :)

• Biz de çözemedik

• Sende cilve yap

• sormayayım sormayayım dedim ama siyon tarafım tuttu heralde... profil resmin ve ismin; neden bir siyasi tavır sergileme içindesin? sosyal hayatında gösteremiyor musun? yoksa muhalif çizgini mi kabartıyorsun? yoksa reklam mı? yoksa savaşta sancaktar mısın? neden böyle? merakımı mazur görmen dileğiyle...

• Cinsel tavir sergilemektense bir amacımı sergilemek daha iyi.Sosyal hayatımda daha ilerideyim.İdeolojimi belirtmek ne reklamdır ne de sosyal hayatta pasifim.önyargıdan kurtulalım

• fiyat düşünce talep artıyor da ondan :D

• çok zalimce :(

Yükleniyor...