Doğacak evladınızın ismini verirken, aile büyüklerinin baskısına boyun eğer misin?

RienQuell
Sevdiğinle yaşadığın büyük aşkın meyvesi olan bebeğinizin ismini vermek istediğinizde her iki yönden Aile büyüklerinin baskısı altında kalırsanız. Onların bu isteklerine boyun eğer misiniz. ya da eşinizle beraber karar verip, kimseyi dinlememe yolunu mu seçersiniz.
Doğacak evladınızın ismini verirken, aile büyüklerinin baskısına boyun eğer misin?
- Doğacak çocuğunuzun ismine aile büyüklerinin karar vermesine izin verir misiniz?

Kendi Fikrim:
Annen babam zaten benim adıma karar vermişler. Doğacak çocuğum benim soyumu idame ettireceği için, eşimle ortak bir isimde karar kılarım. Aile büyüklerinin güzel bir tavsiyeleri olursa tabi ki onları da göz ardı etmem. (Abu sabuk gibi isimler hariç)
Doğacak evladınızın ismini verirken, aile büyüklerinin baskısına boyun eğer misin?
#Rien #Sadakat #Güven #Sevgi = #Mutluluk
Doğacak evladınızın ismini verirken, aile büyüklerinin baskısına boyun eğer misin?