Şişko kızlar bikini giymeli mi ?

Bikinisinin yandaki ipleri şişmanlıktan görünmeyen boğum boğum et yığını kız iticiliği diye bişey var bence siz nasıl düşünüyosunuz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 21

• Ben giyiyorum :)

• Giyseler bile gözlerden ırak yerlerde lütfen...

• bence şişko diye yadırgalanmamalı kızlar şişko da giyer zayıfta giyer yani kendine yakıştırdıktan sonra etrafın ne düşündüğü önemli değil

• Şişman kız atıyorum 18 yaşında niye boxer ip askılı vs. ile gezsin ki? Belki zayıflayamıyor ömür boyu özensin mi ömür boyu içinde ukte mi kalsın ? O yüzden sen ve gibileri dinlemeden herkes dilediği gibi giyinsin bu dünyaya bir kere geliniyor. Zayıf olsa kemikleri görünüyor bikini giyilir mi, kilolu olsa aa et yığını, taş olsa bunun burnu havalardadır. Anlayacağın kimsenin lafıyla yola çıkılmaz kardeş...

• link Onların da hakkı :D

• big girl you are beautiful şarkısı geldi aklıma:)

• şişko demen çok ayıp

• nedenmiş o

• Onlarda insan yargilamam belki ilerde bende sisman olacam hastalikdan dolayi

• kişilerin kendi tercihlerini yargılayamayız bize hoş görünüp görünmemesi onları bağlamaz .

• şişman kız bikini giymese de şişmandır.şişman diye denize girmesinler mi yani?iticiyse bakmayın öyle kızlara zorla mı baktırıyolar?Göbeğinden şortu görünmeyen erkekler şort giyiyosa şişman kız da bikini giysin

• isteyen istediğini giyer

• denize girmesin demiyoruz sadece bikini giymesinler şortlu askılı giysinler boxerlı mayo giysinler yani

• havuza-denize gidicem de bunları mı düşünücem be? bana ne? ister bikini giysin isterse çıplak takılsın.

• Hemcinslerimi böyle bir konuda yargılayamayacağım

• isteyen giysin.

• şişkoyum ve bikini giymiyorum oldu mu?

• tamam şişman insanlar istediklerini giymeli, istedikleri gibi davranmalı, kendisini kilosundan dolayı kısıtlamamalı. ama bu biraz abartılı. bikini bu yani.

• ben giymezdim sahsen ama giyenlere bir sey diyemicem ... yakıştırıyorlarsa kendilerine giysinler :D

• Iyy bencede şişman kızların bikini giymesine karşıyım giyinmeyin lütfen kızlar (şişman) size yakistigini düşünüyorsanızyyanılıyosunjz cok cirkin bir görüntü ortaya çıkıyo

• onlar da insan çok zayıflarda giymesin ona kalırsa herkes istediğini giysin hiç de göz zevkimi bozmuyorlar

• tipi / vücudu güzel olana yakışır

• Giymemelide giyiyorlar işte milletteki güvene bak :D

• iyiki şişko değilim :D

Erkekler Ne Diyor 17

• siskokiz candir

• giymemeli

• Bırak bikiniyi şişko kızlar plajlara bile girememeli, ya da sadece slimler için ayrılan özel plaj alanları olmalı

• balık etlıler ve kalçalarında selulıt olanlarda gıymesın lutfen

• insan nasıl mutluysa öyle takılmalı bnce dışarıya aldırmadan..

• tamam belki kötü duruyor olabilir ama kimseyi böyle küçümsemeye hakkın yok

• Kıllı erkek denize gitmelimi diye sormazlarmı adama ?

• sen tipin kayık mesela yaşamaman lazımbarınakta yer bulmalısın mesela dimi?herkeş insan, kiminin sağlık sorunu vardır, kimisi psikoliktirkim manken gibi vucuda sahip olmak istemezki.?sen mesela sırf kızlar seni beğenip eklemesi için fotonu koymuşsunoysa sende isterdin kızlar ekleye dursun seni, ki hayal ile kalıyor ama işte istiyosun yanihadi git burdan

• şişman ya da kilolu kız zaten bikini giyemeyeceğini bilir .

• İstediğini giyer. Ne kadar kötü görünse de giymeliler bence. Topluma ne istersem onu giyerim siz kimsiniz mesajı vermeleri lazım. 80 yıllık hayatı var sizin gibilerin ne düşündüğünü mü takıcak hadi ordan. Kilolu arkadaşlarım var onlara da derim millet neyi kısıtlamaya çalışıyorsa inadına yapın diye.

• onlarda giyinsin

• Herkes insan senın görselligin ıcın kımse kendı zevklerıneden vazgecemez.

• tercih meselesi ama kilolarından dolayı yasamlarını kısıtlamaları ya da baskı altında kalmaları hos birsey olmaz sonucta keyiften değil hastalıktan öylede olan var keyiften bile olsa bize laf düsmez :)

• Onlar kapalı kalsınlar daha iyi.

• link hahhaha :D

• Bence kadın dediğin etli butlu olcak sarıldımı dolduracak kucağı :D

• sokağa da çıkmasınlar istersen?... ne kadar meraklısınız insanları dış görünüşüyle yargılamaya...

Yükleniyor...