Nişan taktım, doğum yaptım diye iş yerinde lokum çikolata dağıtan insanlar size de garip gelmiyor mu?

zarafetlik
Bence aşırı garip. Nişan taktım diye bu kadar sevindirik olup, lokuma çikolataya boğmasanıza insanı. Ben mi kıskancım olay mı garip? Ne dersiniz?
Nişan taktım, doğum yaptım diye iş yerinde lokum çikolata dağıtan insanlar size de garip gelmiyor mu?